Page 16 of 21 FirstFirst ... 61415161718 ... LastLast
Results 151 to 160 of 202
Like Tree58Likes

Thread: Beklenmeyen Sonuçlar 2015/2016

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by jakop_b View Post
    Teşekkürler tavsiye için bu taktiğe göre oyuncu transfer etmeye başladım. İnşallah güzel sonuçlar alırım. bide bu taktiğin emirleri nasıl olmalı sizce.
    Sert hücum-Her İki Kanat Pas- Kısa Pas- Bölgesel Markaj
    jakop_b likes this.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Sert hücum-Her İki Kanat Pas- Kısa Pas- Bölgesel Markaj
    Taktiği denedim bugün ilk sonuçları paylaşayım dedim. Maç sonucu istediğim gibi değil ama istatistiklerde iyileşme var. Taktiğe aynen devam. İlave edeyim dedim kalecim berbat sanırım iki kalecimde hiç kurtarış yapamıyorlar.
    Beklenmeyen Sonuçlar 2015/2016-dereceler.jpgBeklenmeyen Sonuçlar 2015/2016-sonu-ve-istatistik.jpgBeklenmeyen Sonuçlar 2015/2016-taktik-ve-taraftar.jpg
    Last edited by jakop_b; 05-14-2017 at 10:27 PM.

Newbie
    bende eskiden defansif oynuyordum maçları 1-0 2-0 almak yerine rakipleri gole boğalım diye bu sezon kadroyu ve sistemi değiştirdim bunun işe yarayıp yaramadığını sezon sonu göreceğiz artık şimdiki sistem

DL DC DR
    DMC

MC MC

AML AMR

ST ST

şeklinde kadro hep özel yetenekli ve hepsini 6 yıldız yani 100 ila 104 kalite yaptım.

pas atma şekli kısa

anlayış ofansif

pas yönü her iki kanat

pres sıkı

top çalma normal

ofsayt ve kontra kapalı

takım son günlerde bol gollü galibiyetler almaya başladı fakat kupadan elendik ligde şansım maalesef çok çok az an itibari ile ligin en kaliteli ve özel yetenekli takımı durumundayım lider ile puan farkı 8 nordeus un halt yemesi şampiyonlar liginde ise gruptan lider çıktım ve ikinci tur ilk maçınıda kazandım hedefim 3 kupaydı gene olmadı bu sene kalan ikisinden birinide kazanamazsam kadroya seneye takviye düşünmüyorum.

yazdım zaten nordeusa hep bana yazıyor mükemmel takımın var tatktik falan çok süper diye bende dedim eeee takım taktik süper fakat kupa yok bu bana karşı kastın vesikasıdır dedim ve ilgilenen vakit harcayan her maçını izleyen adama ceza kesiliyor el üstünde tutulması gerekilirken dedim mesela 3 sezondur sadece 1 maç hariç hepsini izledim ve daha kalitesiz takımlara kupalarda elndirildim liglerde ise istenilenleri alamadım.

1200 token 600 kırmızı 500 mavi 1000 den fazla yeşil var her gün oyuna gir yeri geliyor 10 saat takıl her maçını izle fakat sonuç fiyasko.

sistemler falan hep hikaye geliyor artık bana eskiden 5-3-2 ya da 5-1-3-1 oynuyordum şampiyonluklar görüyordum nefret ettim iyice.

ilaveten yazayım arakadaş oyuna ilgisini kesmişti işte oyun çok değişti şu bu dedim bir başladı hooop ilk sene şampiyon oldu bu sene 3 kupa da dolu dizgin gidiyor belki 3 ünü birden alacak 5-3-2 sistemi ile bu bizim eskiden oynadığımız sistemdi o başladı vei 5-3-2 den başkası yalan dedi ve gene öyle oynuyor..
    Last edited by Zeki Seyhan; 05-14-2017 at 10:12 PM.

Newbie
    Quote Originally Posted by Zeki Seyhan View Post
    bende eskiden defansif oynuyordum maçları 1-0 2-0 almak yerine rakipleri gole boğalım diye bu sezon kadroyu ve sistemi değiştirdim bunun işe yarayıp yaramadığını sezon sonu göreceğiz artık şimdiki sistem

DL DC DR
    DMC

MC MC

AML AMR

ST ST

şeklinde kadro hep özel yetenekli ve hepsini 6 yıldız yani 100 ila 104 kalite yaptım.

pas atma şekli kısa

anlayış ofansif

pas yönü her iki kanat

pres sıkı

top çalma normal

ofsayt ve kontra kapalı

takım son günlerde bol gollü galibiyetler almaya başladı fakat kupadan elendik ligde şansım maalesef çok çok az an itibari ile ligin en kaliteli ve özel yetenekli takımı durumundayım lider ile puan farkı 8 nordeus un halt yemesi şampiyonlar liginde ise gruptan lider çıktım ve ikinci tur ilk maçınıda kazandım hedefim 3 kupaydı gene olmadı bu sene kalan ikisinden birinide kazanamazsam kadroya seneye takviye düşünmüyorum.

yazdım zaten nordeusa hep bana yazıyor mükemmel takımın var tatktik falan çok süper diye bende dedim eeee takım taktik süper fakat kupa yok bu bana karşı kastın vesikasıdır dedim ve ilgilenen vakit harcayan her maçını izleyen adama ceza kesiliyor el üstünde tutulması gerekilirken dedim mesela 3 sezondur sadece 1 maç hariç hepsini izledim ve daha kalitesiz takımlara kupalarda elndirildim liglerde ise istenilenleri alamadım.

1200 token 600 kırmızı 500 mavi 1000 den fazla yeşil var her gün oyuna gir yeri geliyor 10 saat takıl her maçını izle fakat sonuç fiyasko.

sistemler falan hep hikaye geliyor artık bana eskiden 5-3-2 ya da 5-1-3-1 oynuyordum şampiyonluklar görüyordum nefret ettim iyice.

ilaveten yazayım arakadaş oyuna ilgisini kesmişti işte oyun çok değişti şu bu dedim bir başladı hooop ilk sene şampiyon oldu bu sene 3 kupa da dolu dizgin gidiyor belki 3 ünü birden alacak 5-3-2 sistemi ile bu bizim eskiden oynadığımız sistemdi o başladı vei 5-3-2 den başkası yalan dedi ve gene öyle oynuyor..
    5-3-2 sistemi 3 DC - DML-DMR - 3 MC - 2 ST şeklindemi. Bu taktiği denedim daha önce her takıma tutmuyor bana tutmadı yani. kötü oynadı takım değiştirdim.
    Ama dediğinize katılıyorum nordeus bir şekilde bazı oyuncuları engelliyor. Mesela benim kupadan elenme şeklim çok saçmaydı önceki mesajlarda paylaştım. 1. ve 2. dk da arka arkaya gol yedim. böyle bişeyi hiç görmedim daha önce.

Taktiği denedim bugün ilk sonuçları paylaşayım dedim. Maç sonucu istediğim gibi değil ama istatistiklerde iyileşme var. Taktiğe aynen devam. İlave edeyim dedim kalecim berbat sanırım iki kalecimde hiç kurtarış yapamıyorlar.
    Click image for larger version. 

Name:	dereceler.JPG 
Views:	23 
Size:	82.8 KB 
ID:	82197Click image for larger version. 

Name:	sonuç ve istatistik.jpg 
Size:	81.2 KB 
ID:	82198Click image for larger version. 

Name:	taktik ve taraftar.jpg 
Size:	79.7 KB 
ID:	82199
    Gözlemci teke tek kurtarış yapan kaleci almayı öneriyorum.
    jakop_b likes this.

Newbie
    Gözlemci teke tek kurtarış yapan kaleci almayı öneriyorum.
    Gözlemci fiyatları çok fahiş. Bütün sezonda biriktirdiğim jetonu bir kaleci için hemde 29 yaşındaki bir kaleci için harcayamam. Bence jeton miktarını düşürüp bonservis bedelini yükseltmesi gerekir. Buradan da önerimi paylaşayım ayrıca.
    Beklenmeyen Sonuçlar 2015/2016-kaleciler.jpg

Gözlemci fiyatları çok fahiş. Bütün sezonda biriktirdiğim jetonu bir kaleci için hemde 29 yaşındaki bir kaleci için harcayamam. Bence jeton miktarını düşürüp bonservis bedelini yükseltmesi gerekir. Buradan da önerimi paylaşayım ayrıca.
    Click image for larger version. 

Name:	kaleciler.JPG 
Views:	24 
Size:	65.9 KB 
ID:	82204
    29 yaşındaki oyuncuyu almanı zaten tavsiye etmem. Alacaksan 19-22 arasındaki satışa çıkarılan gözlemci ve önerilen futbolculardan al. Artık transfer listesindeki oyuncular için birçok token veriliyor en mantıklısı 2-3 tane bu dediğim oyunculardan her sezon takviye yapmanız.
    heraklit likes this.

Newbie
    29 yaşındaki oyuncuyu almanı zaten tavsiye etmem. Alacaksan 19-22 arasındaki satışa çıkarılan gözlemci ve önerilen futbolculardan al. Artık transfer listesindeki oyuncular için birçok token veriliyor en mantıklısı 2-3 tane bu dediğim oyunculardan her sezon takviye yapmanız.
    Dogru söylüyorsunuz artık cok fazla token harcanıyor ama dediğiniz yas aralığı içinde gercekten cok fazla token istenmiyor mu? 69 token gerçekten fazla.
    Tavsiyeleriniz cok ise yariyor istatistiklerim iyilesmeye devam ediyor.
    Bir de kaleci denk getirebilirsem tam olcak.
    Cok teşekkürler

Newbie
    o özel yeteneklerden hiç ekmek yiyemedim maalesef 1-2 lig şampiyonluğu gördüm hepsi o eskiden takımda özel yetenek denk gelirse olurdu gelmezse hiç tınlamazdım biraz tokenlerin bollaşması biraz görüntü olsun diye bir takıntı hali aldı ya özel yetenekli transfer yaptım ya da kendim yükledim sonuç hiçte beklediğim gibi değil.

benimde yedek kaleci teke tek durdurucu onu oynatıyordum sonra birde penaltı kurtatışçı aldım aralarında pek fark yok penaltı kurtarıcıyı 100 kalite yaptım ve devam ediyorum hepsi civata diğeri ise 95 kalite yedekte bekliyor .

bugün 6 maçlık galibiyet serisi ligde golsüz berbaerlikle sonuçlandı daha az kalite ve özel yeteneksiz defansif oynayan takıma gol dahi atamadık.

lig şampiyonluğu artık bitti.

haaa 5-3-2 oynadığınm dönemde DL-DC-DC-DC-DR----MC-MC-MC----ST-ST şeklinde oynuyordum ligde 26 da 26 yapmıştım şampiyonlar liginde 23 maçın 10 u kazanıldı 3 maç beraberre bitti kupada ise içerde 2-2 dışarda 1-1 ile deplasman gol avanatjı sbebiyle namağlup elnemiştim o sene hiç yenligi görmeden 2 kupa kazanmıştım.

bu yeni oynadığım DL-DC-DR---DMC--MC-MC---AML-AMR---ST-ST özel yetenkli sistem de civata çıktı özel yetnekli olmalarına rağmen ligden umdum kalmadı şampiyonlar liginde kazanmmam sağlanmaz ise seneye bir alternatif DCDR özel yetenksiz yaşlıda olsa farketmez oyuncu alıp transfere nokatyı koyup varolan kadro ile devam edeceğim kontarları dolunca satıp tekrar 5-3-2 ye döneceğim.

tek istisna 3 kupada da hedeflere yaklaşmam sağlanırsa o zaman takviye güçlendirme yapabilirim aksi takdirde vasat kadrolarla 1-2 sezon mücadele vermeyi düşünüyorum.

Rookie
    Kaleci konusunda ufak bir tüyo vereyim % 100 işe yarayan bir kaleci tipidir. Yalnız bu sezonu yarıladık diğer sezon bekleyip almak daha mantıklı olabilir. Bu kaleci 2 sezon takımı rahat götürüyor. Bulması biraz zor olsa da.

30 yaş civarı veya üstü olacak.
    Teke tek durdurucu
    Ve en önemlisi her 2 ayağını da kullanabilir olacak.
    Gözlemci listesinden değilde görüşmelerden bakılırsa 10 tokeni geçmeden alınabilir.

Page 16 of 21 FirstFirst ... 61415161718 ... LastLast