Page 8 of 37 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast
Results 71 to 80 of 361
Like Tree727Likes

Thread: Sezona 50. - 09. februar - Kako vam ide?

  1. #71
    Apprentice TheMahe97's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Posts
    157
    Novi golman za 28.8 M i 3 T.

    Macva FC, Crni and hrgamrga like this.

  2. #72
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Ispadanje iz kupa nakon 1-1 u prvoj



    Ovaj je nesto slabiji od mene, u LP sam izgubio isto od lika nesto malo slabijeg od mene, a danas igram derbi lige sa likom takodjer slabijim od mene za nesto malo, ako i to izgubim onda ne znam sta da kazem..

    Imam 3 skauta u timu, protivnici nisu imali ni jednog, igram preporucene formacije, moral je uvijek visok, kondicija isto, dodajem i bonuse, imam nesto i podrske i gubim od timova podjednake kvalitete.

  3. #73
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Slobodni View Post
    Ispadanje iz kupa nakon 1-1 u prvoj



    Ovaj je nesto slabiji od mene, u LP sam izgubio isto od lika nesto malo slabijeg od mene, a danas igram derbi lige sa likom takodjer slabijim od mene za nesto malo, ako i to izgubim onda ne znam sta da kazem..

    Imam 3 skauta u timu, protivnici nisu imali ni jednog, igram preporucene formacije, moral je uvijek visok, kondicija isto, dodajem i bonuse, imam nesto i podrske i gubim od timova podjednake kvalitete.
    Izgubio si zato sto je on FK CRVENA ZVEZDAAAAAAAAA :-) a ona uvek pobedjuje

    Sent from my LG-P760 using Tapatalk
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  4. #74
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Hehe Crvenih Zvezdi imas koliko hoces, neke pobjedjujem, od nekih gubim, prosle sezone sam u osmini finala kupa bolno i na neki bolestan nacin izgubio takodjer od..pogadjas..Crvene Zvezde

  5. #75
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Ma Crvena Zvezda uvek dobija i kada gubiii :-) Salim se maloooo

    Sent from my LG-P760 using Tapatalk
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  6. #76
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Onda bi volio da je Zvezda sad zapravo dobila iako sam ja prosao dalje

    No sta je tu je, veceras je ligaski derbi koji ce odrediti da li je ova ekipa spremna da osvoji naslov i moze li se izvuci iz ove depresije u koju je upala nakon dva neocekivana poraza u kupu i ligi prvaka.
    Macva FC likes this.

  7. #77
    Rookie
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Zadar, Hrvatska
    Posts
    97
    Jučer su odigrane tri utakmice. Prva je bila u Ligi, očekivana pobjeda za Polet.



    Druga je bila u Ligi prvaka. Opet očekivana pobjeda, jer u skupini igram protiv slabijih momčadi. Makar i to treba dobiti.



    Treća je bila u Kupu. Iako sam se nadao iznenađenju, snove je srušila glupa reakcija stopera. Tako nakon poraza 1:2 doma i 1:3 u gostima, ostaje nam se koncentrirati na Ligu i Ligu prvaka, di zasad stojimo dobro.


  8. #78
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Posle katastrofe na domacem terenu u kupu 1:4 trener fudbalskog kluba FC Macva je odlucio da raspusti prvi tim i sansu da mladim igravima koji ce sledece sezone biti nosioci igre.Tako da je sada jedini cilj zavrsiti medju prva cetiri u ligi i izboriti ligu sampiona. Idemo Macvaa :-)

    Sent from my LG-P760 using Tapatalk
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  9. #79
    Rookie
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Zadar, Hrvatska
    Posts
    97
    Quote Originally Posted by Slobodni View Post
    Imam 3 skauta u timu, protivnici nisu imali ni jednog, igram preporucene formacije, moral je uvijek visok, kondicija isto, dodajem i bonuse, imam nesto i podrske i gubim od timova podjednake kvalitete.
    I ja uvik igram s visokim moralom i kondicijom igrača, svi bonusi su mi na prvoj razini. Na ovim početnim nivoima im ne želim dati previše bonusa, možda jedino za jako važne utakmice. Formaciju sam uglavnom prestao raditi prema protivničkim momčadima, nastojim da igraju moji najbolji igrači. Tako da formaciju minjam samo ako je u potpunom nesrazmjeru s onom protivničke momčadi. Zasad mi se to isplatilo.
    Macva FC likes this.

  10. #80
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by hrgamrga View Post
    I ja uvik igram s visokim moralom i kondicijom igrača, svi bonusi su mi na prvoj razini. Na ovim početnim nivoima im ne želim dati previše bonusa, možda jedino za jako važne utakmice. Formaciju sam uglavnom prestao raditi prema protivničkim momčadima, nastojim da igraju moji najbolji igrači. Tako da formaciju minjam samo ako je u potpunom nesrazmjeru s onom protivničke momčadi. Zasad mi se to isplatilo.
    Ma ja sam privih par sezona igrao sa istom 3-2-3-2 formacijom i prema njom sam dovodio igrace, sve lige sam osvojio i jednu ligu prvaka. Od negdje 6,7 sezone sam poceo da igram po vlastitom nahodenju, dakle onako kako ja smatram da treba biti formacija ali i dalje sam imao jednu glavnu (vise nije bila 3-2-3-2 vec uski dijamant) a tek proslu, dakle 8 sezonu sam igrao sa preporucenim formacijama koje ovdje ima na forumu i imam igrace za svaku formaciju. Ligu sam osvojio ko od sale ali moram priznati da je bila lagana, u ligi prvaka sam dosao do cetvrtfinala a kupu do osmine finala i ispao na nevjerovatan nacin gdje sam pogotovo u kupu imao prolaz i mislio sam nema sanse da ispadnem ali eto..

    Bonuse sam svega par puta koristio, evo i danas u jednoj tekmi i svaku, dakle svaku tekmu sam izgubio sa najmanje 2 razlike, nisu mi sudjeni ti bonusi haha.

    Jos danas u ligi cu probati i dat cu im najveci bonus, ako izgubim i danas vise ih necu koristiti jer nemam nikakve koristi od njih.
    Macva FC likes this.

Page 8 of 37 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast