Page 28 of 37 FirstFirst ... 182627282930 ... LastLast
Results 271 to 280 of 361
Like Tree727Likes

Thread: Sezona 50. - 09. februar - Kako vam ide?

  1. #271
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Laganini




    RVP dominira,u LS je dodao jos 10 kom i 3 asist.


  2. #272
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Ide to baš dobro kod tebe ove sezone. Navikao si navijače na trofeje i sad ne možeš drugačije. Nije ni moj Lewandowski loš.



    Opet se ja nekim spletom okolnosti vratio na prvo mjesto, ali ne znam baš da li ću uspjeti da ostanem tu.

  3. #273
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Eh,samo da je ovaj nas server malo laksi sto se tice TL,da ne trosimo t-ne ko ludjaci...Tu su serveri malo neuravnotezeni-i to je najveci problem,pa i nepravda(prema nekim igracima-da tako kazem)...no dobro.Mislim kad se pocne niko nezna(pa cak ni oni iz NORDEUSA) kakvi ce igraci biti na nekom serveru,dali ce uzimati T-ne,dali ce biti aktivni...itd.

    Sto se tice LS,Milane,ima li kakvo pravilo u 1/4 i 1/2,koji tim igra prvu tekmu kuci a koji u gostima?

  4. #274
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Zinaid , koji si ti nivo?

    Послато са LG-P760 уз помоћ Тапатока
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #275
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    To jest, ubija TL, ali šta da radimo, veća je i draž.
    Drug Zinaid dominira scenom TE 17 sezona.

  6. #276
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Rekao sam ti jos prosle sezone,vrv si zaboravio...sad sam 17 nivo i mislim da na mom serveru nema jos 5-6 lvl do vrha.Nemam prijatelja visih od 18 nivoa(Ivan J.),pa neznam...Na nekim nj. tekmama sam gledao mislim navijaca sa 20 lvl,ali visih ne...
    Macva FC likes this.

  7. #277
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Pa nije bas tako Crni,hehe,al s obzirom na snagu servera-zadovoljan sam...Ima tu timova,na 18-19 nivou sa preko 10 naslova LS i nesto vise liga...Ali ljudi i ulazu max.para

  8. #278
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Kako nije, soba trofeja sve govori.

  9. #279
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Sta reci...nisam pratio mec, vec u 12.minuti mi se igrac ozlijedio a kasnije je jedan i iskljucen, i evo epiloga..





    Ugrozena mi je cak i Liga prvaka..a mozda i pocetak sljedece sezone, naime idem na put, bit cu 4 dana na putu, necu moci popratiti kraj ove sezone kao ni pocetak prijelaznog roka...

    Moram priznati da sam razocaran, ocekivao sam naslov ove sezone a u pojedinim trenutcima sam se ponio kao amater i nisam adekvatno reagirao, cinio sam previse gresaka i to mi se evo osvetilo.

    E da, opet sam bonuse stavio na maximum..

  10. #280
    Rookie
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Zadar, Hrvatska
    Posts
    97
    U Ligi se stanje na vrhu zakompliciralo, tako da smo itekako u igri za osvajanje. Treći klub u Ligi je odigrao 4:1 u gostima protiv trenutno vodećih. Ja sam odigrao jednu čudnu utakmicu jučer, di su moji išli kao kostolomci u suparničku momčad. Primjetio sam da imam puno problema protiv ekipa s ilegalnim formacijama, ovi nisu imali krilnih igrača.



    Na slici se ne vidi, zadnji gol je zabio nitko drugi do Kazuyuki Ishi.

    I danas rutinska pobjeda, ali s nekoliko ozljeda. Barem sam uspio izličiti livo krilo, to mi je najvažnije za sad. Vertovs će prirodno ozdraviti (zajedno s ostala tri igrača koji se znaju ozljediti i na treningu, makar ih uopće ne forsiram).



    I stanje na tablici.



    Za prvih 7 timova se može reći da su podjednaki po kvaliteti. Uglavnom se utakmice dobijaju prisustvom menađera i (možda) boljim formacijama.
    Crni likes this.

Page 28 of 37 FirstFirst ... 182627282930 ... LastLast