Page 52 of 75 FirstFirst ... 242505152535462 ... LastLast
Results 511 to 520 of 748
Like Tree1304Likes

Thread: Sezona 51. - 09. mart - Kako vam ide?

  1. #511
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Ali nema je. Dakle jos sinoc kad je zadnji komentar bio na toj temi, dakle kad si je otvorio, vidim da postoji ta tema kad gledam cijeli forum, no kad udjem u razgovore nema je, isto i sad, nema teme



    Da li drugi mogu uci na temu?
    Crni likes this.
    Sezona 27, Level 27


  2. #512
    Apprentice bojan2143's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Nis, Serbia
    Posts
    215
    I ja isto ne vidim tu temu
    Aleksandar Ilok and Crni like this.

  3. #513
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    NTNK provjeri podesavanja, lako moguce da si napravio slucajno da temu ne vide korisnici vec recimo vi u upravi, to je prvo sto mi pada na pamet jer teme uopce nema na podforumu
    Crni likes this.
    Sezona 27, Level 27


  4. #514
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Danas jedna lagana pobjeda u ligi.



    No drugoplasirani ne posustaje..pobijedio je treceplasiranog u gostima minimalnim rezultatom i iako jos ima da se igra, mislim da se borba za titulu svela na dva tima..ja i Chelsea.

    Imam gol razliku plus 14 no to ne znaci puno jer on jos ima da odigra susret protiv najslabijeg kojeg svi kantaju sa 10, 11 razlike..a igram jos i sa njim i sa treceplasiranim tako da ce biti cupavo..

    Sutra veoma vazan mec protiv 9.plasiranog na tablici u gostima, protiv njih smo kiksnuli kod kuceu prvom dijelu prvenstva pa je strah opravdan, jako cuda ekipa, svima moze da zapapri i sigurno nece biti lako..

    NTNK, Macva FC, flydragon and 1 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  5. #515
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Napravljena nova tema

    http://forum.topeleven.com/top-eleve...tml#post229133

    Da li sada vidite staru?
    Macva FC and Aleksandar Ilok like this.

  6. #516
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Za 2 min pocinje mozda i odlucujuca utakmica za Macvu u ovoj sezoni.Ajmo navijaciiii
    Crni likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  7. #517
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Pobeda vredna LS,sada predstoji borba za titulu.Hvala navijacima na podrsci :-)
    Crni, Zinaid Klicic and NTNK like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  8. #518
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Nije me bilo odavno...pa vidjeh neke nagradne igre...heheReal nije prosao grupnu fazu LS,u kupu ispali nesretno u 1/4,a u ligi malo digli formu u kakvu smo crnu seriju bili upali.Cilj je osigurati ls za slj.sezonu a ovu zaboraviti


  9. #519
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    u ligi glatka pobjeda protiv zadnjeg na tablici 0:6 i tako opet vratili vrh zbog bolje gol razlike smo i dalje vodeci na tabeli a najvece iznenađenje je priredio yosex fc koji je pobedio tlotr fc glatkih 3:0 i tako ga udaljio iz utrke za naslov sutra imamo opet laganu utakmicu a preksutra opet igramo sa slabim a onda derbi koji odlucuje o prvaku sa cezifc 2.4 u 20:49 doma igramo



    ljestvica nakon 20 kola bolja gol razlika i dalje 1


  10. #520
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    I Shadow u poptpunosti te razumijem...u timu imam jednog Casillasa,em debelo u scautima,em specijalac,al vise od 5-ce ne moze da ga j....Da sam ovog Botinellia forsirao u prvom djelu sezone-mozda bi nesto i osvojili...Kako on stoji na golu-puno bolje igramo,a i manje golova primamo-cak uspije i penal skinuti.Moze igrac biti i sa 7*,al kad zareda lose ocjene ne vrijedi banke.Zivi dokaz da specijalci a ponekad i Q ne mora znaciti nista...


    A ovaj Casillas u starom klubu je imao sve 7,8 ocjene,a kod mene jedva u prijatelj.dobije 6...et oduljio ja
    Macva FC, Crni, NTNK and 1 others like this.

Page 52 of 75 FirstFirst ... 242505152535462 ... LastLast