Page 20 of 62 FirstFirst ... 10181920212230 ... LastLast
Results 191 to 200 of 620
Like Tree1199Likes

Thread: Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?

  1. #191
    Apprentice Baresi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    192
    Ja mislim da je on kontao da preko pregovora može uzimati i igrače od 7-8 i više zvezdica ..on igrače iz skaut liste već sada uzima
    zokiruma likes this.

  2. #192
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Lionel Messi.
    Placen 184M + 31T
    Odigrao par meceva,ali ocene su mu katastrofa,ne znam sta da radim sa njim covece?
    Da li da ga ostavim ili da ga prodam,totalni promasaj sezone...



  3. #193
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    ja vise neznam sta je ovom nordeusu neka ide sve kvragu ovo je prevrsilo svaku mjeru vise ovo je lakrdija u pitanje je liga sampiona 2 kolo kako on moze mene pobjedit 7:0 a isti kvalitet smo sramota i jos mi pukne veza to oni namjerno rade da promjene rezultat i kad udjem imam sta za vidit 5:0 i na kraju 7:0 pa ko da sam neki slab klub ma daj vise ovo nema smisla jos cu razmislit da li cu sledece igrat sezone ili ne ovo nije u redu sta rade mora da je greska u sistemu nekakva ovo mi se jos nie dogadjalo da me tako pobjedi igra je sjebana

    evo pogledajte



    statistike 50:50 posjed



    evo istih kvaliteta smo



    tabela 2 kolo sramota treba svima otkaze tamo podjelit sta je previse je previse


  4. #194
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    gotovo za danas, prva utakmica je bila u ligi, rutinska pobeda protiv losijeg tima, 5-0 u gostima. trenutno smo prvi u ligi, imamo najbolje strelca i najbolje ocenjenog igraca, 2. smo u asistencijama. iskreno, liga ce biti vise nego dosadna, jednostavno nema tima koji nam moze pripretiti za titulu.

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-liga.jpg

    eh ta LS. igrali smo protiv direktnog konkurenta za 1. mesto u grupi. aktivan igrac, bio na utakmici. odlicno smo krenuli, poveli sa 0-2 do 20. minuta, i onda prvo crveni karton za igraca zadnjeg reda, stuba odbrane, medjutim protivnik nije iskoristio penal, i posle nekoliko minuta povreda igraca zadnjeg reda. posto nismo imali 2 igraca protvnik je imao nekoliko sansi i iskreno pojma nemam kako smo uspeli da se odbranimo dok nismo uradili neophodne izmene. a i protivnik je imao nekoliko sansi u tom vremenu. u drugom poluvremenu smo uradili i 3. izmenu i posotigli gol za konacan rezultat 0-3. pobeda koja nam obezbedjuje prolaz dalje u LS, videcemo sa kog mesta, ali ce to biti najverovatnije 1.

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-ls.jpg
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  5. #195
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    Quote Originally Posted by Baresi View Post
    Ja mislim da je on kontao da preko pregovora može uzimati i igrače od 7-8 i više zvezdica ..on igrače iz skaut liste već sada uzima
    tako sam i kontao, da mogu uzimati igrace sa 7-8 zvezdica

    ali kako objasni Aca od Iloka to izgleda nece biti moguce, vec kao i do sada stalno gledanje skaut liste makar da ima vise igraca na toj listi

    btw tnx Aco za objasnjenje
    Aleksandar Ilok likes this.
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  6. #196
    Apprentice Урош Уки Миленковић's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Leskovac, SRBIJA
    Posts
    169
    Dakle, evo i ja u mojoj 3. sezoni, da zapocnem aktivnost na forumu.
    Ove sezone doveli smo vrlo dobre igrace, mlade nade svetskog fudbala, i sezonu otvorili ovako:
    U kupu poraz u pretkolu od 2 nivoa jaceg protivnika sa 6,4 zvezdice jacim timom, iako smo mi pruzili izuzetan otpor.



    U ligi za sada fantastican ucinak, 3 pobede i 31:1 gol razlika.







    I jos jedan zanimljiv podatak sa liste najboljih strelaca:



    Takodje imamo najboljeg asistenta i jednog od dvojice najbolje ocenjenih igraca, gde je njihova prosecna ocena impresivna, cak 9,00 posle 3 kola.

    U ligi sampiona 2 utakmice uz isto toliko pobeda:



    Last edited by Урош Уки Миленковић; 07-03-2014 at 08:49 PM.

  7. #197
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    meni malo trulo otkako sam procitao da nordeus pokusava da ti sto vise prijatelja ubaci u ligu, kontam da ond amoji prijatelji nemaju sanse da osvoje ligu bolje da ih izbacima sa liste i ubacim neprijatelje
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  8. #198
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Dobrodosao Urose na forum...
    Zelim ti puno srece i zivaca u daljoj karijeri...

    NTNK United
    Volf, Nebojsa Misic, Crni and 1 others like this.

  9. #199
    Rookie koma ludi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Zagreb,Hrvatska
    Posts
    59
    evo i drugo pojačanje ove sezone Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-ml.jpg
    Aleksandar Ilok likes this.

  10. #200
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    16
    код мене тек данас прорадила трансвер листа. видим да је велика навала за куповину играча. :d

Page 20 of 62 FirstFirst ... 10181920212230 ... LastLast