Page 19 of 62 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast
Results 181 to 190 of 620
Like Tree1199Likes

Thread: Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?

  1. #181
    Rookie Gushter's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    108
    Nakon vrlo tvrde prve utakmice u prvom kolu kupa, očekivano teška utakmica i u uzvratu, ali na kraju ipak prolazimo dalje sa ukupnih 2:0.



    U drugom kolu smo nešto uvjerljivije slavili u prvoj utakmici te smo korak bliže prolasku u sljedeću rundu, ali kako je protivnik sa višeg levela opreza nikad dosta.



    Ligu prvaka smo otvorili sa minimalnom pobjedom na domaćem terenu.



    U ligi smo startali sa tri pobjede, a posebno je vrijedna današnja na gostovanju kod jedne od dviju najjačih ekipa.





    Inače dobili smo dosta tešku ligu sa kvalitetnim protivnicima, među kojima je i naš stari znanac FC Liverpool sa kojim smo prije nekoliko sezona vodili mrtvu utrku za naslov do posljednjeg kola.

    Doveden je novi napadač kao zamjena te da u nekim utakmicama odmorimo našu prvu špicu.



    Njegovim dolaskom oprostili smo se od legende našeg kluba i dugogodišnjeg kapetana koji je bio sa nama od prvog dana, odnosno punih osam sezona i sa svojim pogotcima pomogao u osvajanju trofeja, te se ovom prilikom uprava ekipe Killers zahvaljuje Stipi i želi mu puno uspjeha u novoj sredini.



    Inače večeras nas očekuje drugo kolo lige prvaka gdje se nadamo nastavku naše pobjedničke serije koja traje već 26 utakmica.
    Aleksandar Ilok likes this.

  2. #182
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Nova pobjeda u ligi





    Gushter and Crni like this.
    Sezona 27, Level 27


  3. #183
    Apprentice Ivan Jordovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    180
    Ma savršeno,razbija nas ko stigne




    A jutros u LŠ smo se izvukli sa 0:0,i na kraju nećemo ni grupu proći iako smo za 3Q jači od prvog u grupi
    Crni likes this.

  4. #184
    Apprentice Baresi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    192


    Pobjeda u drugom kolu lš,još jedna i sigurno smo u 1/8 finala..

    Hvala Aci i Milanu na podršci.
    NTNK and Crni like this.

  5. #185
    Apprentice Baresi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    192
    I u ligi pobjeda,5:0..

    Hvala navijačima

    Aleksandar Ilok and Crni like this.

  6. #186
    Rookie koma ludi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Zagreb,Hrvatska
    Posts
    59
    evo prvo pojačanje Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-transfer.jpg Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-angel.jpg
    NTNK likes this.

  7. #187
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    ja jedva cekam to da mogu pregovarati sa drugim timovima, onda cu zaobilaziti skaut liste i direktno kupovati igrace od klubova
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  8. #188
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    danas pobjeda u ligi u gostima protiv slabog Nicolas fc pobjedili smo 0:7 jos veceras u gostima liga sampiona igramo protiv kopkings tu moramo da pobjedimo jer inace cemo tesko grupu proc idemo po prva 3 boda da budemo malo blizu i da se borimo za prva dva mjesta koja vode dalje



    statistike



    tabela 3 kolo


  9. #189
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Prvenstvo 3.kolo

    Kao da sam igrao protiv Brazila covece...





    Liga Sampiona 2.kolo

    Polako ali sigurno...

    Baresi, koma ludi and Crni like this.

  10. #190
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by zokiruma View Post
    ja jedva cekam to da mogu pregovarati sa drugim timovima, onda cu zaobilaziti skaut liste i direktno kupovati igrace od klubova
    Pa ne ide ti to bas tako lako, taj drugi treba i da prihvati ponudu, a moze ti i povecati potraznju za igracem, ti recimo ponudis novac bez tokena a on ti povisi ponudu na 2 tokena, samim time ti je igrac i skuplji.

    Vazno je jos da znas da dio tokena ide nordeusu, dakle koliko ponudis menadjeru plus 6-10 tokena Nordeusu, ovisno o kvaliteti igraca

    Evo ti recimo primjer moje liste na pregovorima, vidis sa strane da pise 9 tokena, to ide Nordeusu plus koliko ponudis.



    Tu gdje su ti crvene strelice tu radis ponudu, konkretno ovdje nudis 44.4 m plus 0 tokena, ali 9 tokena ide Nordeusu, naravno ti mozes i vise nuditi ili ti on moze vise traziti.

    Evo ovdje si ponudio ili ti on trazi 51.3 m i 3 tokena, a 15 ide Nordeusu.



    E sad, slabo ti ljudi na te pregovore pristaju osim ako ponuda nije bas onako prava, doduse otkad mi imamo problema na transfer listama poceli su se vise koristiti pregovori, ja sam uzeo na srecu tako 3 igraca, a salju i meni ponude no nisam prihvacao.

    Uglavnom hocu reci nemoj se previse na to oslanjati, moze biti odlicno ali i ne mora.

    Moja preporuka, posto si na igrici "Menadjer" kad nekome posaljes ponudu, potrazi na fejsu i pregovarajte, tako i ja radim, nekad ti se nece javiti nitko, nekad hoce..isplati se probati. Na kraju krajeva svim tim igracima na pregovorima fali samo 1 skill do skauta pa ako ubodes, dobar posao si napravio

    Eto ukratko
    NTNK, zokiruma and Crni like this.
    Sezona 27, Level 27


Page 19 of 62 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast