Page 15 of 51 FirstFirst ... 5131415161725 ... LastLast
Results 141 to 150 of 501
Like Tree1171Likes

Thread: Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?

  1. #141
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    danas opet jedno gazenje s cistom desetkom pobjedili smo slabi rapid dragasani 10:0 i jos malo pojacali gol razliku na kraju meca vec u 89 min nam se ozledio harman koji je dobio istegnuce tetiva 1 stupnja 3 dana no odmah smo ga oporavili to nas je kostalo 12 kofera crvenih i bit ce spreman za veceras gde nas ocekuje liga sampiona u gostima protiv intera gde trebamo pobjedit da bi se borili za prva dva mjesta koje vode dalje nadam se da cemo pobjedit ali vidjet cemo




    statistike



    tabela 5 kolo


  2. #142
    Rookie Немањићи ФК's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    105
    Данас две победе.
    Једна у Лиги шампиона:

    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg
    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-screenshot_2.png

    И друга (голеада за све паре) у Лиги:

    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg
    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-screenshot_5.png
    Macva FC and flydragon like this.

  3. #143
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    36
    Pobeda u ligi 4 0 Screenshot by Lightshot ,a za 30 min igramo utakmicu Lige sampiona i moramo je pobediti ako mislimo da idemo dalje

  4. #144
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    u ligi sampiona novi poraz i to zahvljujuc nordeusu nisam opce mogo unutra da udjem nit zamjenu da napravim pukne veza u 35 min i onda jedno 5 min nisam mogo nutra dok sam uso vec je bilo gotovo i sta vidim ovaj inter me pobjedi 3:0 namjeste za njega krasno sramota vise a ovi udarci sta pisu to je netocno opce nije bilo tih 19 suteva bilo je manje od toga to su namjerno napravili igra je skroz nerealna i nepostena a pogotovo u kupu di slabi timovi pobjede one s jaceg levela



    statistike posjed naravno na mojoj strani 46:54



    tabela 3 kolo lige sampiona grupa F sad smo pali na 3 mjesto zbog gluposti ali sada u zadnje 3 utakmice moramo pobjedit a ovom interu di igramo sad uzvrat na nasem stadionu najebo je kod mene na a anfieldu vratit cemo mu za ovo danas nista tu nije jos gotovo sve se to da preokrenut i okrenut


  5. #145
    Rookie Misa Omaleni Gajic's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    67
    Danas dve pobede


    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-screenshot_2.png

    Liga


    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg


    Liga Sampiona


    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-screenshot_4.png

  6. #146
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    23
    Uprava kluba nezadovoljna uspehom svog tima na sednici održanoj danas donela je odluku o promeni naziva kluba i grba
    Sada više nije Crvena Zvezda nego NBCZ nekad beše crvena zvezda pun nazivSezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-nekad-%C5%A1e-crvena-zvezda.jpg

    Prva utakmica po promeni naziva kluba i grba
    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-1.jpg
    Last edited by milorad28; 08-03-2014 at 09:09 AM.
    Macva FC and NTNK like this.

  7. #147
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    Juce 2 utakmice, pobeda u ligi i nereseno u LS, rezultat 2-2 u gostima, protivnik je pratio utakmicu a mi nazalost nismo, u svakom slucaju imamo smo i dalje 1. u grupi i sledeca utakmica je protiv ovog tima na nasem terenu gde se nadamo poseti.

    danas je vec odigran kup i pobeda od 4-0, nismo pratili utakmicu i igraci nisu bili skroz spremni te ce u revansu mozda biti i bolji rezulatat za nas, u svakom slucaju smatramo da smo vec u sledecoj fazi i nadamo se dobrom zrebu.
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  8. #148
    Apprentice Урош Уки Миленковић's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Leskovac, SRBIJA
    Posts
    169
    Naravno jos 1 poraz+povreda, ovoga puta povredio nam se kljucni igrac, i nemamo zamenu, smucilo mi se vise.

    Macva FC likes this.
    Sezona 3, Nivo 3
    Pobednik Lige: 3 puta (S1, S2, S3), Drugo mesto u Ligi: 1 put (S3)
    Pobednik Kupa: 1 put (S1), Drugo mesto u Kupu: 1 put (S2)
    Pobednik LS: 1 put (S3)
    Omega FC

  9. #149
    Apprentice Baresi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    192
    Samo da vas pozdravim,još sam na letovanju,još nekih nedelju dana najvjerovatnije,posle toga se aktivno vraćam igrici,sezona 6 i pored toga što smo drugu polusezonu bukvalno samo mijenjali povrijeđene igrače stigli smo do 1 mjesta u ligi i nepravedno ispali u četvrt-finalu lige šampiona...ova sezona je već unapred za bacanje,jaka liga a ja neaktivan,ulazim samo da pošaljem poklone nazad i da povrijeđene igrače zamijenim...i to kad stignem pošto kući nemam neta...

    Pozdravljam vas pa se aktivno igramo kad se vratim sa letovanja

  10. #150
    Rookie Немањићи ФК's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    105
    Без већих потешкоћа, победа у Лиги:

    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg
    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-screenshot_4.jpg

    И то каквој Лиги.

    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

    Мислим да ће овде бити неизвесно, бар што се тиче јесењег дела шампионата, још два наредна дана.
    Наиме, сутра и прекосутра играм одлучујуће утакмице јесењем делу првенства (сутра са тренутно првопласираним, а за два дана са другим на табели). Сигуран сам да ће та два сусрета одлучити јесењег првака нашег првенства. ВИП ложа је спремна, па Вас позивамо на та два спортска спектакла.

    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-screenshot_3.png
    Macva FC likes this.

Page 15 of 51 FirstFirst ... 5131415161725 ... LastLast