Page 5 of 9 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 82
Like Tree36Likes

Thread: Nerealni rezultati

  1. #41
    Newbie milvol's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    Belgrade
    Posts
    8
    Mislim da su rezultati najvise (90%) povezani sa formom igraca i postavkom igre, taktikom. U slučajevima kad se ne prate utakmice, onda ne možeš da reaguješ, ostaje ti već nameštena taktika. Dao sam već predlog Nordeusu, da se razmotri nameštanje automatskog setovanja taktike, kada igrač ne gleda utakmicu, u zavisnoti od toga da li gubi ili pobeđuje.
    t11_fan likes this.

  2. #42
    Newbie
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    4

    Angry

    Počela nova sezona i odmah šok! 33' min. gubim 3:0 od tima kojem dva golmana igraju MC a ulogu golmana odrađuje igrač MC. Još golmani kao MC dobiju ocjene 7 i 6. Jedini igrač koji igra svoju poziciju je Nickenig. Zašto kupovati igrače, formacije neke pravit kad je se rezultat dobije po nekoj glupoj formuli koja ne uzima ništa to u obzir ?!
    Spoiler
    Nerealni rezultati-1.jpgNerealni rezultati-2.jpgNerealni rezultati-3.jpgNerealni rezultati-4.jpg

  3. #43
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    35
    Ja izgubio u kupu od duplo slabijeg sto je jos najgore napadaci mu bili u odbrani...

  4. #44
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Kad sam shvatio da nemogu biti prvak na levelu 4 u ligi odlučio sam da ponovim level tako sto cu da stavim sve igrace u odbranu, al nemoze kad nordeus ima druge planove i nizem pobjede i to bolje nego dok sam igrao legalnu formaciju. Stvarno nema smisla, izgleda da je vec odavno sve odredjeno.






  5. #45
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Kad sam shvatio da nemogu biti prvak na levelu 4 u ligi odlučio sam da ponovim level tako sto cu da stavim sve igrace u odbranu, al nemoze kad nordeus ima druge planove i nizem pobjede i to bolje nego dok sam igrao legalnu formaciju. Stvarno nema smisla, izgleda da je vec odavno sve odredjeno.



    pa ne bih rekao da je tako. ja sam prethodni (deveti) nivo namerno ponovio tako što su mi igraci bili na pogrešnim pozicijama i svi sa strane i bio sam 13-ti u ligi.

  6. #46
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Nista cudno da me razbije znatno slabiji protivnik.
    Nerealni rezultati-screenshot_2015-05-24-21-36-44.jpg

  7. #47
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    pa ne bih rekao da je tako. ja sam prethodni (deveti) nivo namerno ponovio tako što su mi igraci bili na pogrešnim pozicijama i svi sa strane i bio sam 13-ti u ligi.
    Evo o čemu govorim, svi su igrači su sa strane i u odlucujucoj utakmici sa ekipom koja je 7-ma, ja sam 8-mi na tabeli, pobjedjujem i sad sam 7-mi i tako će i ostati:

  8. #48
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Evo o čemu govorim, svi su igrači su sa strane i u odlucujucoj utakmici sa ekipom koja je 7-ma, ja sam 8-mi na tabeli, pobjedjujem i sad sam 7-mi i tako će i ostati:
    To pokazuje da su rezultati namesteni pre meca.Tu da je realno trebalo bi biti 10-0 za protivnika jos igra 4-3-3 kroz sredinu a tebi tamo nema nikog stvarno nema veze sa vezom...................
    MNK Kaskada likes this.

  9. #49
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Evo o čemu govorim, svi su igrači su sa strane i u odlucujucoj utakmici sa ekipom koja je 7-ma, ja sam 8-mi na tabeli, pobjedjujem i sad sam 7-mi i tako će i ostati:
    DA, sad vidim da si u pravu totalni random. bilo je sve odluceno pre nego je tekma i pocela.
    MNK Kaskada likes this.

  10. #50
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Galesic sa 2* izdominiro.......................
    Nerealni rezultati-screenshot_157.jpg
    Ove sezone odlucijo nordeus da me jebe..................
    NTNK and MNK Kaskada like this.

Page 5 of 9 FirstFirst ... 34567 ... LastLast