Page 66 of 107 FirstFirst ... 1656646566676876 ... LastLast
Results 651 to 660 of 1066
Like Tree1585Likes

Thread: Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?

  1. #651
    Dreamer Cmex's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    311
    Idemoooooo



    Hvala Macva i NTNK!!!
    NTNK, Shadow and Steppenwolf like this.

  2. #652
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Samo cepaj

  3. #653
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Današnji rezultati. Liga:



    Odličan rezultat u kupu. Ekipa pre početka:



    Ovako je to bilo na terenu:







    Nije mi bila zanimljiva neka utakmica kao ova odavno
    Dominirao sam tokom celog meča imao puno šansi ali da nisam pogodio sa izmenom ko zna da li bi prošao dalje.
    Sutra ćemo malo o protivniku.

  4. #654
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    FK Partizan

    Dobili smo i drugu za redom u Ligi (1-1 u prvom delu sezone)... Opet smo igrali bez Djogovića, ali nam to nije smetalo da pobedimo...

    Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?-6.jpg
    Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?-7.jpg

    Protivnik se provukao u 3 navrata da popije crveni... Da je dobio crveni, ne bi izblokirao šut preed kraj tekme i bilo bi 3-0

    Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?-1.png
    Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?-2.png
    Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?-3.png
    Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?-4.png
    Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?-5.png

    I dalje smo sedmi, bod manje od petog i 3 boda više od desetog... Na vrhu krkljanac, 4 ekipe u bod razlike...

    Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?-8.jpg

    Desni bek Salomon MAKI MVONDO iz Kameruna je odigrao 100. utakmicu za klub...
    Last edited by Steppenwolf; 12-03-2014 at 09:52 PM.
    Aleksandar Ilok, Shadow and NTNK like this.

  5. #655
    Dreamer Mateo Šimunović's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    373
    Ja neznam sta da radim sljedece sezone neznam kako da sakupim $$$ posto ocu super tim mladi od 5 zvj koji se razvijaju brzo ali imam max za 4 igraca na kraju sezone mislim na botove one najbolje a za obicne imam za cijeli tim stvarno neznam sta da radim
    NTNK likes this.

  6. #656
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Evo kako izgleda polufinalni žreb:







    Njegov prosečan kvalitet prvog tima je 32,4 a mog 31,1. Sve u svemu biće teško

  7. #657
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Eeee, pa neko voli da se igra s omladincima iz sopstvene škole Nije fora napraviti 11 legendi i tući ove što imaju 11 skauta, već ga tući sa prosečnim timom, kad je 100% siguran da će pobediti
    Samo ti izvoli s omladincima...Isto tako je fora da prosjecni timovi umiru u borbi za plasman u LS,a da ne spominjem koji trofej...a kad prodju 10 lvl(ako server lici inasto) onda zauzimaju donji dio tabele...
    Kod mene u ligama odlicni i scaut timovi zavrsavaju na zacelju i zasto bi ja bio medju njima ako znam i umijem napraviti tim kakav imam;sto ne znaci da cu tuci sve redom...

    Ja stvarno neznam jeli bit i fora ove igrice imati sto jaci tim i osvajati trofeje ili je bit imati sto slabiji tim i ginuti za prolaz ili plasman u LS

  8. #658
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Zinaid Klicic View Post
    Samo ti izvoli s omladincima...Isto tako je fora da prosjecni timovi umiru u borbi za plasman u LS,a da ne spominjem koji trofej...a kad prodju 10 lvl(ako server lici inasto) onda zauzimaju donji dio tabele...
    Kod mene u ligama odlicni i scaut timovi zavrsavaju na zacelju i zasto bi ja bio medju njima ako znam i umijem napraviti tim kakav imam;sto ne znaci da cu tuci sve redom...

    Ja stvarno neznam jeli bit i fora ove igrice imati sto jaci tim i osvajati trofeje ili je bit imati sto slabiji tim i ginuti za prolaz ili plasman u LS
    ma mozes ti imat savrsen tim pa prođes ko Asmir (Bulevar fc) di si za 12Q jaci od protivnika koji igra 4-1-5 formaciju dakle bez napadaca pa te taj tim bez napadaca pobjedi di lik ima 2 igraca sa 5* ostalo sa 3-4 a golman cak 2* i sa takvom postavom on prođe i grupu u LP-u mislim da nema smisla ista pricati dalje,ja sam do prije 7-8 mjeseci imao u timu sve sa 7-8* igrace i vjeruj Zinaide dopizdi ti to kad tako nesto imas 14-15 sezona u nizu kod mene nije bilo igraca sa 5* uopce skauti na klupi tek toliko da imam zamjene sve specijalnosti i savrseno poslozeno,mene je Djalovic koji je tada bio 10-15 lvla jaci jedva pobjedio 1-0,tako da ja vise uopce ne igram toliko radi trofeja vec radi ekipe sa igre i ovdje sa foruma gdje se druzimo
    Aleksandar Ilok likes this.

  9. #659
    Dreamer Mateo Šimunović's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    373
    Efikasnost na nivou 35 golova u 3 tekme u ligi

  10. #660
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Zinaid Klicic View Post
    Samo ti izvoli s omladincima...Isto tako je fora da prosjecni timovi umiru u borbi za plasman u LS,a da ne spominjem koji trofej...a kad prodju 10 lvl(ako server lici inasto) onda zauzimaju donji dio tabele...
    Kod mene u ligama odlicni i scaut timovi zavrsavaju na zacelju i zasto bi ja bio medju njima ako znam i umijem napraviti tim kakav imam;sto ne znaci da cu tuci sve redom...

    Ja stvarno neznam jeli bit i fora ove igrice imati sto jaci tim i osvajati trofeje ili je bit imati sto slabiji tim i ginuti za prolaz ili plasman u LS
    Ako već mogu da biram da li da potrošim brdo para/tokena da bi se tukao za titulu sa drugim likovima koji troše pare/tokene ili da se borim za LŠ sa likovima koji kao i ja igraju sa tokenima koji zarade u igri, onda ću radije ovo drugo...
    vedran boca juniors and NTNK like this.

Page 66 of 107 FirstFirst ... 1656646566676876 ... LastLast