Page 23 of 107 FirstFirst ... 1321222324253373 ... LastLast
Results 221 to 230 of 1066
Like Tree1585Likes

Thread: Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?

  1. #221
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Mateo Šimunović View Post
    Prodo cetri igraca zadnji dan sezone nisam ih trebo,nado se dovest 5 6 novih igraca al nemogu nijednog sjebo nesto top eleven vidim i moj prijatelj 3 nivo nista nemoze dovest ni ujutro se nemoze
    Zato ja nikad ne prodajem igrače dok ne dovedem nove... Treba uvek bar 18 igrača da imaš u timu...

  2. #222
    Dreamer Mateo Šimunović's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    373
    Ma top eleven je kriv on sere,i daj neko jel valjaju pregovori

  3. #223
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Mateo Šimunović View Post
    Ma top eleven je kriv on sere,i daj neko jel valjaju pregovori
    Kod mene niko ne odgovara na ponude... a to je samo za levele gde se mnogo tokena troši na aukciji, da prođeš jeftinije...

  4. #224
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Pošto sam trošio prošlih sezona do 30T po sezoni (pa mi je nešta i ostajalo) mislio sam da ove sezone sa 60ak tokena i 360M mogu kupit kompletan novi tim na nivou 13 ne računajući prihod od prodaje igrača (22 imam još uvijek) međutim ovo još nisam viđao - token war za igrača starog 32 godine, ujutro prije 7 aukcije prepune ponuda, nevjerojatno... Kao da su strpali sve aktivne igrače na jedan server.
    U međuvremenu 3 dana pokušavam prodat norgena q64 i nikako...
    Jedina sreća je što su mi nordgeni, iako već lagano ostarjeli (prosjek tima 22g) još uvijek na visokom nivou, neki i sad imaju 5* pa ih mogu koristit dok se ne pojačam pošteno.
    Last edited by t11_fan; 11-18-2014 at 04:29 PM.
    Ex top eleven player


  5. #225
    Dreamer Mateo Šimunović's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    373
    Jesu jesu jebali su nesto ja na serveru svi aktivni igrace stare idu do 10 runde mlade da nepricam tako i mom prijatrlju koji je level manje nesto su jebali ja potrosio 30 tokena od pocetka sezone nikog doveo nisam ah jebajga
    t11_fan likes this.

  6. #226
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Ja neću uopće pokušavat ikoga dovodit dok ne vidim naznake smirivanja ovog kaosa, kao da su strpali sve aktivne igrače sa istog nivoa na jedan server.
    Ex top eleven player


  7. #227
    Dreamer Cmex's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    311
    Moja agonija sa LS je danas nastavljena...
    Poraz od 2-1 i mogu reci da sam srecan sto sam samo toliko izgubio...
    Kao prvo igrao sam toliko lose, kao da nemam odbranu...
    Drugo imao je dva dupla kornera i 2-3 slobodnjaka koja nije realizovao, nzm ni ja kako...

    U ligi standardno pobeda 4-0... Evo i koja slicica...



    Sta reci za decka koji dobije ocenu 4...



    Liga rutinski...
    Macva FC and NTNK like this.

  8. #228
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Sezona 19



    Ove sezone nastupamo u sljedecoj garnituri



    Sezona velikih ocekivanja. Napravili smo totalnu rekonstrukciju tima, doveli 13 novih igraca, vecine starih se rijesili i prvi put u povijesti kluba smo kupili jednog SKAUTA, radi se o MC-u Roblesu. I dalje nismo zadovoljni i svakako bi doveli bar jos 2,3 igraca ali nazalost nismo imali dovoljno sredstava, no dobro je i ovako.

    Ocekivanja su velika, u Ligi, Ligi prvaka pa cak i u kupu, najjaci smo tim, barem sto se tice po Q..da li se to sta znaciti, vidjet cemo..Da li je ovo sezona kada cemo napokon osvojiti kup ili ce random uciniti svoje?

    Evo ovo je nas trenutni tim. Uskoro ce DC Colic postati skaut kao i Ljubojevic, a uskoro cemo mati i prvog igraca sa 7 zvijezdica u povijesti tima, naravno radi se o vec spomenuto, MC Robles.



    U ligi smo uvjerljivo najjaci i ostvarili smo pobjedu u prvom kolu





    Uvjerljivi prolaz i u kupu



    I u Ligi prvaka smo startali pobjedom



    Malo nas brine neucinkovitost napadaca, ali zato cemo ovdje spomenuti jednog igraca o kojem se se sigurno jos cuti..radi se od DC Ya acov koji ima specijalnost za slobodne udarce i vec je zabio dva gola na taj nacin, ukupno je dao vec 4 gola sto je za jednog DC fenomenalno, dajem ruku u vatru da ce taj zabiti bar 10-15 golova u sezoni.

    Malo smo se i pocastili pa smo tako uzeli neke dresove za nasu kolekciju





    A tu svakako moramo spomenuti i nas prvi zvanicni dres nekog kluba, kojeg nam je poklonio nas prijateljski klub Macva FC



    To je to i idemo u nove pobjede

    Macva FC, Cmex, Shadow and 1 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  9. #229
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Prva iskustva s pregovorima:
    slao sam najniže moguće ponude za sve igrače koji su najslabiji u svojim timovima
    reakcije vlasnika:
    1) ponuda odbijena, vlasnik je stavio igrača na aukciju hahahaha
    2) vlasnik podigne prodajnu cijenu, ali još je premala da bi zaradio token, zato mene košta token promjena ponude
    3) igrač: MC dribler 20 godina vrijedi 53M kvaliteta 84; lik odgovara na moju ponudu prodajnom cijenom 100M 18 tokena LOL
    pa to izgleda ovako (koliko mene košta): inicijalna ponuda 10T + 18x2T* = 46T i 100M za igrača od 5 zvijezdica na nivou 13? kako da ne


    *za svaki token koji ide vlasniku kupac plaća još jedan, zato piše 18x2
    Ex top eleven player


  10. #230
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Belgrade United

    Samo 0-0 u LŠ protiv jačeg od sebe... Iako sam pre meča očekivao poraz, kad sam video šta su sve moji slepci promašili, sad mi krivo što je samo 0-0... Odbrana protivnika je definitivno bila nadrogirana, svi su dobili osmice... Njihov golman je u prvih 30 minuta skinuo 5 zicera...

    Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?-6.jpg
    Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?-7.jpg
    NTNK and Shadow like this.

Page 23 of 107 FirstFirst ... 1321222324253373 ... LastLast