Page 103 of 124 FirstFirst ... 35393101102103104105113 ... LastLast
Results 1,021 to 1,030 of 1231
Like Tree3810Likes

Thread: Sezona 65 - 5.April - Kako vam ide?

  1. #1021
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Samo iz razloga što na forumu imamo i menadžere iz Hrvatske prekidam komunikaciju sa tobom na ovu temu jer ne želim da im pružim satisfakciju naslađivanja a i verovatno bi nas admin upozorio da nastavimo komunikaciju na private mail tako da subject closed.
    Ali bilo bi uljudno s tvoje strane da ne ostavljaš više onakve postove. Pozdrav.
    Lepo receno, svaka cast

    Idemooooooooooo
    lespa likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  2. #1022
    Dreamer AC Milan 21's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Prokuplje
    Posts
    346
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Ti izgleda opet bez poraza osvajas ligu....
    haha izgleda ai bez neresene mzd bice 2 trofeja
    Top El likes this.

  3. #1023
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    U ligi poraz.........
    Sezona 65 - 5.April - Kako vam ide?-screenshot_76.jpg
    A u ls pobeda u revansu nebi trebalo da imam vecih problema........
    Sezona 65 - 5.April - Kako vam ide?-screenshot_75.jpg
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Sezona 65 - 5.April - Kako vam ide?-screenshot_74.jpg  

  4. #1024
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Liga:
    Ucvrstili smo se na 3.poziciji posle danasnjeg kola


    Liga sampiona:
    Jedini trofej koji nemamo i najveci koji zelimo... nikad blizi njemu, veceras prva utakmica 1/2


    FC Red Star ✮✮✮✮

  5. #1025
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    liga i lp glatke pobjede 5-2 liga u gostima i 3-1 u LP-u u gostima također



    liga i dalje smo na +7
    sovjet je sprasen 5-2



    sutra doma ocekujemo FERENCVAROS

  6. #1026
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Samo iz razloga što na forumu imamo i menadžere iz Hrvatske prekidam komunikaciju sa tobom na ovu temu jer ne želim da im pružim satisfakciju naslađivanja a i verovatno bi nas admin upozorio da nastavimo komunikaciju na private mail tako da subject closed.
    Ali bilo bi uljudno s tvoje strane da ne ostavljaš više onakve postove. Pozdrav.
    Evo ja sam iz Hrvatske i cime bi se to tocno nasladjivao? Znam sve o Partizanu ali uvijek sam ga smatrao vasim klubom, stovise moje simpatije ide na stranu Crvene Zvezde. A sto se tice Tudjmana..jebat ga, drugo vrijeme, tada je bio partizan i komunjara, kasnije je koketirao sa ustaskom dijasporom radi ostvarivanja ciljeva..prilika stvara covjeka sta da ti kazem, nije zbog njega Partizan niti malo manje Srpski klub, bar ja tako gledam.

    A Prosinecki recimo, nakon sto je otisao iz Zvezde, na svaku proslavu Barija su ga zvali a on je govorio da nikad vise nece ici na Marakanu i da to nije mjesto gdje ce on ici, bio je veoma blizak sa Tudjmanom



    i cak je financirao neki spomenik u cast Oluje, pa svi znamo gdje je zavrsio i tko mu je klicao, cak su ga prekrstili u Decembarski

    Poanta..ljudi se mijenjaju, ponekad jer se stvarno promijene, a cesce iz interesa...Tudjman je u to vrijeme bio komunsta i Partizan i to je to.
    Last edited by Aleksandar Ilok; 04-27-2015 at 06:38 PM.
    NTNK and t11_fan like this.
    Sezona 27, Level 27


  7. #1027
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Pobjeda u ligi protiv protivnika od kojeg smo jedina 2 boda izgubili u prvom dijelu sezone.



    Sezona 27, Level 27


  8. #1028
    Dreamer sanhO's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Sarajevo, BiH
    Posts
    387
    Teška ali zaslužena pobjeda u Ligi za prodor na 2. mjesto.
    Prvi je i dalje daleko jer je i on ostvario pobjedu u ovom kolu.
    Ostao je duel sa njim u pretposljednjem kolu, a i ako bismo to dobili, teško da će taj prosuti 3 boda još negdje.
    Al` eto, vidjet ćemo...

    Odigrali smo i prvu 1/2 finalnu utakmicu u LŠ.
    Dobra igra i lijepa pobjeda od 3:1 koja bi trebala biti dovoljna za finale.
    Nadamo se da ovu prednost nećemo prokockati u revanšu.

    Sezona 65 - 5.April - Kako vam ide?-27.4.15.jpg
    Top El, AC Milan 21 and t11_fan like this.
    Torpedo Sarajevo
    http://forum.topeleven.com/galerija-...-sarajevo.html


    S 44; LVL 43

    League winners: x19
    runners up: x7


    Champions League winners :x5
    runners up: x2


    Super League winner: 1x
    runners up: x1


    Cup winners: x4

    Runners up: x2

    Triple crown: x1

    Hakan Arslan 377 appearances, Juan Cruz Fernandez 352 goals, Leon Benko 247 assists!

  9. #1029
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Ajde ajde...svi odavno znamo istorije nasih voljenih klubova i nema potrebe a ni mesta na forumu da se raspravljamo u nedogled ko,sta,kako,odakle,zasto...

    Uzivajte ljudi..

    Kasnije izvestaji sa danasnjih utakmica,i nisu bas za pohvalu ali bice bolje...

  10. #1030
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    hebala vas politika,komunjare,partizani,domobrani,ustase,cetn ici,Tuđman,Milosevic,Seselj,Izadbegovic,Pahor i ko sve ne rat je bio i prosao treba ici naprijed sranja se desavaju jer se neko napravi glup pa ratuje...RATOVAT JE LAKO TREBA ZNAT DIJALOGOM SPRIJECIT RAT.
    znam nije lako jer smo balkanci i po prirodi glupi,retardirani i abnormalno zavidni jedni na druge i zato jesmo tu di jesmo,danas se djeca primjerice u Vukovaru odvajaju u skolama dakle srpska u jedan a hrvatska u drugi razred,pa ta djeca nikom nista nisu kriva zar ih treb ucit da mrze fakat retardirano i zalosno,ima po fejsu retardirane mladezi balavaca 15-16 god koji vicu i pisu ustase ubij cetnika ubij iz nekih neznam kakih razloga im roditelji pune glavu glupostima i kad ta djeca polude pa taki neki dođu danas sutra na vlast u nasim zemljama opet ce bit rata sramota i zalost.i ja sam izgubio drage ljude u ratu i sta bi sad tu nekog trebao mrzit i vrijeđat ga jer je srbin je primitivno i glupo,ako si dobar covjek imas moj respect ostale ignoriram a njihove roditelje treba malo naucit neke stvari pogotovo odgoj
    Top El, Steppenwolf, NTNK and 1 others like this.