Page 60 of 124 FirstFirst ... 1050585960616270110 ... LastLast
Results 591 to 600 of 1231
Like Tree3810Likes

Thread: Sezona 65 - 5.April - Kako vam ide?

  1. #591
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Visionary S View Post
    Čisto sumnjam da neko može farmirati 40 tokena dnevno pogotovo ne 40 tokena svaki dan.
    Naveo sam 40 tokena max dnevno ali je i to nemoguče farmirati svaki dan.
    Možda jednom sedmično ali svaki dan čisto sumnjam.
    A opet nema objašnjenja kako ima 7.5 miliona navijača.
    prepoznajem sebe u tvojim postovima sa pocetka igranja t11. ha ha ha ha.... so young so green.
    NTNK likes this.

  2. #592
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Danas je igrana veoma uzbudljiva utakmica u kupu protiv mnogo snaznog protivnika. Sam pocetak nije obecavao posto su nas tjerali stalno da se branimo, ali od 9. do 19. minute se dogodio pravi uragan nasih igraca i postizemo dva pogotka. Nazalost u 35.minuti ostajemo bez MC Bronsona koji je zbog pregrube igre dobio crveni karton. Dobro smo se branili, mogli postici bar jos 1.pogodak iz kontre, no nazalost u 84. minuti primamo pogodak koji ipak daje nadu protiviku u uzvratu. Skoro smo jos jedan gol primili, no ipak nosimo vrijednu pobjedu sa gostovanja.



    U ligi lagana pobjeda



    Sezona 27, Level 27


  3. #593
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Raspolozeni igraci danas 11 golova iz 2 meca

    FC Red Star ✮✮✮✮
    Esmir Bulić and Top El like this.

  4. #594
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Visionary S View Post
    Čisto sumnjam da neko može farmirati 40 tokena dnevno pogotovo ne 40 tokena svaki dan.
    Naveo sam 40 tokena max dnevno ali je i to nemoguče farmirati svaki dan.
    Možda jednom sedmično ali svaki dan čisto sumnjam.
    A opet nema objašnjenja kako ima 7.5 miliona navijača.
    Moguce je kako ne..ima vise nacina..
    Sezona 27, Level 27


  5. #595
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    A evo i moja nada, nada da ce biti bar priblizno dobar kao neki igraci pokazani ovdje

    Sezona 27, Level 27


  6. #596
    Apprentice Esmir Bulić's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    207
    Kup poraz u gostima...

    Liga,lagana pobjeda
    AC Milan 21, Top El and munchen like this.

  7. #597
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Slabo je to Vedrane, primaš gol po utakmici...
    zajebavao sam se pocetkom sezone nisam znao sta bi igrao koju formaciju,a osvojio sam na orginal profilu sve zivo i nezivo tak da tu igram iz navike ne toliko radi trofeja iskreno,ali opet neke rekorde zelim porusat naravno
    AC Milan 21 likes this.

  8. #598
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Visionary S View Post
    Attachment 42925

    Kako je ovo moguče da igrač/menađer levela 26 da ima 7,5 miliona navijača i 12.000 tokena.
    1950 tokena 100 eura. 600 eura 12.000 tokena.
    Da radi farmira tokene opet teško da može skupiti više od 40 tokena dnevno.
    Ovo nije fer kako mi koji smo na 35 tokena sezona možemo stiči 12.000 tokena čak ni sa farmama ne možemo jer se ne dobiju
    tokeni od anketa.
    Ja sam lično uradio 10 anketa po 6 tokena anketa nijedna nije mi plačena jer nisam dobio potvrdni email/kod od ponuđača.
    navijaca ima toliko jer ocito osvaja trofeje dakle kup,liga i LP pa ih ima dosta ja sam na orginal profilu na 30-om levelu dosao do tocno 10 mil navijaca,a sta se tice tokena,imas nacina dakle skidanje,kupovanje ili dobije kao admin na forumu ili admin u igri 600-700 komada po sezoni pa racunaj,a opet moze bit i fotoshop,ti postavljas ovih dana glupa pitanja i ocito si pocetnik,ja na orginal profilu nikad ni jedan token nisam skinu ali sam ih kupovao i to dosta svaka 2 mjeseca za 1K eura a kofere nikad nisam skidao i opet sam sve osvojio ja sam svake sezone mjenjao tim cjeli skoro,na 13-14 lvlu sam imao stadion i ostalo na max izgrađeno i dopizdi to s vremenom ovaj tim sto sad imam tako je meni na orginalu bilo prakticki svake sezone a nije mi se dalo vise pa mjenjao tim svake sezone i opet osvajao titule bar 1 svake sezone bez pojacanja znaci,ovaj sam profil dobio prije nekih godinu dana 30-ti lvl je bio kad sam dobio,inace imam 13 profila 8 aktivnih i redovno su među 4
    Top El, AC Milan 21 and PepG like this.

  9. #599
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Attachment 42943

    Teška utakmica protiv večitog rivala, ali smo na kraju napravili preokret... Sve se odigralo u poslednjih pola sata... Prvo je protivnik poveo golom iz daljine... Samo minut kasnije sledi izjednačenje glavom posle kornera... A onda u 75. minutu štoper Hajek, koji prinudno, celu sezonu igra na poziciji levog beka, rutinski šalje loptu u mrežu posle solo prodora i asistencije Edgara...

    Attachment 42944
    Attachment 42945
    Attachment 42946
    NTNK likes this.

  10. #600
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Zelenih kofercica na pretek...
    Sezona 65 - 5.April - Kako vam ide?-screenshot_37.png