Page 87 of 124 FirstFirst ... 3777858687888997 ... LastLast
Results 861 to 870 of 1231
Like Tree3810Likes

Thread: Sezona 65 - 5.April - Kako vam ide?

  1. #861
    Apprentice Esmir Bulić's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    207
    Jel' igrao neko protiv ove formacije,ja ovo prvi put da vidim haha

    Evo i moj tim,može i neka preporuka

  2. #862
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Odlican rezultat iako je poraz nismo barem ponizeni.PROTIVNIK IMA STRASNU EKIPU.Ajmooooooo NORDEUS samo tako nastavi....
    Sezona 65 - 5.April - Kako vam ide?-screenshot_62.jpg

  3. #863
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    O Klubu i Menadžeru:



    Sveukupna Statistika:



    Pozicija u ligi/sezona/dan u sezoni:



    Statistika Sezone:


  4. #864

  5. #865
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by CSM United View Post
    Evo ovo vidim,al ovaj prethodni post ne
    Promijenio sam način postavljanja slika, uglavnom samo ti nisi vidio te slike, ali sad je mnogo bolje. Onaj post koji ne vidiš to je ovaj:


  6. #866
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Najava cetvrtfinala kupa

    DVOBOJ TITANA




    Upravo tako mogli bi okarakterizirati sutrasnji mec protiv ekipe PSG-a menadjera Esada Haskovica. Pratim klubove i sa drugih nekih profila ali nisam naisao na ovako jake ekipe sta se tice naseg 24 levela, balkanski server.

    Ekipa PSG je stvarana barem tri sezone dok smo mi nas tim kreirali ove sezone. Blizu smo da nam jacina tima bude 7 a ekipa PSG-a je vec dostigla tu razinu.



    Oba kluba igraju u izvanrednoj formi, ali prednost dajemo PSG-u jer su jaci od nas i imaju veci broj mladih igraca koji su zvijeri a i cak 10 igraca im ima 8 zvjezdica, dok je kod nas to slucaj sa 6 igraca. Takodjer menadjer Esad prima savjete od mozda i najboljeg igraca ove igrice, stoga nas sigurno ceka paklen posao. Vrlo lako moguce da nam upravo PSG stoji na putu velikoga sna koji imamo, a to je trostruka kruna.

    Sad pogledajte jacinu klubova koji ce sutra sa pocetkom u 21.00 h odigrati ovaj veliki dvoboj.



    Svi koji mozete, dodjite sutra i popratite ovaj dvoboj, ocekuje se veliki broj navijaca sa obje strane.



    Macva FC, NTNK, sanhO and 5 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  7. #867
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Najava cetvrtfinala kupa

    DVOBOJ TITANA




    Upravo tako mogli bi okarakterizirati sutrasnji mec protiv ekipe PSG-a menadjera Esada Haskovica. Pratim klubove i sa drugih nekih profila ali nisam naisao na ovako jake ekipe sta se tice naseg 24 levela, balkanski server.

    Ekipa PSG je stvarana barem tri sezone dok smo mi nas tim kreirali ove sezone. Blizu smo da nam jacina tima bude 7 a ekipa PSG-a je vec dostigla tu razinu.



    Oba kluba igraju u izvanrednoj formi, ali prednost dajemo PSG-u jer su jaci od nas i imaju veci broj mladih igraca koji su zvijeri a i cak 10 igraca im ima 8 zvjezdica, dok je kod nas to slucaj sa 6 igraca. Takodjer menadjer Esad prima savjete od mozda i najboljeg igraca ove igrice, stoga nas sigurno ceka paklen posao. Vrlo lako moguce da nam upravo PSG stoji na putu velikoga sna koji imamo, a to je trostruka kruna.

    Sad pogledajte jacinu klubova koji ce sutra sa pocetkom u 21.00 h odigrati ovaj veliki dvoboj.



    Svi koji mozete, dodjite sutra i popratite ovaj dvoboj, ocekuje se veliki broj navijaca sa obje strane.



    To znaci da ja sutra moram da navijam, posle dugo vremena

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  8. #868
    Dreamer AC Milan 21's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Prokuplje
    Posts
    346
    Pobeda u ligi



    Macva FC, Top El and Esmir Bulić like this.

  9. #869
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    To znaci da ja sutra moram da navijam, posle dugo vremena

    Idemooooooooooo
    Tocno, bez tebe i Milana je tesk zamisliti sutrasnji mec

    (i vasih duplica, truplica itd )
    Sezona 27, Level 27


  10. #870
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Nabavio je grb od PSZ-a.Ako se secate imao je Atletikov Aco,ko je taj "mozda i najbolji igrac ove igrica"? Taj je drugi najbolji,ipak ja sam najbolji haha....
    Top El likes this.

Page 87 of 124 FirstFirst ... 3777858687888997 ... LastLast