Thread: Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?

2. #972
    Apprentice Esmir Bulić's Avatar
    Dec 2014
    207
    Evo i mene malo...jučer prvi poraz u ligi,lš jedva smo izvukli remi kod kuće,nadam se boljoj igri u revanšu sutra...danas liga pobjeda..

3. #973
    VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542

Porazom od 2-plasiranog smo ispali iz iz dalje trke za titulu, jer je malo verovatno da će prvi kiksnuti dva puta u poslednja 4 kola... Držali smo se do 75. minuta, a onda, posle primljenog gola promašili zicer za 1-1... Usledila je kazna u 84. minutu i to je to... Ne žalimo mnogo, protivnik je mnogo jači i za razliku od prvog dela sezone (2-2), u boljoj formi... Jedina dva poraza smo doživeli od prve dve ekipe u drugom delu sezone, ali nas skupo koštaju kiksevi protiv boranije (6 nerešenih)...

18
    Danas neresena sa duplo slabijim protivnikom...Al ipak smo povecali prednost za 2 boda posto je drugi izgubio.Bice bolje

6. #976
    VIP Macva FC's Avatar
    Dec 2013
    Вождовац
    2,951

Idemooooooooooo
    Vuleta, NTNK, Top El and 3 others like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

7. #977
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Sep 2014
    Croatia
    1,860
    ja osobno ako imam neki problem vezan za igru pa pisem supportu ali ne nasem nego engleski jezik odma i fino unutar 5 sati od slanja dobijem odgovor,danas sam uocio tj.prije pola sata da mi uopce ne dodaje pobjede-poraze najduzi niz i to sad sam skuzio da mi vec dobra 3 dana stoji ovako

u ligi smo osli na 12 prednosti i rastereceno cekamo uzvrat LP branimo 3-2 pobjedu sa Bombonere