Page 17 of 85 FirstFirst ... 715161718192767 ... LastLast
Results 161 to 170 of 850
Like Tree1638Likes

Thread: Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?

  1. #161
    Rookie Brshadin-city's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    137
    Ovako se dominira NK Dunav Ilok 4-1 Brš, Brš 1-3 PSG, ove sezone taktički igramo, dopustili smo prve 2 utakmice da bi kasnije iznenadili i ušli čak u top 7
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-uzas.jpg

  2. #162
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Evo jos malo gluposti od Nordeusa

    Za 10 sam jaci od njega, plus je formacija bila odgovarajuca. Mislim da su poceli da zezaju, nesto su gadno zasrali sa igricom. Tako sam i u kupu ispao proslu sezonu, gde nije bilo nikakve logike da ispadnem. Videcemo da li ce da nastave sa ovakvim rezultatima ili ce da bude realnije. Jer ovo stvarno nije realno, ali bas

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  3. #163
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ako imaš dva odlična krila, kao što sam ja imao, bilo kakav tim da je preko puta i bilo kakvu formaciju da igraju, ima da probijaju po bokovima i jedan drugom da asistiraju... U svakom slučaju, bolje ocene dobijaju od ostalih veznjaka...
    dli krilnim igracima napucas psiho-fiziku skoro ko napad da bude ili cak i vise od napada

  4. #164
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Veliki kiks danas u ligi...propustili smo dva gola prednosti..

    Nazalost od 60 min nismo mogli pratiti jer nam se kanta od laptopa ugasila. Ovakvim kiksevima nemamo gram sanse za naslov..



    Sezona 27, Level 27


  5. #165
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sarajevo
    Posts
    246
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ako imaš dva odlična krila, kao što sam ja imao, bilo kakav tim da je preko puta i bilo kakvu formaciju da igraju, ima da probijaju po bokovima i jedan drugom da asistiraju... U svakom slučaju, bolje ocene dobijaju od ostalih veznjaka...
    Buraz ja ne znam kako drugi ali ja sam izgleda ogroman peh , jer od 8 nivoa nijedan mi AMC/R/L nije donio prevagu u igri.

    Imao sam doduse prije 2 sezone jednog dao do 10 kola 11 golova i do kraja sezone dao 2 gola i to je to

    Isti slucaj sa napadacima , kupim napadaca kod mene 5-6-7-5-4 , prodam ga kod drugog 8-9-8-9-9 peh

  6. #166
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Macva,to je ligaska tekma ,i to 2.Zamisli kako je meni bilo kad sam izgubio 5-0 u polufinalu kupa od 10 slabijeg....U jednom mecu.
    Macva FC likes this.

  7. #167
    Rookie Brshadin-city's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    137
    Kažu biće bolje sada od kada je Joseph "Sepp" Blatter dao ostavku. Moćemo normalno da kupujemo tokene

  8. #168
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    dli krilnim igracima napucas psiho-fiziku skoro ko napad da bude ili cak i vise od napada
    Zavisi da li neki od njih izvodi prekide... Ja igračima koji izvode prekide nakucam napad na max... Svim igračima nakucavam psiho-fiziku u istom nivou kao kvalitet, samo povećavam ili smanjujem napad, odnosno odbranu, u zavisnosti od pozicije... Recimo, ako je samo ML ili MR onda nakucavam -2, +2, 0, a ako je samo AML ili AMR onda -5, +5, 0 u odnosu na kvalitet...

  9. #169
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Paparelli View Post
    Buraz ja ne znam kako drugi ali ja sam izgleda ogroman peh , jer od 8 nivoa nijedan mi AMC/R/L nije donio prevagu u igri.

    Imao sam doduse prije 2 sezone jednog dao do 10 kola 11 golova i do kraja sezone dao 2 gola i to je to

    Isti slucaj sa napadacima , kupim napadaca kod mene 5-6-7-5-4 , prodam ga kod drugog 8-9-8-9-9 peh
    To ti je do taktike...

    Evo ti tipično levo krilo + AMC, kome sam dodao ST poziciju i FK specijalnost... sa 4 zvezdice on udara prosek 8.00

    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-94.png
    Paparelli likes this.

  10. #170
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Go Ahead Eagles View Post
    Macva,to je ligaska tekma ,i to 2.Zamisli kako je meni bilo kad sam izgubio 5-0 u polufinalu kupa od 10 slabijeg....U jednom mecu.
    Izgubio sam i ja u kupu 3:1 prosle sezone a 15 q sam bio jaci od njega. A prvu sam bio dobio 2:0 u gostima. Haaaaaaaa

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

Page 17 of 85 FirstFirst ... 715161718192767 ... LastLast