Page 51 of 85 FirstFirst ... 41495051525361 ... LastLast
Results 501 to 510 of 850
Like Tree1638Likes

Thread: Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?

  1. #501
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by MIT Nenad View Post
    DA LI JE MOGUCE!
    Moje ocene sve 209, njegove 205 i 207.
    Moral svima savršen, nagrada za pobedu najveća....
    Attachment 47357
    Moguće je, dobro si blokiran na sredini i u napadu, jedino tvoj AMC je imao slobode da opali koji dalekometni šut, ali njegov golman je to branio i dobio ocjenu 9. Problem je sa tom formacijom ove sezone, nešto su mijenjali engine igre. Moj savjet ti je da probaš igrati defanzivno i duge lopte ali bez kontranapada. Umjesto AMC ubaci ST ili AMC stavi crvenu strelicu. ST crvene strelice, MC plave, odbrana svi plave strelice.

  2. #502
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Od danas krecem sa smanjivanjem kvaliteta ekipi.....................pa da vidim ako mi ni to ne pomogne onda nek se jebu u Nordeusu.................................
    Isplati se, al moraš na 3* da spustiš tako da si sledeće na 2* ili čak i na 1* ako možeš. Pogledaj konkurenciju koju Kaskada III ima ove sezone . Jedino u LP ti smanjivanje Q neće pomoći, ali u ligi i kupu ćeš dobiti protivnike na 3*.

  3. #503
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    MNK Kaskada



    Promijenio sam taktiku za 180 stepeni i zadnjih 5 ligaških utakmica sam bez poraza, skok na tabeli za 4 mjesta, sutra igram sa Sportingom i u slučaju pobjede i natavku dobre forme mogu čak da se nadam 2-gom mjestu (nije nemoguće al vidjećemo) .

  4. #504
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Uskoro rezultati,tabele,statistika NTNK Untied-a...

    Idemoooooooo...

  5. #505
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    MNK Kaskada II



    Ispao iz kupa (nisam pratio), u ligi se nisam nadao da ću zauzet prvu poziciju, ispalo je bolje nego što sam očekivao od ove ekipe.

  6. #506
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    MNK Kaskada III



    Borba na 3 fronta, liga i kup nešto slabiji protivnici, u LP jaki protivnici. Pobjeda u prvoj utakmici 1/8 LP.



    U LP moram biti oprezan ako želim triplu sa ovom ekipom jer protivnici su jaki, evo primjera dole:


  7. #507
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    MNK Kaskada IV



    Prednost u ligi mi se otopila, razlog su ozljede i crveni kartoni, a prije svega mršava klupa sa igračima 2-3*.

  8. #508
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Isplati se, al moraš na 3* da spustiš tako da si sledeće na 2* ili čak i na 1* ako možeš. Pogledaj konkurenciju koju Kaskada III ima ove sezone . Jedino u LP ti smanjivanje Q neće pomoći, ali u ligi i kupu ćeš dobiti protivnike na 3*.
    Pa oce mi biti dovoljno da rasprodam rezerve i uzmem slobodne igrace..............
    MNK Kaskada likes this.

  9. #509
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Pa oce mi biti dovoljno da rasprodam rezerve i uzmem slobodne igrace..............
    Digitron u ruke pa računaj , ako nemas prejak tim trebalo bi biti dovolno. Ako imaš prvi tim na 6* i drugi tim na 3* onda je prosjek 4,5* (ali to zavisi od toga koliko je slaba 6* i 3*), prvo saberi kvalitet igrača koje ostavljas i igrača koje želiš kupiti i dobiveni zbir podijeli sa 22, ako je to na 3* onda je dobro.

  10. #510
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Najbolje ti je da ostavljaš u timu svoje akademce sa 2* i da im treniras spec i 2 pozicije, a kvalitet tek kad odlučiš da ih prodaješ na pregovore 1 skil do skauta za neke timove 5-6 levela ispod tebe.

Page 51 of 85 FirstFirst ... 41495051525361 ... LastLast