Page 83 of 85 FirstFirst ... 33738182838485 LastLast
Results 821 to 830 of 850
Like Tree1638Likes

Thread: Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?

  1. #821
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Eto nakon dugo vremena ponovo sam počeo sa intezivnim treniranjem igrača, ali samo zato što mi se nakupilo 100tinjak zelenih bustera pa da ih potrošim na 4-5 igrača (Clermont). Nije to neka razlika u kvaliteti, 10ak skill poena, ali zato sam primjetio da nije bilo promjena u brzini razvoja igrača iako je broj skill poena rastao. Iako su mi neki rekli da igrači koji su blizu višeg nivoa kvalitete (kojima ocjene završavaju na 4 i 9, npr. 104, 109...) sporije dobivaju skill poene iako nisu dodani, ja sam imao baš suprotno iskustvo. Namjerno sam neke igrače ostavio kvalitetom blizu skauta, trenirao ih na nivo skauta i nikakvih promjena u brzini razvoja nije bilo.
    lespa likes this.
    Ex top eleven player


  2. #822
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    REZIME SEZONE:
    Ubedljivo najgora sezona tima od kad je osnovan,gomila nerealnih rezultata i losa forma nekih bitnih igraca dovela je do katasrofe na svim frontovima..........Od sezone na koju smo ciljali trostruku krunu pretvorila se u pravi pakao kada smo u LS bili na 0:3 u prva 3 kola,ispadanje u kvalifikacijama u kupu,dok je u ligi bilo mnogo bolje i onda kad se tim malo stabilizovao vezane su 2 pobede u ls i stvorila se nada za prolaz dalje....Medljutim nebi to bio NORDEUS da neide po njihovim trol rezultat protiv daleko slabije ekipe i pozdravljanje od LS sa razocaravajuce 4 mesta u grupi.......Ostala nam je tada bila samo liga i cinilo se dobro na kraju 13 kola bili smo prvi medjutim opet par neverovatnih rezultata i kiKseva protiv ekipa koji su imali samo dva igraca u odbrani,pa posle dueli sa glavnim konkurentima koji su zavrseni porazom je glavni krivac zasto smo okoncali najgoru sezonu na 4 poziciji..............Jedino svetlo je barem sto smo osigurali tu LS..................
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-screenshot_1.jpgSezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-screenshot_2.jpgSezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-screenshot_3.png

    Cestitam svima koji su bar jedan trofej uzeli ove sezone!

  3. #823
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Eto nakon dugo vremena ponovo sam počeo sa intezivnim treniranjem igrača, ali samo zato što mi se nakupilo 100tinjak zelenih bustera pa da ih potrošim na 4-5 igrača (Clermont). Nije to neka razlika u kvaliteti, 10ak skill poena, ali zato sam primjetio da nije bilo promjena u brzini razvoja igrača iako je broj skill poena rastao. Iako su mi neki rekli da igrači koji su blizu višeg nivoa kvalitete (kojima ocjene završavaju na 4 i 9, npr. 104, 109...) sporije dobivaju skill poene iako nisu dodani, ja sam imao baš suprotno iskustvo. Namjerno sam neke igrače ostavio kvalitetom blizu skauta, trenirao ih na nivo skauta i nikakvih promjena u brzini razvoja nije bilo.
    Jedino ako nešto nisu promenili u poalsednjih par dana... Od 5. zvezdice pa naviše trening pada za oko 20% sa svakom zvezdicom, čak i kad ne nakucavaš... Ali mora da bude jedan skill poen do sledeće zvezdice... Posle prvog sledećeg dobijenog skil poena brzina treninga pada... Tako da, ako je igrač tek dobio ...4 ili ...9 kvalitet, imaš još 15 skil poena fore pre nego što uspori...
    Didi Vlahic likes this.

  4. #824
    Dreamer Mateo Šimunović's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    373
    Pozz ekipa da se i ja javim nakon par sezona ko najbolje stoji?I kad botovi ujut4o izlaze zna netko?
    Esmir Bulić, Macva FC and NTNK like this.

  5. #825
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Celtic u tranziciji; pogled na pojačanu postavu za sljedeću sezonu na istom nivou.
    O ovoj sezoni:
    iako je veći dio sezone bio katastrofalan, krajem sezone tim se vratio u formu te je u posljednjih 7 utakmica poražen samo u zadnjem kolu i to protiv kvalitetnijeg viceprvaka lige. 10. mjesto, po 10 pobjeda i poraza, 6 neriješenih, gol razlika 52-37 (+15). U LP smo došli do 1/8 finala, a u kupu do 1/16 finala (3. runda). U LP nije pomoglo čak 8 golova u 4 utakmice ST-a Libertija od 4*. Iako je sad jedini od 4*, neću ga prodavati zbog odlične forme i statistike (samo 3x 7ice u zadnjih 11 utakmica, ostalo 8 i 9)
    Kad bi postojala zlatna kopačka, vjerojatno bi ju osvojio moj ST Mesquita. Njegova kompletna statistika sezone (prve u klubu) je 36 utakmica, 22 gola, 21 asistencija. Stavio sam mu 2 MOTM oznake pored imena na slici jer je on Celticov igrač sezone. Da njega nije bilo, možda bi bili zadnji u ligi
    Moja greška sezone je što kad sam prodao 3. napadača, nisam kupio novog te je Liberti sjedio na klupi kao zamjena i korišten u rotiranju (igrao je ponajviše LP i kup). Vjerojatno bi rezultati bili bolji da sam ga više koristio, ali pitanje je da li bi došao do top 4. Meni je bolje da nisam prošao dalje, nego da sam završio na 5-7. mjestu
    Za sljedeću:
    Mislim da ovaj roster ima dovoljnu širinu, možda sam ga mogao i bolje složiti (više igrača s duplim pozicijama, npr. DC-DMC umjesto DMC-a), ali kvaliteta je tu. Igrače koje sam kupovao većinom imaju ispod 30 skill poena (2 ocjene) zaostatka za skautom i sad imam 11 takvih igrača, a još troje imaja sp za skauta (samo ih nisam dodao). Ako Mesquita nastavi kako je igrao i bude imao kvalitetnu podršku, biti ćemo ponovo u top 4
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-celtic-l10_1-end.jpg
    Last edited by t11_fan; 06-27-2015 at 06:40 PM.
    Steppenwolf and MNK Kaskada like this.
    Ex top eleven player


  6. #826
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ode omladinac Gabriel Manzi za 2 tokena...

    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-34.jpg
    t11_fan and NTNK like this.

  7. #827
    Apprentice Esmir Bulić's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    207
    REZIME SEZONE:
    LŠ-četvrtfinale
    Kup-četvtrfinale
    Liga-prvo mjesto,u poslednjem kolu smo postali prvaci,najbolji strijelac,asistent i ocjenjen igrač je iz našeg tima..

    Sretno svima u novoj sezoni !

  8. #828
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ...

    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-36.jpg

  9. #829
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Znači, posle ove utakmice golmanu mi je pao moral za 40%... ni 5 odbrana nije bilo dovoljno da dobije 7 i da ostane na 7.50 prosečnoj oceni... Nordeus mora sve da sjebe...

  10. #830
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Remi za kraj sezone. Protivnik je bio jucerasnji protivnik u finalu Lige prvaka, ekipa PSG-a

    Sezona 27, Level 27