Page 31 of 45 FirstFirst ... 21293031323341 ... LastLast
Results 301 to 310 of 443
Like Tree653Likes

Thread: ☆ Sezona 69 - 26. Jul ☆

  1. #301
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Ako želiš da treniraš igrača a ne želiš neku povredu bitna su 3 principa:
    1. Moral napunjen na 100%
    2. Drži kondiciju igrača u zelenoj zoni (preko 80%)
    3. Treniraj na normal.

    Naravno ovo ne garantuje da neće biti povreda, ali će biti smanjen broj povreda. Čim padne kondicija igrača ispod 80% odmah mu dodaj 1 rest (relax ili zeleni kofer), tako da je uvijek iznad 80% kondicije.
    Moral uvek full (tamno zeleno), kondicija pre utakmice uvek 95-99%, uvek trening na normal, pa 15 povreda u prvih 17 dana...

  2. #302
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Igrač koji se 2 puta zaredom povredi je invalid, prodaj ga :-P. Igrači 3-4* se češće ozljedjuju, istreniran igrač nema tih problema, dignes ga na 7-8*

  3. #303
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Istrenirao sam ih 12, samo se golman ozlijedio prilikom treninga

  4. #304
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Imam običaj kad mi se igrač ozlijedi da ga ne izliječim potpuno nego ostavim 1 dan do.oporavka i ne ubacujem ga odmah u igru nego ga i odmorim 1 dan nakon oporavka.

  5. #305
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Branko Klikovac View Post
    Što se tiče morala, uvijek je svima savršeno, a ja sam ovako trenirao igrače, kondicija im bude preko 90%, stavim intenzitet na normalno, i tri četiri puta, onaj treći trening. I uvijek se jedan povrijedi, a obično bude mlad! A kad treniram samo jednog, dobije 10 skil poena i ne povrijedi se. Kondicija se skroz isprazni, ja mu dodam 5-6 zelenih i sve tako.
    Branko mislim da me nisi shvatio. Ako ti igrač ima kondiciju na 90% prije treninga nakon samo jedne trening utakmice kondicija ce mu biti na 80%, a nakon 2 sigurno ispod 80%, a ti kažeš da uradis 3-4 treninga - pogrešno. Ako mu kondicija padne ispod 80% nakon samo jedne trening utakmice dodaj mu 1 rest a to je +15% kondicije, mozda je sad jasnije, a mozda ja tebe nisam shvatio :-)

  6. #306
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Nije loseeee



    Obezbedjen i drugi trofejjjj a u finale da bih usli, moramo da pobedimo gromadu od menadzera :-)

    Idemooooooooooo
    MNK Kaskada, NTNK, Shadow and 1 others like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  7. #307
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Pa da sam gromada ne bih se slozio,ipak si ti duplo veci menadzer od mene...
    Macva FC, Shadow, Top El and 1 others like this.

  8. #308
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ispali smo iz kupa u ligi neprkosnoveni a u LŠ sve je moguće
    Liga:





    LŠ:



    Sledeći protivnik:





    Uzdam se u to da neće menjati formaciju

  9. #309
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Hajmo BiH, U16 košarkaška reprezentacija u finalu protiv Litvanije.

    Haaajmooo

    Sent from my C1505 using Tapatalk

  10. #310
    Rookie Branko Klikovac's Avatar
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    54
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Branko mislim da me nisi shvatio. Ako ti igrač ima kondiciju na 90% prije treninga nakon samo jedne trening utakmice kondicija ce mu biti na 80%, a nakon 2 sigurno ispod 80%, a ti kažeš da uradis 3-4 treninga - pogrešno. Ako mu kondicija padne ispod 80% nakon samo jedne trening utakmice dodaj mu 1 rest a to je +15% kondicije, mozda je sad jasnije, a mozda ja tebe nisam shvatio :-)
    Ja sam igračima skroz praznio kondiciju, tako što bih im davao trening utakmice, dok se prvi ne povrijedi i onda batalim. Restove im nisam dodavao, jedino ako forsiram samo jednog igrača, a ostale ne treniram, pa mu ja uradim 9 trening utakmica (dok mu ne ispraznim kondiciju), pa mu dodam 6 restova, pa mu opet ispraznim kondiciju treninzima, pa mu opet dodam restove i sve tako. Nismo se razumjeli jer sam loše objasnio problem, a bojim se da neće biti pozitivnih promjena ni nakon ovog.
    Last edited by Branko Klikovac; 08-16-2015 at 07:45 PM.

Page 31 of 45 FirstFirst ... 21293031323341 ... LastLast