Page 116 of 122 FirstFirst ... 1666106114115116117118 ... LastLast
Results 1,151 to 1,160 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #1151
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Cestitam, mozda ce i Sloboda tako u vasoj ligi
    AkoBogda drug, i ja se nadam . Red je da i mi budemo u samom vrhu. Ali ne znate vi situaciju kod nas. Kao što je kod vas Mamić u Dinamu, kod nas ti je tako ali samo u savezu. Lopovi se sastali i kad god Tuzla pokuša nešto u sporu, odma idu neke kazne, zabrane. Sloboda je prije par godina izborila evropu, i nisu joj dali iz saveza da igra, lafo neke licence nisu sređene. Eto sada smo drugi na tabeli i oodma su smijenili našeg predsjednika koji je vratio Slobodu na stare staze. Dobio je zabranu godinu dana vođenja kluba. Ali je tip lud, nastavit će da ulaže i nadam se da će se to na kraju i da isplati .

  2. #1152
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Ovakvu zavrsnicu moze samo Nordeus da rezira,celu sezonu sam bio na 2 i 3 mestu i 3 kola pre kraja dodjem na 1 mesto sa 2 boda vise od 2-plasiranog i relativno lak raspored do kraja,ali onda Nordeus odluci da umesa prste i jutros kiksnem protiv 8..Jedno je sigurno ovo mi je najneizvesnija zavrsnica u poslednjih 8 sezona...............Arsenal igra protiv poslednjeg a ja protiv 9........
    Attachment 53780
    Kad lik utrpa 18 golova, a ti dobiješ 1-0 .

  3. #1153
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Kad lik utrpa 18 golova, a ti dobiješ 1-0 .
    Nebi me cudilio................

  4. #1154
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Dve titule i borba za LS sa BVB... konacno danas medju 4


  5. #1155
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    TOTALNA RASPRODAJA

    NTNK United je rano jutros izbacio igrace na TL
    Uprava kluba je odlucila da se ne bori za promociju visi level nego da ponovimo isti i da cemo napraviti sledece sezone bolji rezultat i osvojiti neki trofej u Prvenstvu...

    Titula nije osvojena evo rekordnih 4 sezona za redom...

    Totalno egal protivnici ove sezone ali nas nije pratila sreca...

    Jbga drug i ja cu vjerovatno naredne sezone past level po drugi put. Ako se ne varam ti si jedini menadzer na visokom levelu koji nije još ponavljao level? Biće bolje, valjda, naredne sezone. Ko zna mozda konacno igru naprave da valja, ja se tome nadam iz sezone u sezonu.

  6. #1156
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Ludilo, ludilo, ludiloooooo, istok je poludioooo. Idemooooooooo, prva titula lige prvaka. Imali smo jedno treće mjesto, jedno drugo, falilo nam je prvo, i napokon smo je osvojili . #SamoSloboda

    Attachment 53779
    U gostima i kod kuće za Slobodu srce tuče.

  7. #1157
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    U gostima i kod kuće za Slobodu srce tuče.
    Tako je brate . Sloboda ispred ličnih interesa . #SamoSloboda

  8. #1158
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Da vas pitam. Postoji li titula za treće mjesto u kupu ? Jedino tu titulu, i 7. mjesto u ligi nemam . Sutra ću namjerno izvesti drugi sastav da imam i to sedmo mjesto . A ako ima i pehar za treće mjesto u kupu, onda će mi samo taj pehar nedostajati . #SamoSloboda

  9. #1159
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Tako je brate . Sloboda ispred ličnih interesa . #SamoSloboda
    Moj rodjak je pola sezone nastupao za Slobodu dok su bili prva liga Federacije, prije Ćirinog dolaska onda je dobio nogu. Al je bila smiješna situacija na RTV TK kad komentator reče ulazi ulazi junior Slobode Husejin Hasić 25 godina. Hahahaahh junior a 25 godina.

  10. #1160
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Loša forma MNK Kaskade se nastavila i ako ovako udjemo u novu sezonu, piši propalo.
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-uploadfromtaptalk1442601428938.jpg
    Sreca da je titula osigurana, al bodovna razlika se smanjila sa 19 na 8 bodova. S obzirom na ovakvu lošu formu u zadnje vrijeme mozda MNK Kaskada i ne zasluzuje titulu a i nismo najjači tim u ligi. Što se tiče ostalih mojih profila neznam kakvo je stanje, gotov vise da ne ulazim nikako tamo, tako da se unaprijed izvinjavam svima koji me podrzavaju na tim profilima a ja ne uzvracam istom mjerom.