Page 115 of 122 FirstFirst ... 1565105113114115116117 ... LastLast
Results 1,141 to 1,150 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #1141
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Ovakvu zavrsnicu moze samo Nordeus da rezira,celu sezonu sam bio na 2 i 3 mestu i 3 kola pre kraja dodjem na 1 mesto sa 2 boda vise od 2-plasiranog i relativno lak raspored do kraja,ali onda Nordeus odluci da umesa prste i jutros kiksnem protiv 8..Jedno je sigurno ovo mi je najneizvesnija zavrsnica u poslednjih 8 sezona...............Arsenal igra protiv poslednjeg a ja protiv 9........
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_129.jpg
    munchen likes this.

  2. #1142
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Evo cistog primera RANDOM rezultata za pojedine clanove foruma koji su i dalje ubedjeni da su strucnjaci.



    Samo da napomenem da NTNK United igraci su imali kondiciju 0%
    Shadow, munchen and MNK Kaskada like this.

  3. #1143

  4. #1144
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Ludilo, ludilo, ludiloooooo, istok je poludioooo. Idemooooooooo, prva titula lige prvaka. Imali smo jedno treće mjesto, jedno drugo, falilo nam je prvo, i napokon smo je osvojili . #SamoSloboda

    Attachment 53779
    Cestitam, mozda ce i Sloboda tako u vasoj ligi
    munchen and MNK Kaskada like this.
    Sezona 27, Level 27


  5. #1145
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Danas je prvi pokusaj otkljucavanja dostignuca "LOŠ DAN"

    Idemoooooooooo...
    Pa za "Loš dan" treba da staviš prvu postavu, a ne rezerve... Rezerve možda i pobede...

  6. #1146
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-butd10.png

    Legenda Belgrade United-a, španski napadač Edgar Ráez, igrač sa najviše odigranih utakmica, golova i asistencija je napustio klub posle 9 sezona... Kada je doveden, bio je nečiji omladinac ili nordgen, koji je razočarao igrama za 5, ali sam od njega napravio lidera ekipe i nisam se pokajao... Nekoliko sezona je igrao odlično i bio blizu osvajanja trofeja, ali je Nordeus umešao prste trolovanjem, pa je uzeo samo 12 tanjirića... U njegovoj eri, Belgrade United je bio 2 puta drugi i 3 puta treći u Ligi, 5 puta je stizao do polufinala LŠ (što ranije nismo uspevali) i igrao finale i polufinale Kupa... Karijeru nastavlja u Poljskoj, gde će najverovatnije uzeti trofej u Ligi do kraja sezone...

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-12.png
    lespa likes this.

  7. #1147
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Rotterdam, Netherlands, Netherlands
    Posts
    91
    Upisana pobeda u ligi protiv sampiona, u gostima 1-2 ali nedovoljno ni za sta vise od 3.mesta. Unistili su me sa povredama, pa sam sve tokene potrosio na crvene kofere, pa dalje.. Zbog toga danas igrao bez 2 prvotimca, po prvi put u zivotu 3-5-2 sa 3 DC i odigrali su zaista odlicno. Mozda prodam AMCa i od sledece sezone zaigram 3-5-2 kao glavnu formaciju. Od kad sam doveo AMC u ekipu efikasnost mi je drasticno opala umesto da bude obrnuto. Kako i jel se mogu postaviti SS preko telefona na forum?

  8. #1148
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Sole94 View Post
    Upisana pobeda u ligi protiv sampiona, u gostima 1-2 ali nedovoljno ni za sta vise od 3.mesta. Unistili su me sa povredama, pa sam sve tokene potrosio na crvene kofere, pa dalje.. Zbog toga danas igrao bez 2 prvotimca, po prvi put u zivotu 3-5-2 sa 3 DC i odigrali su zaista odlicno. Mozda prodam AMCa i od sledece sezone zaigram 3-5-2 kao glavnu formaciju. Od kad sam doveo AMC u ekipu efikasnost mi je drasticno opala umesto da bude obrnuto. Kako i jel se mogu postaviti SS preko telefona na forum?
    Mislis li na slike preko telefona, moze samo snimi Tapatalk i loguj se na forum preko njega

    Sent from my C1505 using Tapatalk

  9. #1149
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Što volim kad mi igrač odigra za čistu desetku, a onda popije direktan crveni u 82. minutu i na kraju dobije ocenu 8.6...

  10. #1150
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    svaka čast, majstore. i to sa 4:0!
    srećno u borbi za promociju da možeš da braniš titulu u Ligi prvaka.
    Hvala drug puno. Ligu prvaka sigurno neću da branim . Danas ponovo kiks protiv ekipe sa dna tabele i u najboljem slučaju mogu završiti 5. a u najgorem 7. . Evo tabele:
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_1.jpg