Page 51 of 77 FirstFirst ... 41495051525361 ... LastLast
Results 501 to 510 of 766
Like Tree1503Likes

  Click here to go to the first staff post in this thread.   Thread: ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆

  1. #501
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Bitno da su meni danas izbacili igraca napolje a ovaj iskasapio pola tima ni zuti

  2. #502
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Sta reci,koju poruku poslati...

  3. #503
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    2 igraca ustvari






  4. #504
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sinoć smo dobili četvrtog i sa petog skočili na treće mesto...

    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-47.jpg
    AC Milan 21, lespa and Top El like this.

  5. #505
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Pobeda Kelta u gostima, da sačuvamo poziciju broj 2... Opet primamo gol iz slobodnjaka od random izvođača, ovaj put desnog beka... Golman Fullerton, bačene pare, al' mi je najviše žao onog jednog tokena...

    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-48.jpg
    AC Milan 21 and lespa like this.

  6. #506
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Nazalost, moracu da se vratim sistemu sa dve ekipe i da ih rotiram jer me raspored ubija. od pocetka sezone razmak izmedju dve tekme nije veci od 3-5 sati sto je malo da se ekipa oporavi. Prva postava ce igrati prvenstvo koje je najbolje takmicenje jer se igra 26 kola i ima prilike za popravni za razliku od nokaut faze LP-a i Kupa gde je sve moguce. Pogotovo me Kup nervira kada me izbaci menadzer cija je ekipa u rasulu ali me izbaci samo zato što je tri nivoa iznad. Nordeuse, igram 16-ti nivo kada cu ja poceti da dobijam u Kupu ekipe slabije od moje tj. klubove dva tri nivoa ispod mog !?
    Macva FC likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  7. #507
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Glavni tim valjda nema sreće ove sezone. U kupu je ispao u 1/16 finala (runda 3) na penale, a u LP jučer ispao zbog pravila gola u gostima, ili bolje rečeno, lošeg dana kompletnog tima. U uzvratnoj utakmici LP, moj 4141 protiv 433 (isti recept kao u prvoj), međutim odjednom cijela ekipa igra loše. Izgubio sam 2-0 u gostima, a 3-1 dobio kod kuće.
    U ligi je pao na 4. mjesto.
    Celtic je drugoplasirani tim lige sa 4 boda zaostatka za vodećim. U LP i kupu je ispao u 1/8 finala.
    Dnipro se nalazi na 9. mjestu lige s 21 bodom u kojoj 10. tim ima 20 bodova (večeras igram protiv njega u gostima), a 3. tim 27 bodova. U kupu smo danas prošli u polufinale pobjedom 2-1 u gostima i ukupnim rezultatom 5-1. U LP smo jučer osigurali 1/4 finale nakon poraza 2-1 u gostima, slavili smo 2-0 kod kuće.
    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-cs-l24d18.jpg
    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-celtic-l13d18.jpg
    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-dnipro-l18d18.jpg
    lespa likes this.
    Ex top eleven player


  8. #508
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Nazalost, moracu da se vratim sistemu sa dve ekipe i da ih rotiram jer me raspored ubija. od pocetka sezone razmak izmedju dve tekme nije veci od 3-5 sati sto je malo da se ekipa oporavi. Prva postava ce igrati prvenstvo koje je najbolje takmicenje jer se igra 26 kola i ima prilike za popravni za razliku od nokaut faze LP-a i Kupa gde je sve moguce. Pogotovo me Kup nervira kada me izbaci menadzer cija je ekipa u rasulu ali me izbaci samo zato što je tri nivoa iznad. Nordeuse, igram 16-ti nivo kada cu ja poceti da dobijam u Kupu ekipe slabije od moje tj. klubove dva tri nivoa ispod mog !?
    To se i meni često događa, pogotovo početkom sezone kad krenu 2. runda kupa i grupa LP. Znao sam imati nekoliko dana u nizu sa utakmicama razmaka 3 sata. Moji timovi sad imaju uglavnom 21 igrača (1 mjesto ostavim za akademca), međutim primjetio sam da neki od tih igrača (uglavnom 1-2) jako slabo ili gotovo nikad ne igraju (u Celticu ST Wildschut, u Dnipru AMC Nikolov) zbog tog što forsiram skaute iz prvog tima. Ne treniram ih posebno jer nemam bustera, međutim 1-2 zelena dnevno za igrača brzog razvoja znači puno, a nije velik trošak.
    lespa, Macva FC and AC Milan 21 like this.
    Ex top eleven player


  9. #509
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Nazalost, moracu da se vratim sistemu sa dve ekipe i da ih rotiram jer me raspored ubija. od pocetka sezone razmak izmedju dve tekme nije veci od 3-5 sati sto je malo da se ekipa oporavi. Prva postava ce igrati prvenstvo koje je najbolje takmicenje jer se igra 26 kola i ima prilike za popravni za razliku od nokaut faze LP-a i Kupa gde je sve moguce. Pogotovo me Kup nervira kada me izbaci menadzer cija je ekipa u rasulu ali me izbaci samo zato što je tri nivoa iznad. Nordeuse, igram 16-ti nivo kada cu ja poceti da dobijam u Kupu ekipe slabije od moje tj. klubove dva tri nivoa ispod mog !?
    Takav je i kod mene raspored sva sreca pa imam duzu klup ali isto busteri se trose ko ludi.....

  10. #510
    Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    152
    Kakva trol sezona i za mene, gubim bodove i utakmice sve od duplo slabijih protivnika, nekad bas ume ova igrica da me iznervira -.-


    Sto se tice kupa tu smo ispali od slabijeg protivnika. Kostalo me je to sto sam u prvom mecu na gostovanju vodio na poluvremenu 2:0, a na kraju izgubio 3:2, pojma nemam kako -.-

    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-untitled3.png

    U LS nakon neshvatljivo lose prve utakmice kod kuce, u revansu smo bez vecih problema uspeli da obezbedimo prolaz dalje u cetvrtfinale.

    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-untitled1.jpg

    U prvenstvu kao sto rekoh drzimo se jos uvek ali neshvatljivi kiksevi, bas me troluje. Gubio sam bodove kod kuce od neuporedivo slabijih ekipa i to ce me verovatno kostati titule na kraju...

    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-untitled.jpg


    To bi bilo to za sada, jedno takmicenje manje u preostala dva se drzimo jos uvek
    Last edited by Стефан Глишић; 11-04-2015 at 02:14 PM.
    GSMD and lespa like this.

Page 51 of 77 FirstFirst ... 41495051525361 ... LastLast