Page 22 of 76 FirstFirst ... 1220212223243272 ... LastLast
Results 211 to 220 of 756
Like Tree1384Likes

Thread: Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?

  1. #211
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    primecujem u kometarima da dosta puta moji napadaci uklizaju ili naprave blok kada je protivnik blizu gola.
    Ako trebamo uzeti komentare za ozbiljno, onda napadacima treba dodeljivati skil poene i za odbranu.
    AC Milan 21 likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  2. #212
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Liga:5 i 6 kolo


    Juce razocaravajuci poraz u ligi,danas bolja igra i ubedljiva pobeda protiv kvalitetnijeg protivnika:
    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-screenshot_464.jpgSezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-screenshot_465.jpg
    Raduje forma golmana!

    I ove sezone sam upao u vrlo zanimljivu ligi svi su tu negde sto se tice kvaliteta cak i oni sto imaju slabije ekipe prate meceve sto me iznenadilo.....
    Tabela:
    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-screenshot_466.jpg
    AC Milan 21 and lespa like this.

  3. #213
    Dreamer AC Milan 21's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Prokuplje
    Posts
    346
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    primecujem u kometarima da dosta puta moji napadaci uklizaju ili naprave blok kada je protivnik blizu gola.
    Ako trebamo uzeti komentare za ozbiljno, onda napadacima treba dodeljivati skil poene i za odbranu.
    U poslednje vreme napadaci I ne zabijaju golove nikako nzm sto bar meni je tako jedino glavom , vise krila mc I amc, nzm u cemu je for a.

    Napad ima odlican i za 9ti level nzm. Mzd da mu nabudzim fizicke I mentalne pa proradi nzm u cemu je fora

    Last edited by AC Milan 21; 11-22-2015 at 04:47 PM.
    lespa and t11_fan like this.

  4. #214
    Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    152
    Samo da javim da sam uspeo da se ulogujem preko tapatalka ukucao sam ime sa fejsa i išao reset pw. Pošto sam pre bio postavljao pitanje jer se nisam klasično registrovao već sam se logovao preko fejsa na kompu.

  5. #215
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by AC Milan 21 View Post
    U poslednje vreme napadaci I ne zabijaju golove nikako nzm sto bar meni je tako jedino glavom , vise krila mc I amc, nzm u cemu je for a.

    Napad ima odlican i za 9ti level nzm. Mzd da mu nabudzim fizicke I mentalne pa proradi nzm u cemu je fora

    neka bude na klupi dve tri tekme, mozda proradi...
    AC Milan 21 likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #216
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Idemo turboglupani from nordeus. Poluvrijeme sam počeo sa formacijom 3-5-2 V, jer tako pise da ide protiv uskog dijamanta, tamo na forumu. CIjelo vrijeme napadam baš kao i sve ostale utakmice i onda primam 2 gola sa neke distance. Na pol. vraćam na 4-4-2 i onda ponovo još više napadam ali ponovo primama gol. Ponovo sam odlučio. Ne želim i neću da pratim ni jedan meč, ne u ovoj sezoni, nego nikad više. Sve manje vremena imam da ulazim kako na forum tako i na top11. Ako ovu sezonu ne budem u top 3, a trebao bi da budem ubjedljivo prvi jer imam najjaču ekipu i skoro ni jedan menadžer ne prati ni jedan meč, blokiram igricu ali za sva vremena. Jedno vrijeme je bila blokirana 3 mjeseca, sada će ići skroz.

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-screenshot_1.jpg

    Ovo je jedan od jačih protivnika u ligi. Zamislite kakvi su ostali, a imam samo jednu pobjedu do sada. Serem cijeli nordeus koji i dalje tvrdi kako je ova igrica najjača online igrica. Možda možete varati one koji su tek počeli da je igraju, ali ovo vam je prijatelji moji mrtvi RANDOM. Našminkate je ovdje nekim stadionima, lafo nekim zvjezdicama za igrače ali to nema apsolutno nikakvog uticaja na ishod meča, na rezultate. Ovdje se utakmice završavaju kako kome padne grah ;-). Ja treći mjesec ili vam ga treću sezonu ulazim svaki jebeni dan, pokušavam sa raznim formacijama, zajebajem se znači tri mjeseca da budem što bolji, i onda se pojavi neki smoto koji je napravio ekipu na početku sezone, neće uć na igricu naredni mjesec i utrpa meni tri komada, i to ne samo on, nego 90% ekipa iz lige, i tako po 7 sezona dok ja ne uspijem bit 7. u ligi i proći u sljedeći level. Igricu igram ne znam ni ja koliko, ovo mi je 40 sezeona, a ja sam na levelu 27. Neki igrači kojima sam predložio da je igraju, koji su moji novaci će još malo da me prestignu, a i oni su jedni od ovih koji uđu 2 puta u sezoni da vide kako im ekipa igra. Izleda da je to bolji način nego ovaj na koji ja igram, ulaziti svaki dan.
    Last edited by munchen; 11-22-2015 at 06:49 PM.

  7. #217
    Dreamer AC Milan 21's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Prokuplje
    Posts
    346
    Pobeda u ligi i kupu idemooooo.



  8. #218
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ munchen
    ha ha ha
    postajes polako legenda ovog foruma.
    ne znam, sto ne probas da preuzmes drugi klub, bices 4-5 nivoa ispod sadasnjeg ali valjda prenosis sve na taj novi klub. doduse, ne znam za infrastrukturu?
    ja imam dva kluba, 4-ti i 17-ti nivo, imao sam mnogoo trol rezultata ali nikad ovo sto se tebi desava.

    sta god da odlucis, imas druze moju podrsku!
    AC Milan 21 and munchen like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #219
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    ................

  10. #220
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    @ munchen
    ha ha ha
    postajes polako legenda ovog foruma.
    ne znam, sto ne probas da preuzmes drugi klub, bices 4-5 nivoa ispod sadasnjeg ali valjda prenosis sve na taj novi klub. doduse, ne znam za infrastrukturu?
    ja imam dva kluba, 4-ti i 17-ti nivo, imao sam mnogoo trol rezultata ali nikad ovo sto se tebi desava.

    sta god da odlucis, imas druze moju podrsku!
    hahaha hvala na podršci, pa ovaj klub sam ja preuzeo prije par mjeseci, baš zbog toga što mi sa starim klubom nije išlo. Jednostano ne želim da mijenjam klub više. Ako sa ovakvom postavom, protiv ovakvih ekipa ne mogu biti prvi, onda ne treba ni da igram igricu, realno .

Page 22 of 76 FirstFirst ... 1220212223243272 ... LastLast