Page 40 of 76 FirstFirst ... 30383940414250 ... LastLast
Results 391 to 400 of 756
Like Tree1384Likes

Thread: Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?

  1. #391
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Odakle ti grb ludaku?
    Macva FC likes this.

  2. #392
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Odakle ti grb ludaku?
    Dobio od nekog lika, samo sto sam ja njemu morao da dam dres Crvene Zvezde :-) .....neki ludi navijac. Mozda ga i znas :-)


    Idemoooooooooooooooooooo
    AC Milan 21 likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  3. #393
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Jedan od timova iz 1/8 finala kupa u koje se Celtic plasirao s 2 pobjede 3-0 i 3-1. Dakle, tim je s 3 nivoa iznad mene. Strategija je većini vas poznata, jedino što je meni pomalo radikalna; vlasnik kluba ima 6 igrača koji su i na mom nivou ispod 1*, njihove kvalitete su: 2x 45, 47, 59 i 64. Ovaj od 5* kod mene ima kod njega 2* (jer je 3 nivoa iznad mene). Dakle, on praktički potpisuje 0T akademce i drži ih u timu, ne dodaje im skill poene ili im istreneira neku specijalnost, a zapravo koristi 14-15 mjesta u timu, dok ostala mjesta čine timovi za rušenje ratinga. Te igrače koje stalno koristi je naturpijao na kvalitetu koja kreće od skauta pa sve do 8*. Brojčano to je kvaliteta 110+. Moj tim ima prosjek kvalitete 87,x (5*) njegov ima 95 prosjek, a stvarnu kvalitetu daleko iznad mene. Taman da prođem u finale kupa, nemam šansi protiv njeg.
    Vlasnik tog tima je prošle sezone osvojio ligu i kup, bio je 2. u LP pa mu je izmakla trostruka.
    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-l17-team.jpg
    AC Milan 21 and Top El like this.
    Ex top eleven player


  4. #394
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Jedan od timova iz 1/8 finala kupa u koje se Celtic plasirao s 2 pobjede 3-0 i 3-1. Dakle, tim je s 3 nivoa iznad mene. Strategija je većini vas poznata, jedino što je meni pomalo radikalna; vlasnik kluba ima 6 igrača koji su i na mom nivou ispod 1*, njihove kvalitete su: 2x 45, 47, 59 i 64. Ovaj od 5* kod mene ima kod njega 2* (jer je 3 nivoa iznad mene). Dakle, on praktički potpisuje 0T akademce i drži ih u timu, ne dodaje im skill poene ili im istreneira neku specijalnost, a zapravo koristi 14-15 mjesta u timu, dok ostala mjesta čine timovi za rušenje ratinga. Te igrače koje stalno koristi je naturpijao na kvalitetu koja kreće od skauta pa sve do 8*. Brojčano to je kvaliteta 110+. Moj tim ima prosjek kvalitete 87,x (5*) njegov ima 95 prosjek, a stvarnu kvalitetu daleko iznad mene. Taman da prođem u finale kupa, nemam šansi protiv njeg.
    Vlasnik tog tima je prošle sezone osvojio ligu i kup, bio je 2. u LP pa mu je izmakla trostruka.
    Click image for larger version. 

Name:	L17 team.JPG 
Views:	88 
Size:	89.3 KB 
ID:	58263
    Imao sam ja takvu situaciju u kupu pre par sezona......

  5. #395
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Da se nadovežem, jedna demonstracija kako to zapravo izgleda u utakmici.
    Ex top eleven player


  6. #396
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Jedan od timova iz 1/8 finala kupa u koje se Celtic plasirao s 2 pobjede 3-0 i 3-1. Dakle, tim je s 3 nivoa iznad mene. Strategija je većini vas poznata, jedino što je meni pomalo radikalna; vlasnik kluba ima 6 igrača koji su i na mom nivou ispod 1*, njihove kvalitete su: 2x 45, 47, 59 i 64. Ovaj od 5* kod mene ima kod njega 2* (jer je 3 nivoa iznad mene). Dakle, on praktički potpisuje 0T akademce i drži ih u timu, ne dodaje im skill poene ili im istreneira neku specijalnost, a zapravo koristi 14-15 mjesta u timu, dok ostala mjesta čine timovi za rušenje ratinga. Te igrače koje stalno koristi je naturpijao na kvalitetu koja kreće od skauta pa sve do 8*. Brojčano to je kvaliteta 110+. Moj tim ima prosjek kvalitete 87,x (5*) njegov ima 95 prosjek, a stvarnu kvalitetu daleko iznad mene. Taman da prođem u finale kupa, nemam šansi protiv njeg.
    Vlasnik tog tima je prošle sezone osvojio ligu i kup, bio je 2. u LP pa mu je izmakla trostruka.
    Click image for larger version. 

Name:	L17 team.JPG 
Views:	88 
Size:	89.3 KB 
ID:	58263
    Ja sam pre 3-4 sezone krenuo da ostavljam akademce...Sad mi je prosek tima 3* a tim mi se sastoji od 14 skauta ili igraca od 5* a ostalo su igraci od 1*..To mi je upalilo prosle sezone gde sam u kupu upao sa timovima nizeg levela ove sezone je drukacije iako je tim bio na pocetku sezone na 2*...
    AC Milan 21 and t11_fan like this.

  7. #397
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Auuuu, koje sranjeeee


    Idemoooooooooooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  8. #398
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Auuuu, koje sranjeeee


    Idemoooooooooooooooooooo
    Upravo tako. Ako ništa drugo, u slučaju da se susretnemo u finalu (gdje se jedino možemo sresti), više bih volio da ga istrolujem nego što mi taj trofej znači. Međutim, imam ja svoje protivnike, daleko sam od finala da bih mogao išta planirati.
    NTNK, Macva FC and AC Milan 21 like this.
    Ex top eleven player


  9. #399
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Novi omladinci, pristigli iz Ukrajine...

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-36.jpg
    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-37.jpg
    AC Milan 21 and lespa like this.

  10. #400
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    13. kolo i pobeda kod kuce. S obzirom da je liga teska, svaka pobeda je zlata vredna. Nisam pratio mec, vidim da se DMC povredio koga je Nordeus zamenio MC igracem iako je bio drugi DMC na raspolaganju. Ljubimac publike Gamonal je imao gol i dve asistencije i dobio je dva skil poena. Na polusezoni smo 4-ti na tabeli i ako se uzme u obzir da je u pitanju postava iz prosle sezone, i nije tako lose.

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-capture-306.jpg

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-capture-307.jpg

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-capture-308.jpg

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-capture-309.jpg
    Steppenwolf likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 40 of 76 FirstFirst ... 30383940414250 ... LastLast