Page 46 of 76 FirstFirst ... 36444546474856 ... LastLast
Results 451 to 460 of 756
Like Tree1384Likes

Thread: Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?

  1. #451
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965

  2. #452
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    To je toooo.....tako se igra sa Rominim grbom :-)



    Idemoooooooooooooooooooo
    NTNK, Top El, AC Milan 21 and 6 others like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  3. #453
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435

    Talking Plasman u 1/4 finala LP!

    Nakon izvlačenja parova 1/16 finala znali smo da nas čeka jako težak posao. Protivnik je poznat nekoliko sezona, TE prijatelj koji je svake sezone imao postave s nekoliko skauta, pa i jačih igrača. Obojica smo pratili obje utakmice, on je koristio i 3N-4-1-2. Ovo je bio pravi TE dvoboj kakve svi priželjkujemo, a iskreno, ne bih bio previše razočaran da sam ispao s obzirom na kvalitetu protivnika. Ovako slavimo, čekamo 1/4 finala, protivnika već znamo, slavio je u obje utakmice 1/16 finala sa 2x po 2-0.
    Ajmoooo!
    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-cs-vs-aughh-l25-cl-top-16.jpg
    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-cs-l25-1-4-finals-oppo.jpg
    Top El, Steppenwolf, lespa and 1 others like this.
    Ex top eleven player


  4. #454
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Nakon izvlačenja parova 1/16 finala znali smo da nas čeka jako težak posao. Protivnik je poznat nekoliko sezona, TE prijatelj koji je svake sezone imao postave s nekoliko skauta, pa i jačih igrača. Obojica smo pratili obje utakmice, on je koristio i 3N-4-1-2. Ovo je bio pravi TE dvoboj kakve svi priželjkujemo, a iskreno, ne bih bio previše razočaran da sam ispao s obzirom na kvalitetu protivnika. Ovako slavimo, čekamo 1/4 finala, protivnika već znamo, slavio je u obje utakmice 1/16 finala sa 2x po 2-0.
    Ajmoooo!
    Click image for larger version. 

Name:	CS vs Aughh L25 CL top 16.jpg 
Views:	62 
Size:	97.9 KB 
ID:	58445
    Click image for larger version. 

Name:	CS L25 1-4 finals oppo.JPG 
Views:	33 
Size:	37.8 KB 
ID:	58446
    Dobro ga je istrolovalo......
    AC Milan 21 likes this.

  5. #455
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Koji smor.........
    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-screenshot_485.jpgSezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-screenshot_486.jpg
    AC Milan 21 likes this.

  6. #456
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Dobro ga je istrolovalo......
    Iskreno i je i nije. Kako da kažem drugačije, u nekoj mjeri je to trolovanje, ali mislim da su dosta pomogle postavke mog tima u obje utakmice. Statistički on je imao blagu prednost posjeda u obje utakmice (52-48), udarce nisam pratio ali obojica smo imali poprilično. Znao sam da će igrati ofenzivno i da će me napasti svom silom, zato sam se odlučio na obrambenu strategiju (MC-ovi i DMC sa plavim strelicama itd.). Moj MC FK specijalist Pirzadeh koji ima kvalitetu 148, a napadački skill 152, zabio je u prvoj utakmici presudan gol za 2-1, a u uzvratu je izgubio loptu nakon koje smo primili gol za konačnih 2-2.
    Tako da mislim da ovo nije "potpuno" (klasično) trolovanje kao u tvom slučaju (ako se računa samo prvih 90min).
    Samo je jedno bitno, u 1/4 finalu smo
    Last edited by t11_fan; 12-01-2015 at 05:18 PM.
    AC Milan 21 and Macva FC like this.
    Ex top eleven player


  7. #457
    Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    152
    Još dve pobede smo zabeležili danas!

    Što se tiče prvenstva neočekivano visoka i laka pobeda protiv dosta jakog i kvalitetnog protivnika. Moj kvalitet je 90, njegov oko 86 što i nije neka velika razlika. U prvom delu sezone sam ga jedva dobio 3:2 na gostovanju, ovoga puta 6:0 kod kuće. Četiri gola postigao jedan ST! Drugi i treći na tabeli su se izvukli i pobedili sa po 1:0, drugi je posebno imao sreće jer je njegov protivnik promašio penal u 80. minutu za izjednašenje -.- Tako da još uvek imamo prednost "samo" +9...




    U LŠ nakon pobede na gostovanju od 6:0 malo smo promešali karte nije bilo potrebe za najjačom postavom, pa smo tako u revanšu kod kuće pobedili samo 2:0 i sa konačnih 8:0 plasirali se u četvrtfinale!






    Idemoooooooooooooo parni valjak melje nema stajanja!!!

  8. #458
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    revans u Ligi sampiona i ubedljiva pobeda. Da bi zatvorili sve prilaze golu, formacija je bila defanzivna ali ekipa je briljirala!

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-capture-314.jpg

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-capture-315.jpg
    AC Milan 21 likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #459
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Jedna iz bliske prošlosti, prošlosezonski nastup Dnipro-a u grupi LP, kasnije je osvojio to natjecanje.
    Uživam u ovom kao da je aktualno iako je prošlosezonsko
    lespa and AC Milan 21 like this.
    Ex top eleven player


  10. #460
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Da se i ja javim.
    Pre neki dan je bilo tacno tri god kako igram t11 (40.sezona/32.nivo) .
    Ove sezone slabije sam aktivan na t11 (obaveze u rl plus nestanak neta na par sati) .
    Kup: Dosta rano ispadanje nekako ocekivano.
    Liga sampiona. Sta to bese vec nekoliko sezona bez mene.
    Liga: U ligi sam sa legendom foruma Acom Ilokom,Atlantom,Borac cini mi se da je Ilok bio sa njim u ligi par puta,uglavnom trenutno se izdvojilo osam ekipa za promociju,plus deveti je dosta nezgodan pre par sezona sam se bas mucio sa njim.
    Ocekivanja: prvi cilj promocija,potajna zelja liga sampiona (titula je vec izgubljena) .
    AC Milan 21 and lespa like this.

Page 46 of 76 FirstFirst ... 36444546474856 ... LastLast