Page 56 of 76 FirstFirst ... 646545556575866 ... LastLast
Results 551 to 560 of 756
Like Tree1384Likes

Thread: Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?

  1. #551
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Glavni tim se časno oprostio od LP; pobjeda od 3-2 kod kuće ipak nije bila dovoljna za 1/2 finale zbog poraza u prvoj utakmici u gostima od 1-0. U ligi se pobjedom sa 0-2 u gostima zadržao na drugoj poziciji 10 bodova iza vodećeg. ST-ovi su počeli zabijati, to je dobar znak. Ostaje nam da do kraja sezone sačuvamo 2. mjesto, šanse za naslov postoje samo na papiru zbog fantastične forme vodećeg.
    Celtic uništio posljednji tim lige sa 6-0 i trenutno je 3. sa 3 boda zaostatka za drugoplasiranim i 9 za vodećim, međutim to nije vijest dana; veličanstvenim trijumfom 3-0 kod kuće u 1/4 finala LP neutralizirali smo poraz iz prve utakmice od 1-0 i idemo u polufinale
    Dakle, u ovom trenutku imamo trostruku broncu: 3. mjesto lige, 3. u LP, 3. u kupu. Naravno, do kraja seozne imamo još "kilometara", nadamo se poboljšanju trenutnih rezultata.
    Pošto mnogi mene pitaju za savjete i mišljenje, pa da ja sad vas pitam;
    dakle sutra je utakmica David protiv Golijata iliti Celtic (5*) protiv AC Milan-a (7*, službeni grb i dresovi...). Realno, šanse su nam minimalne pa razmišljam koju formaciju da koristim protiv njegovog klasičnog 442 (99.9% da će ju koristit). Kao što znate od prije, ja svoj tim gradim za ovakve utakmice da budem spreman na sve, pa mogu igrati razne formacije. Prva utakmica je u gostima. Mislio sam možda koristiti 3DC-3DMW-3MC-1 kao uobičajenu opciju kad se branim, međutim postoje opcije i da igram neku 451 formaciju.
    Kako biste vi pripremili moj tim da vas čeka tako moćan protivnik?
    Dakle, protivnik ima 14(-1) igrač od 7* (Q95+, suspendiran DC-DMC 7*) i jedan skaut kvalitetom blizu 7*. Ostali igrači imaju 1*
    Celtic ima 11 skauta (10x Q90 i Q91) + 8x 5* + 2 golmana od 4*
    Dnipro je malim nizom od 5 utakmica bez poraza napravio velik korak, a današnjom pobjedom od 0-2 zauzeo je 4. poziciju sa 33 boda, 4 iza vodećeg. Tu je prvenstvo potpuno otvoreno i neizvjesno.

    Ovo je taj kup protivnik s razlikom što je u međuvremenu kupio nordgen ML i naturpijao ga na jakih 6* te promijenio formaciju u 442. Koristim sliku od nekidan da ne pravim istu
    Last edited by t11_fan; 12-05-2015 at 10:30 PM. Reason: Ubačena slika
    Ex top eleven player


  2. #552
    Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    152
    @steppenwolf Isti slučaj danas u LŠ, protivnik imao igrača manje, a ja izgubim 3:0 i to kod kuće. Nisam krštenu akciju stvorio sa igračem više...
    Steppenwolf likes this.

  3. #553
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Rotterdam, Netherlands, Netherlands
    Posts
    91
    Izgubili smo utakmicu po ko zna koji put uz "Steta sto smo izgubili, bili smo jaci od njih". Vise srece sledece sezone, ostaje da probamo da izborimo 2.mesto do kraja u ligi gde su 2 objejtivno dosta slabija tima plasirana iznad nas

    Sent from my Lenovo A680_ROW using Tapatalk
    lespa likes this.

  4. #554
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Uvecali smo prednost titula je blizu



    Steppenwolf, NTNK and lespa like this.

  5. #555
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435

    Cool To je to!

    Epska utakmica sezone, pa i više, fantastičan rezultat
    Krenuli s 4141, nakon što smo primili gol odučili smo malo više riskirati, izvadio sam DR i stavio AMC, prebacio na visok presing, ofsajd zamku i zabili smo najvažniji gol sezone. Uživam u rezultatu do uzvrata
    Ex top eleven player


  6. #556
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ t11 fan

    tvoja tekma protiv Milana je odlican primer da ne treba ulagati mnogo u ekipu. Golman 4* ima sest odbrana protiv tri napadaca 7*. e svasta...
    t11_fan likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  7. #557
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    @ t11 fan

    tvoja tekma protiv Milana je odlican primer da ne treba ulagati mnogo u ekipu. Golman 4* ima sest odbrana protiv tri napadaca 7*. e svasta...
    Taj golman je vjerojatno dobar zato što ima obrambeni skill 96.4 što je na mom nivou 7*. On je ujedno i apsolutni rekorder po broju nastupa za Celtic, ima ih 176 Osim njega, tu ima mnogo igrača koji su od prošle godine u klubu pa su im skillovi istrenirani po poziciji koliko je to bilo moguće. 4 moja braniča imaju defanzivni skill na 7* a ostali imaju na 6*, fizčki skill većina ima na 6*, 2 najjača ST-a imaju napadački skill 7*, fizičke na 6* itd.
    Ne znam koliko je to utjecalo na ishod, ali vjerujem da je pomoglo.
    Ex top eleven player


  8. #558
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Taj golman je vjerojatno dobar zato što ima obrambeni skill 96.4 što je na mom nivou 7*. On je ujedno i apsolutni rekorder po broju nastupa za Celtic, ima ih 176 Osim njega, tu ima mnogo igrača koji su od prošle godine u klubu pa su im skillovi istrenirani po poziciji koliko je to bilo moguće. 4 moja braniča imaju defanzivni skill na 7* a ostali imaju na 6*, fizčki skill većina ima na 6*, 2 najjača ST-a imaju napadački skill 7*, fizičke na 6* itd.
    Ne znam koliko je to utjecalo na ishod, ali vjerujem da je pomoglo.
    Ma nema veze... Trebalo bi, ali nema... Nema nikakve razlike to što mu je odbrana na 7*... I ja sam tako držao golmane i defanzivce na po 7* odbrana, a napad 3*, pa nije bilo nikakve razlike u njihovoj igri, u odnosu na to kad su imali sve, odbranu, napad i fiziku na 5*... Što duže igram ovu igru, sve sam uvereniji da je "build" kozmetika, a trebalo bi da bude jedan od najbitnijih detalja u igri...
    t11_fan and lespa like this.

  9. #559
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Tukli smo 5. na tabeli i sa 12. se popeli na 10. mesto (trenutno)... Na bod smo od promocije, ali ne damo se mi, sviđa nam se na ovom levelu...

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-33.jpg
    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-34.jpg
    lespa likes this.

  10. #560
    Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    152
    Još jedna pobeda u prvenstvu!
    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-uploadfromtaptalk1449423330945.jpgSezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-uploadfromtaptalk1449423353526.jpg

    Večeras igramo i prvu utakmicu u polufinalu kupa.

    Idemoooo...
    Steppenwolf likes this.

Page 56 of 76 FirstFirst ... 646545556575866 ... LastLast