Page 62 of 76 FirstFirst ... 1252606162636472 ... LastLast
Results 611 to 620 of 756
Like Tree1384Likes

Thread: Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?

  1. #611
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    The end...........
    Odoše NTNK, Mačva, neki su već odustali (npr. Vedran Staklenac ili Aleksandar Draca koji je među zadnjima koji su otišli), Steppenwolf je nažalost potrošio i crnu zalihu živaca i strpljenja koje je imao za TE... Neće nitko ostati, pa neće ni meni biti druge nego pridružit se...
    Macva FC and Top El like this.
    Ex top eleven player


  2. #612
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Odoše NTNK, Mačva, neki su već odustali (npr. Vedran Staklenac ili Aleksandar Draca koji je među zadnjima koji su otišli), Steppenwolf je nažalost potrošio i crnu zalihu živaca i strpljenja koje je imao za TE... Neće nitko ostati, pa neće ni meni biti druge nego pridružit se...
    Ja ostajem ako ne izborim promociju krecem od prvog nivoa.
    Ovde cu se kao i do sad javljati s vremena na vreme.
    Last edited by Ivanmil; 12-08-2015 at 11:44 AM.
    t11_fan and Macva FC like this.

  3. #613
    Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    152
    Evo ja da javim da sam prošao u finale kupa ako uopšte još neko prati Šteta što je većina otišla ili tek odlazi

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-uploadfromtaptalk1449579940401.jpgSezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-uploadfromtaptalk1449579960340.jpg
    munchen, t11_fan, Ivanmil and 1 others like this.

  4. #614
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Odoše NTNK, Mačva, neki su već odustali (npr. Vedran Staklenac ili Aleksandar Draca koji je među zadnjima koji su otišli), Steppenwolf je nažalost potrošio i crnu zalihu živaca i strpljenja koje je imao za TE... Neće nitko ostati, pa neće ni meni biti druge nego pridružit se...
    Steppenwolf će da ugasi svetlo... Ali nije još vreme... Ne mogu oni toliko puta da me troluju, koliko ja puta mogu namerno da izgubim...

  5. #615
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Steppenwolf će da ugasi svetlo... Ali nije još vreme... Ne mogu oni toliko puta da me troluju, koliko ja puta mogu namerno da izgubim...
    Meni će bit 3. godina na TE za nekih 4-6 tjedana tako da vjerujem da ću ostati sigurno još jednu kompletnu sezonu, a nakon toga ne znam. Nisam izgubio živce, nije to razlog, nego vidim da većina odlazi pa da ne ostanem sam, otišao bi i ja
    lespa likes this.
    Ex top eleven player


  6. #616
    Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    152
    Ne seri brate da izvines, ima nas koji ostajemo Ne ides ti nigde!
    t11_fan likes this.

  7. #617
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Momci, ko ima predloge, sugestije i sl. neka mi posalje privatnu poruku. Idem u cetvrtak kod njih da ih malo naribam :-)


    Idemoooooooooooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  8. #618
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Momci, ko ima predloge, sugestije i sl. neka mi posalje privatnu poruku. Idem u cetvrtak kod njih da ih malo naribam :-)


    Idemoooooooooooooooooooo
    Uh, to bi bila skoro kompletna kategorija sugestija i sa ovog i sa engl foruma hahahahaha
    Šta da im predložimo?
    Možda da potjeraju iz svoje firme one koji su zaposleni a ništa ne rade (kao npr support) ili da ih natjeraju da se prihvate posla
    Svaki dan im ljudi šalju primjedbe, prijedloge, pohvale ili kritike, pitanja, ne znam da se itko hvalio brzim odgovorom od njih i uspješnim rješavanjem problema.
    Ne znam da li treba biti oštriji prema njima ili ne, kad gotovo uopće ne reagiraju na ovu zajednicu, barem je moj takav dojam.
    Dakle, ako netko im napiše prijedlog koji je već spoment XY puta bez odgovora, pa bio bi red da se u tom slučaju barem obrate sa odgovorom da li mogu to napraviti ili ne mogu. Prije su bili odgovori da će uzeti prijedlog u obzir samo da te se "skine s grbe", sad ni tog nema.
    Macva FC likes this.
    Ex top eleven player


  9. #619
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Uh, to bi bila skoro kompletna kategorija sugestija i sa ovog i sa engl foruma hahahahaha
    Šta da im predložimo?
    Možda da potjeraju iz svoje firme one koji su zaposleni a ništa ne rade (kao npr support) ili da ih natjeraju da se prihvate posla
    Svaki dan im ljudi šalju primjedbe, prijedloge, pohvale ili kritike, pitanja, ne znam da se itko hvalio brzim odgovorom od njih i uspješnim rješavanjem problema.
    Ne znam da li treba biti oštriji prema njima ili ne, kad gotovo uopće ne reagiraju na ovu zajednicu, barem je moj takav dojam.
    Dakle, ako netko im napiše prijedlog koji je već spoment XY puta bez odgovora, pa bio bi red da se u tom slučaju barem obrate sa odgovorom da li mogu to napraviti ili ne mogu. Prije su bili odgovori da će uzeti prijedlog u obzir samo da te se "skine s grbe", sad ni tog nema.
    Matori, samo mi posalji privatnu poruku :-) a ja cu im lepo sve to reci, nemoj da sumnjas :-) Vreme je da ih prodrmamo mi sa foruma, bar da pokusamo


    Idemoooooooooooooooooooo
    t11_fan likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  10. #620
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Ja nisam imao problem sa supportom uvek brz odgovor i sve sugestije prosledjene developerima neke stvari su ispravili na sta sam se zalio tako da ne mogu po tom pitanju nista da im kazem
    t11_fan likes this.

Page 62 of 76 FirstFirst ... 1252606162636472 ... LastLast