Page 15 of 76 FirstFirst ... 513141516172565 ... LastLast
Results 141 to 150 of 756
Like Tree1384Likes

Thread: Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?

  1. #141
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    ................

  2. #142
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Posle 6-4 i prvoj utakmici, poraz od 1-2 u revanšu... Imali smo 2 gola prednosti i umesto da protivnik juri rezultat, moj glupi golman prima dva gola iz prva dva šuta... Jedva prođosmo dalje, spasi nas Mallea sa klupe...

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-20.jpg

  3. #143
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Nemoj tu formaciju više da igraš, koliko ja znam niko nije osvojio titulu sa tom formacijom. 4-3mc-aml,amr-2st definitivno je najgora formacija. Neznam dal da napadam po krilima ili kroz sredinu, a samo 1 st nemože ništa jadnik. Dobra je samo zato sto kad je igras ne primas mnogo golova, al je napad nikakav. Bolje ml nego aml, mr nego amr.
    Nisam ovu formaciju ni igrao, igrao sam 4-5-1, sa DMC-om, ali isto je to sranje xD. Sada sam vratio AML i AMR na ML i MR i evo tražim finog ST-a na transfer listi, pa ću igrati sa standardnom 4-4-2, iako sam i sa njom igrao cijelu prošlu polusezonu sa istim ovim igračima i osvojio samo 7 bodova u 13 jebenih mečeva.

  4. #144
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    ................

  5. #145
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    4-4-2 je ranjiva ako igras protiv uskih formacija, ja sam prethodne 3 sezone kombinovao 4-1-3w-2 zatim po potrebi mogu i ofanzivnije tako da umjesto dmc ubacim amc ili umjesto mc ubacim amc jer kažu a i lično sam se uvjerio da je siroki dijamant posebno dobar protiv uskog dijamanta, 4-3w-1-2 dobra je protiv 4-1-3n-2 i 4-1-3w-2 protiv 4-3n-1-2. U tvom slucaju kad protivnik igra sa aml i amr i 2 st ti moras da ga pokrijes sa 3 dc a bekovi mogu biti i malo ofanzivniji (dml i dmr), nisu ti potrebna 3mc podaleko od gola kad on igra sa mc i dmc. Sve u svemu trebao si se posvetiti odbrani i igrati kontranapade, ja bih vjerovatno igrao 3dc-dml,dmr-2mc-amc-2st.
    Imam preko 70 tokena, jer ih nisam trošio već tri sezone, ima sad da nakupujem igrače na svim mogućim pozicijama i da sve moguće formacije isprobam haha. Hvala na savjetima, večeras ću da kupim ove igrače za pozicija za koje si rekao pa ću da pokušam ovako kako si ti napisao.

  6. #146
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Imam preko 70 tokena, jer ih nisam trošio već tri sezone, ima sad da nakupujem igrače na svim mogućim pozicijama i da sve moguće formacije isprobam haha. Hvala na savjetima, večeras ću da kupim ove igrače za pozicija za koje si rekao pa ću da pokušam ovako kako si ti napisao.
    Moj ti je savjet da kupiš jednog skaut igrača od 22-23 godine sa maksimalnim prosjekom, ali preko stare andriod aplikacije "Top Eleven 2014" jer tu skaut igrači koštaju 50t.

    Ja sam kupio jednog AML / ML / specijalista za penale, debitantski meč 5 golova u ligi prvaka

  7. #147
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ munchen

    ako dozvoljavas, predlazem ti da pocnes da vodis jos jednu ekipu a kod glavne ekipe samo ulazi povremeno da vidis sta se desava.
    ja vodim dve ekipe i nije veliki napor i zanimljivo je.
    Ovo mi je druga sezona kako mi vise nije toliko bitno da li cu uzeti trofej vec samo vodim brigu o klubu i primetio sam da mi je igrica bolja.
    Macva FC and munchen like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  8. #148
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    KUP:
    Samo Borusija ostala okrecemo se prvenstvu

    Top El likes this.

  9. #149
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    4. kolo i sigurna pobeda kod kuce. Zanimljivo, jos uvek nisam primio gol.
    U pravu je Mesa lakse je uzeti trofej na nizim nivoima. Danas smo otkljucali i dostignuce.

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-capture-271.jpg

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-capture-272.jpg

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-capture-273.jpg

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-capture-274.jpg
    Top El and munchen like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  10. #150
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Najdox View Post
    Moj ti je savjet da kupiš jednog skaut igrača od 22-23 godine sa maksimalnim prosjekom, ali preko stare andriod aplikacije "Top Eleven 2014" jer tu skaut igrači koštaju 50t.

    Ja sam kupio jednog AML / ML / specijalista za penale, debitantski meč 5 golova u ligi prvaka
    Ja nikad nisam uzimao skaute niti cu to je bezveze bacanje tokena.........
    Najdox, PepG and munchen like this.

Page 15 of 76 FirstFirst ... 513141516172565 ... LastLast