Page 16 of 20 FirstFirst ... 61415161718 ... LastLast
Results 151 to 160 of 193
Like Tree339Likes

Thread: Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?

  1. #151
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Giorgos Karatziolis, 350 utakmica... Razvaljuje i ove sezone, 34 utakmice, 33 gola...

    Attachment 64574
    Znaci, Grk u tekucoj sezoni sa zvezdicom manje ima mnoogo bolji ucinak i cak sedam puta ocenu 10!? pod pretpostavkom da si ga isto koristio u obe sezone, znaci jebeni random!
    btw, koga su Grk i Ilic skinuli sa "hall of fame"? :-)
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  2. #152
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Nešto novo u prodavnici, lijepo
    Jaaoooo al će sad Rumuni trošit tokene, došli na svoje, mogli su za njihove dresove i grbove tražit i 5x više tokena i jednako bi prodali
    Ex top eleven player


  3. #153
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Znaci, Grk u tekucoj sezoni sa zvezdicom manje ima mnoogo bolji ucinak i cak sedam puta ocenu 10!? pod pretpostavkom da si ga isto koristio u obe sezone, znaci jebeni random!
    btw, koga su Grk i Ilic skinuli sa "hall of fame"? :-)
    Ma ima to veze i sa kvalitetom protivnika... Grk je skinuo Edgara, fali mu 2 asistencije da ga i tu skine... Ilić je skinuo Borsija i Đogovića i izjednačio se sa Đogovićem po broju asistencija... Gomesa teško da će bilo ko da skine u skorije vreme...
    lespa likes this.

  4. #154
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Nešto novo u prodavnici, lijepo
    A gde im je gostujuci dres? Koji su oni degeni, auuuuuu brate mili :-)

    Idemooooooooooo
    MNK Kaskada, lespa and Top El like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #155
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Najblizi pratioc je glatko izgubio protiv cetvrtog u gostima tako da odlazimo na +7. U sledecom kolu gostujemo upravo njemu i ako ostanemo neporazeni, valjalo bi napraviti mesta u vitrini za jos jedan trofej. :-)
    Ne znam kako Vama, ali meni se cini da igrica sada ceni onog menadzera koji redovno trenira tj. onog koji redovno trosi zelene kofere. ;-)


    Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?-capture-439.jpg
    MNK Kaskada, Macva FC and Top El like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #156
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Najblizi pratioc je glatko izgubio protiv cetvrtog u gostima tako da odlazimo na +7. U sledecom kolu gostujemo upravo njemu i ako ostanemo neporazeni, valjalo bi napraviti mesta u vitrini za jos jedan trofej. :-)
    Ne znam kako Vama, ali meni se cini da igrica sada ceni onog menadzera koji redovno trenira tj. onog koji redovno trosi zelene kofere. ;-)
    Šteta da nisam ranije počeo da koristim bonuse, primjetio sam takodje da je velika razlika izmedju bonusa 8% i 10%. Na početku sezone nisam igrao na novu verziju i to me je koštalo nekih bitnih bodova u ligi.



    Prvo finale kupa:


    Imam šanse i za finale LP:

    Iskreno nisam se nadao da će mi prva sezona na najvišem levelu ovako dobro proći, sad mi žao što sam u ligi dok nisam koristio bonuse oba puta poražen od Glogovice dok sam u četvrtfinalu LP uspio oba puta da ga pobijedim sa 10% bonusima. Propade dobra šansa za TRIPLU. Al nisam nezadovoljan, očekivao sam 4. mjesto u ligi i ništa više

  7. #157
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Teoretski još možeš do 3x krune. Znao sam preokretom u zadnja 3 kola i dobivat i gubit ligu sa većom bodovnom razlikom, baš pamtim jednom 2x poraz vodećeg nakon kojeg sam čudom završio 1.
    MNK Kaskada and lespa like this.
    Ex top eleven player


  8. #158
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Tadaaaaaa
    Finale kupa su tu, čudo neviđeno, nakon poraza 5-1 u prvoj u gostima, znao sam da treba čudo da se desi, pa sam se odlučio na rizik, igrali smo ofenzivno od početka uz vrlo važnu kariku koja je nedostajala u prvom duelu, DMC-a. Kad je u 25+ semafor pokazao 3-0, činilo se da je entuzijazam na vrhuncu. U nastavku još 2-0 za fantastičan preokret i prolazak u finale. Ludnica.
    Ex top eleven player


  9. #159
    Banned
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    GB
    Posts
    84
    Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?-30-3-2016-14-11-49.jpg

    E ovako mi ide. Uđem kada se meč završio i naravno izgubio od slabijeg. Napušite mi se kurca svi iz Nordeusa počev od Branka Milutinovića pa sve do čistačice.
    lespa and Macva FC like this.

  10. #160
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    pobeda protiv drugog na tabeli i tri kola pre kraja osvojena titula! :-)
    sutra u finalu Kupa prilika za duplu! puno bi znacila podrska ko bude u mogucnosti! :-)

    Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?-capture-441.jpg

    Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?-capture-440.jpg

    Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?-capture-442.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 16 of 20 FirstFirst ... 61415161718 ... LastLast