Page 18 of 20 FirstFirst ... 81617181920 LastLast
Results 171 to 180 of 200
Like Tree394Likes

Thread: Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?

  1. #171
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Petar01 View Post
    Koju taktiku da igram protiv ovoga tima?Vrlo bitan odgovor igram za 2h
    Eo mog tima :Attachment 66019

    Eo njegovog tima:Attachment 66018
    Uski dijamant kroz sredinu (4-1-2-1-2).

    Izgleda da je završila davno.

  2. #172
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734

    Umalo ponovo 13-0-0, zezno sam u prvoj utakmici

  3. #173
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Jel vama ovaj sat na forumu pokazuje pogrešno vrijeme objavljivanja posta. Primjetio sam to i ranije, da nisu počeli računati po američkom vremenu.

  4. #174
    Newbie KR1ST's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    С К О П Ј Е
    Posts
    9
    Osvojio je Ligu Sampiona i ja i on uspeo hvala ipak tvoja taktika mi posluzila previse
    Macva FC, Petar01 and MNK Kaskada like this.

  5. #175
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Nije loseee :-)


    Idemooooooooooo
    KR1ST, MNK Kaskada and Top El like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  6. #176
    Newbie
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Uski dijamant kroz sredinu (4-1-2-1-2).

    Izgleda da je završila davno.
    Hvala vam .Nisam igrao tu taktiku jer sam kasno video.bitno uspeo sam da pobedim u utakmici .
    MNK Kaskada and Macva FC like this.

  7. #177
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Petar01 View Post
    Hvala vam .Nisam igrao tu taktiku jer sam kasno video.bitno uspeo sam da pobedim u utakmici .
    Danas sam prisustvovao utakmici gdje je uski dijamant izgubio od 4-4-2 tako da to nemora uvijek da bude 100% pobjeda. Probaj ovdje kad te interesuje neka kontra formacija: http://buzzer.lima-city.de/top11/
    Ali prati komentare koje menadzeri ostavljaju. Opet kažem nema pravila, stalno se mijenjaju kontra formacije iz sezone u sezonu, najbolje ti je da napraviš 3 svoje taktike: napadačku protiv slabijih protivnika, neku na kontranapade protiv jačih i jednu standardnu sa kojom počinješ svaku utakmicu.

  8. #178
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Više nemam volje za TE, stvarno sam uklet, zadnjih sezona ne mogu da se odvojim od onih najgorih pozicija, 5-7. Nemam vremena da pratim utakmice pa nema ni rezultata, onda nema entuzijazma itd. Štoviše, prošle sezone, možda je nekome ostalo u pamćenju, imao sam 3x 6. poziciju, i glavni tim, i Celtic i Dnipro, 6.6.6.
    Glavni tim je danas odigrao 1-1 u ligi, i 5. je, međutim tim koji je bio 4. dobio je 3. (a trebao mi je obrnut ishod tog duela) i sad pred kraj sezone imam nedostižan zaostatak i opet neću u top 4. Jučerašnji poraz od 4-0 je uništio šanse za bolju poziciju. Međutim, ni današnji remi mi ne odgovara, jer sad imam točno 4 boda više od 8. i zbog tog današnjeg boda nemam mogućnost da možda izbjegnem promociju sljedeće sezone.
    Ni Dnipru nije sezona dobra, trenutno je 7. sa 4 boda zaostatka iza 4. Međutim, tračak nade postoji za njih ukoliko sutra izgube pod uvjetom da 8. tim osvoji 3 boda.
    U sezoni u kojoj Celtic ima prvog asistenta (13) i 2. golgetera lige (14), trenutno je 9. i barem je siguran od neželjene promocije u toj "plavoj zoni". Nakon osvajanja lige prije 3 sezone i 2x 6. u (pred)prošloj sezoni, U kupu je ispao u 1/8 finala.
    Macva FC and MNK Kaskada like this.
    Ex top eleven player


  9. #179
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Nije loseee :-)


    Idemooooooooooo
    Moja dva druga na prve dvije pozicije . Izdominiro si. Sledeće sezone igrat ćeš ligu sa Travnikom jer je pao ligu. Meni nedostaje to dostignuće bez poraza. Svaka čast.

  10. #180
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    FZ Rauhbein kikso (još me podržao iako nismo prijatelji). Sad ipak imam šansu za titulu u zadnjem kolu protiv direktnog konkurenta. Nordeus se baš potrudio da napravi ligu što neizvjesnijom. Na početku sezone je dominirao BVB kojeg sad nigdje nema. Glogovica je imam najgori početak sezone a na kraju će ipak uzeti 3. poziciju. Ja sam bio na prvom mjestu 12 kola ali me mnogo trolovalo u 21. i 23. kolu, pa sam ostao samo sa teoretskim šansama za titulu 3 kola pred kraj sezone (zaostatak 5 bodova), sad sam u zaostatku 2 boda i jasno je da mi treba pobjeda sutra protiv FZ Rauhbein. Čestitam svima na osvojenim titulama i da ih osvojimo još više naredne sezone.

Page 18 of 20 FirstFirst ... 81617181920 LastLast