Page 6 of 19 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 51 to 60 of 184
Like Tree301Likes

Thread: Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?

  1. #51
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ne znam šta su i da li su nešto promenili u igri, a da nas, kao po običaju, nisu obavestili, ali evo već drugi dan troluje, jebe kevu... Ovo su totalne nebuloze... U prvoj utakmici 20% jači i samo 1-.1... Duplo više šansi... U drugoj primim 2 gola iz 2 šuta... Pa pogledajte ocene samo... Ma terajte se u tri lepe...

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-109.jpgSezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-110.jpgSezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-111.jpg
    Last edited by Steppenwolf; 05-08-2016 at 03:21 PM.
    lespa and MNK Kaskada like this.

  2. #52
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173




    Prvi poraz u ligi.
    Kup:



    Nije nam dan danas

  3. #53
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Odmarao sam nekoliko igraca u prvenstvu zbog vecerasnje tekme u Kupu i rizik se isplatio. Protivnik je krenuo sa cak tri napadaca ali brzo je bilo 2:0 za moju ekipu. na 2:1 prelazim na kontre i do kraja tekme koristim bonus kondicija. uspelo je jer je brzo bilo 4:1 za moju ekipu i tako je ostalo do kraja. Protivnik, koji ima respektabilnu ekipu, je menjao formacije na mecu na 4-1-3-2 pa na 4-3-1-2 ali bez uspeha.
    Jedina ekipa od koje smo porazeni za sada cvrsto drzi prvo mesto sa 100% ucinkom.

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-capture-21.jpg

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-capture-22.jpg

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-capture-23.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  4. #54
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    nakon pobede u prvenstvu, pobeda i u Kupu i to cak 4:0. Taktika iz danasnjeg ligaskog meca je uspela i u Kupu, na 2:0 prelazim na kontre sa bonusom kondicija i na kraju 4:0. Ipak sam ocekivao tezi posao ali ne zalim se... :-)

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-capture-24.jpg

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-capture-25.jpg

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-capture-26.jpg
    Macva FC, t11_fan, Top El and 1 others like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  5. #55
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Koje sranje napravise sa ovim azuriranjem, katastrofaaa. UZAS

    Idemooooooooooo
    MNK Kaskada likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  6. #56
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Samo za staru gardu
    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-te-6-years.jpg
    Shadow, lespa, Macva FC and 1 others like this.
    Ex top eleven player


  7. #57
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ t11 fan

    ma kakva stara garda, meni dao grbove na laznim profilima koje sam otvorio u januaru ove godine. Sta su za njih stari igraci, oni koji igraju duze od mesec dana?
    Macva FC and MNK Kaskada like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  8. #58
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    @ t11 fan

    ma kakva stara garda, meni dao grbove na laznim profilima koje sam otvorio u januaru ove godine. Sta su za njih stari igraci, oni koji igraju duze od mesec dana?
    Navodno 3 godine pa na više, tako bi trebalo biti. Ja sam dobio za glavni tim i za Dnipro.
    Macva FC and MNK Kaskada like this.
    Ex top eleven player


  9. #59
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Location
    Croatia
    Posts
    42
    Pozdrav svima. Evo, buduci da nema foruma na hrvatskom nadam se da vam ne smeta ako se ubacim ovdje :-)

    Sezona ide ok za sada, preuzeo sam prvo mjesto i ovo mi je ako se ne varam sedma sezona s time da je to ujedno i prva sezona gdje sam bas aktivan. Od uspjeha pak mogu izdvojiti osvojen Kup te po jedno drugo i trece mjesto. Ako imate kakvih savjeta volio bih ih cuti jer zelim napredovati. Inace sam iz Karlovca, drzava Hrvatska :P

  10. #60
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Jesenjin View Post
    Pozdrav svima. Evo, buduci da nema foruma na hrvatskom nadam se da vam ne smeta ako se ubacim ovdje :-)

    Sezona ide ok za sada, preuzeo sam prvo mjesto i ovo mi je ako se ne varam sedma sezona s time da je to ujedno i prva sezona gdje sam bas aktivan. Od uspjeha pak mogu izdvojiti osvojen Kup te po jedno drugo i trece mjesto. Ako imate kakvih savjeta volio bih ih cuti jer zelim napredovati. Inace sam iz Karlovca, drzava Hrvatska :P
    Ziv bio i dugo se sa nama druzio :-)

    Idemooooooooooo
    lespa likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

Page 6 of 19 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast