Page 19 of 19 FirstFirst ... 9171819
Results 181 to 184 of 184
Like Tree301Likes

Thread: Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?

  1. #181
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Pozdrav svima :-)
    Sta reci na kraju ove sezone, osim da smo glavni cilj ispunili a to je prolaz u sledeci nivo 55 i konacno najaciiiii :-). Pa da krenemo redom

    Liga: Ocekivana titula i osvojena sa samo 4 primljena gola :-)




    Kup: Najvece razocarenje sto smo doziveli u ovoj sezoni jeste poraz u finalu od Sarajeva i treba naglasiti da posle tog meca vise nismo aktivni :-(

    LS: Ok je sve bilo do finala, a finale nismo pratili, samo smo videli da smo pobedili 1:0 ( bez treninga, kondicije , morala a pritom je protivnik pratio). I samo da dodam, da su mecevi sa Glogovicom u 1/2 bili mnogo dobri i za nijansu sam ovoga puta ja bio bolji :-)


    Sta reci na kraju, sve u svemu tesko sranje od igrice, jer i dalje nemamo uticaja na igru, nego presudjuje sreca. Ocekivanja za sledecu sezonu: nadam se da cu uspeti neku utakmicu da ispratim, a ako se to i desi, bice to liga, jer zelja mi je da bar jednu sezonu odigram najacu ligu i borim se sa najacim ekipama ( Kaskada, Glogovica....) na mom serveru. Cestitke svima na osvojenim trofejima, pogotovo onima koji su uzeli tripl krune i puno srece u sledecoj sezoni

    Idemooooooooooo
    Last edited by Macva FC; 05-28-2016 at 10:18 PM.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  2. #182
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Ja samo da prijavim jos jednu triplu i da konstatujem da je ovo tezak cirkus. Kako su mi blokirali skidanje kofera i uveli ove bonuse za trening, moji lete po terenu. Moj uticaj u svemu tome je da im ujutru isteram barem napad i posed na 10% i to je to

    Cestitke svima na trofejima i gurajte napred ako imate volju
    Macva FC likes this.

  3. #183
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Tripla kruna i za Celtic 1888!!! Napadači i veznjaci pokidali sezonu, odbrana primila 30 golova u ligi, 40 ukupno... Mora nešto da se menja u formaciji...

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-211.jpgSezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-212.jpgSezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-213.jpgSezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-214.jpgSezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-215.jpg
    Macva FC, Top El and sanhO like this.

  4. #184
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Čestitam svima na trofejima. Ključ ovde idemo dalje

Page 19 of 19 FirstFirst ... 9171819