Page 5 of 16 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 41 to 50 of 158
Like Tree53Likes

Thread: Sezona 38: 10. mart - Kako vam ide?

  1. #41
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    7
    Jeste da sam slab ali od Tajlandzana ne moze nisat da se kupi ... ali i sve zamerke na vas ... ne dajete ni jednog igraca od 5 ili 4 zvezdice, nego sve od 3 a vec sam 22 level ... pa hocu objasnjenje zasto je tako na transfer listi i ako je Srpska igrica trebalo bi da malo mi nekad Srbi budemo povlasceni, a ne uvek da budemo ravnopravni sa svetom ... a i ne znam cemu ovaj Murinjo na pozadini ... svi gledate samo sebe, a ne ovih 6.000.000 igraca i malo bar da pogledate Srbe ni jedne tokene ne moze da se dobije na lak nacin, samo sto za Novu Godinu dobijemo po neke nagrade i toliko ... sve dok zaradjujete na nam bice van lepo, a nikad sami da se setite da date bar nama Srpskim igracim jer od 6M igraca, 80% su Tajlandzani i Turci ... nema smisla sta radite ... kad sam poceo da igram igralo je sve 1.000 coveka ... za svih ovih 22 levela ni jednu pomoc tokena ili bilo cega nisam dobio od vas ... a svaki dan vama mi dajemo po Milione ... jeste ovo samo igrica, ali po sitnim stavrima se poznaje kakvi ste kao tim Top Elevena ... Nista licno kao sto ce da shvatite ... ali smo bar malo vise zasluzili nego vi ... Pozdrav sa Juga
    nsretkovic likes this.

  2. #42
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Bata Trlaja View Post
    Jeste da sam slab ali od Tajlandzana ne moze nisat da se kupi ... ali i sve zamerke na vas ... ne dajete ni jednog igraca od 5 ili 4 zvezdice, nego sve od 3 a vec sam 22 level ... pa hocu objasnjenje zasto je tako na transfer listi i ako je Srpska igrica trebalo bi da malo mi nekad Srbi budemo povlasceni, a ne uvek da budemo ravnopravni sa svetom ... a i ne znam cemu ovaj Murinjo na pozadini ... svi gledate samo sebe, a ne ovih 6.000.000 igraca i malo bar da pogledate Srbe ni jedne tokene ne moze da se dobije na lak nacin, samo sto za Novu Godinu dobijemo po neke nagrade i toliko ... sve dok zaradjujete na nam bice van lepo, a nikad sami da se setite da date bar nama Srpskim igracim jer od 6M igraca, 80% su Tajlandzani i Turci ... nema smisla sta radite ... kad sam poceo da igram igralo je sve 1.000 coveka ... za svih ovih 22 levela ni jednu pomoc tokena ili bilo cega nisam dobio od vas ... a svaki dan vama mi dajemo po Milione ... jeste ovo samo igrica, ali po sitnim stavrima se poznaje kakvi ste kao tim Top Elevena ... Nista licno kao sto ce da shvatite ... ali smo bar malo vise zasluzili nego vi ... Pozdrav sa Juga
    Што се тиче Тајланђана и Турака то зависи од твог сервера. Ја имам 2 профила на једном сам где играју баш ти Тајланђани и Турци а на другом играмо само земље балкана (Србија,Хрватска,Босна,Црна Гора..) тако да ти то зависи од сервера.
    2. не може ти топ елевен дати неке бесплатне токене не верујем да некоме и даје...али би требало да уведу и оне рекламе и за нашу земљу..да испунимо нешто и добијемо токене а у нашој земљи ни једна таква реклама није доступна за наш регион..само ми је то мала замерка што се мене тиче

  3. #43
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    7
    Na koju reklamu mislis ... ne trazim 1000 niti 100 niti 10 nego 5 kroz neku nagradnu igru a ne nagradna igra besplatni tokeni a prethodno paltimo cuda ...

  4. #44
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    IMAS na topeleven.com ides na play i onda imas neke male kockaste slicice desno od igrice i tamo ima ponuda za tokene ali ne rade nekad jednom u mesec dva dodje neka reklama da se lajkuje stranica na fejsu i dobije se bonus 1 token ali sada ni to nema..

  5. #45
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173




    Liga super prošla juče ustalio sam se koliko toliko na 2 mesto danas vrlo bitan meč igram u ligi.

    Ali zato sam doživeo debakl u kupu. U 14 minutu Chuck Norris je dobio crveni i puko sam 1:5 xD


  6. #46
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Dve utakmice koje se razlikuju za čitavih 180 stepeni



    Poraz



    Pobeda

    Pao sam u ligi na 4-to mesto tako da biće gusto do kraja

  7. #47
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Svake sezone zavrsim sa timom skaut kvaliteta iako sam samo 8. nivo trenutno, i sada opo ovom novom formatu kupa sam pao u veoma teski kup. Svi su 10 i 9. nivo jedino ja 8. to me nije sprecilo da dodjem do polufinala i posle prvog meca od 0:0 u drugom sasvim lagano do polufinala
    https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...37272555_n.jpg
    inace ovo nije moj najtezi protivnik u 1/4 finalu je bio jos tezi ali ipak njega sam oba puta dobio 2:1
    OVO JE NAJTEZI :
    https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...82169969_n.jpg
    https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...82169969_n.jpg
    Protivnik u 1/2 finalu je 10. nivo i ima sve igrace 5 * tako da se kod mene vide kao 7*...bice pretesko ali idemo do finala

  8. #48
    Newbie
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    43
    A kod mene od 25-og do 35-og levela mislim, sve najjace ekipe sa kojima sam se sretao kroz sve ove sezone. Opasan CUP nema sta.

  9. #49
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149
    Pozdrav za sve Top Eleven igrače. Moj tim sam nazvao Mojtevideo.
    Ovo mi je 10-a sezona, trenutno sam drugi u ligi i nadam se da ću u večerašnjoj utakmici preći i na vodeću poziciju. Imam najjaču odbranu u ligi (4 primljena gola) i solidan napad (56 datih golova).
    Evo prikaza trenutnog stanja mog tima. Nadam se da ćemo ubuduće razmenjivati iskustva.

    Sezona 38: 10. mart - Kako vam ide?-trenutnasituacija.jpg
    Shadow likes this.

  10. #50
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Dobro nam došao Murinjo srećno večeras

Page 5 of 16 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast