Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 86
Like Tree83Likes

Thread: Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?

  1. #11
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    I ja sam im svašta pisao na Supportu, bilo je i teških riječi. Kad sam shvatio da oni ne znaju ništa više od mene i da zapravo ja njima pomažem da shvate neke stvari, tad sam prestao da im pišem. Prestpostavljam da su 2 uzroka tome što te stavljaju u viši level LŠ i Kupa: kvalitet tvog tima (kvalitet 14 najboljih igrača) i nedostatak ekipa na višim levelima da naprave Kup (128 ekipa) i LŠ (32 ekipe). Ja kup nisam osvojio dok nisam stigao do najvišeg levela zato što sam uvijek bio u kupu po 3-4 levela većem od mog, a na samom početku mi je bilo još gore ( ja 2 level a igram kup 20 level).

  2. #12
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Pisao sam Supportu kako nam je Transfer Lista očajna i da ako tako ostane da niko neće ni kupovati igrače, a on meni kaže da mi menadžeri medjusobno jedni drugima treba da prodajemo igrače. Ma stvarno, ima nas 14 na mom levelu. Koje igrače da prodajemo jedni drugima, one koje smo kupili sa Transfer Liste, istrenirali na 5* i onda da ih stavljamo na aukciju. Niko nije toliko lud. Sve kontam da me dečko sa Supporta nije shvatio ili je umoran pa samo puca klasične odgovore kad ga neko nešto upita (bez obzira na level onog koji ga pita). Evo i mog problema i razloga zašto već 10 sezona igram skoro sa istim timom:

  3. #13
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Ništa ne stižem da ispratim. Žao mi je druže što sam ti slaba konkurencija zadnje 2 sezone

    Idemoooooooo

  4. #14
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Još jedna utakmica u kojoj napadači ne daju golove, ako ovako nastave biće zlo

    Spathis indisponiran jer još nije postigao gol u novoj sezoni i samo žute kartone sakuplja, a ni Gil nije ništa bolji (1 gol u 6 utakmica) iako najbolji strijelac u ligi prošle sezone.

  5. #15
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195
    @MNK Kaskada

    Što se tiče transfer liste, zar na vašem nivou nema igrača koji budu "programski" postavljeni na transfer listu u ranim jutarnjim satima?

  6. #16
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Najdox View Post
    @MNK Kaskada

    Što se tiče transfer liste, zar na vašem nivou nema igrača koji budu "programski" postavljeni na transfer listu u ranim jutarnjim satima?
    Misliš na Nordgene, takve samo i imamo (od 3*), ali nisu tako dobri kao ranije (imaju pogrešne specijalnosti i nemaju duple pozicije). Cijeli dan su takvi, ujutro ili u podne - svejedno. Uglavnom oni nordgeni koji imaju specijalnost ili duplu poziciju ne napreduju dobro, stalno igru mijenjaju da što više kofera trošimo. Sad uvode i Super Ligu a Kup ostaje i dalje, a to znači da ćemo još više kofera da trošimo.

  7. #17
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Ne pamtim kad sam zadnji put imao tri uzastopna poraza u Ligi. I dalje ne pratim utakmice, svejedno mi je kako ću da završim kad nemogu do titule. Štedimo kofere.


    Bez postignutog gola još uvijek, a prošle sezone moja dva napadača su bili najbolji strijelac i najbolji asistent Lige.

  8. #18
    Rookie Albator1's Avatar
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    85
    Kako ce mi ici kad me banda stavlja u kup sa ekipama po 3 lvl iznad, a ovamo kao uvode izmjene da ne bi bilo muljanja sa registrovanjem igraca, pa kao gledaju najboljih 14. Nidje veze. Nema sanse da prodjem pretkolo u kupu. Jednom bio u 1/4 finalu ostalo pretkola, kvalifikacije i play off. Djubrad. A na drugom profilu koji ni ne obilazim (od kako su prosirili igru) ladno osvajam titulu i kup. Bez icega. Ni kriv, ni duzan. Bez tokena, bez ijednog kofercica,bez kupovine igraca, bez setapovanja formacije i taktike. Pa dokle majku vam j....Dokle.
    Najdox likes this.

  9. #19
    Rookie Albator1's Avatar
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    85
    Ja druze imam, 21 titulu u prvenstvu,2 Lige Sampiona i jos 5 finala, ali u kupu goli kur.c. Stalno me jebu sa ekipama po 3 nivoa iznad pa redovno ispadam u pretkolu...A na drugog profilu u koji nisam usao mjesec i po osvajam titulu i kup, LS nisam jer nisam bio kvalifikovan za nj. Inace sa 40. nivo Dodje mi da ih sve posaljem u picku materinu.
    Najdox likes this.

  10. #20
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Albator1 View Post
    Ja druze imam, 21 titulu u prvenstvu,2 Lige Sampiona i jos 5 finala, ali u kupu goli kur.c. Stalno me jebu sa ekipama po 3 nivoa iznad pa redovno ispadam u pretkolu...A na drugog profilu u koji nisam usao mjesec i po osvajam titulu i kup, LS nisam jer nisam bio kvalifikovan za nj. Inace sa 40. nivo Dodje mi da ih sve posaljem u picku materinu.
    Ma j***š kup... Što ranije ispadneš, više ti kofera ostane... Ja sto puta prođem do polufinala ili finala demolirajući jače od sebe, a onda izgubim od boranije koja je jednom šutnula u okvir...

Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast