Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 81 to 86 of 86
Like Tree83Likes

Thread: Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?

  1. #81
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Partizan osvaja triplu krunu, Ligu #16, Ligu šampiona #6 i Kup #6... 47 pobeda i 5 remija, znači brate, neporažen... Da nije bilo trola malopre, 1-1 protiv 13. na tabeli, skor bi bio još bolji...

    Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-107.jpgSezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-108.jpgSezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-109.jpgSezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-110.jpg
    MNK Kaskada and lespa like this.

  2. #82
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Čestitke svima na titulama, Lespi i Steppenwolfu na triplama, svima ostalima više sreće naredne sezone. Ja ove, a vjerovatno i naredne sezone, ostajem kratkih rukava. Vjerovatno ću i dalje igrati sa istom ekipom jer još se nisu skupila sredstva potrebna za rekonstrukciju ekipe.

  3. #83
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Živo me kopka šta to određuje koja će utakmica, i zašto, biti "realistična", tj. trol? Neka mi neko iz Nordeusa odgovori?

    Napadači od 3 i 4 zvezdice celu utakmicu prave probleme mojim štoperima skautima, a moj AML od 7* (62 gola ove sezone) i napadač skaut ne mogu da šutnu na gol pored štopera od 2*...

    Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-111.jpgSezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-112.jpg
    lespa likes this.

  4. #84
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Nadam se lakšoj ligi sledeće sezone, bez 50 kofera na dan je skor nemoguće osvojiti neki trofej na našem levelu. Ako opet u najjačoj ligi završim onda slijedi ponavljanje levela. Ove sezone me pustili da osvojim treće mjesto u ligi jer svi su željeli mjesto u Super Ligi
    Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg

  5. #85
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Nadam se lakšoj ligi sledeće sezone, bez 50 kofera na dan je skor nemoguće osvojiti neki trofej na našem levelu. Ako opet u najjačoj ligi završim onda slijedi ponavljanje levela. Ove sezone me pustili da osvojim treće mjesto u ligi jer svi su željeli mjesto u Super Ligi
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_3.jpg 
Views:	24 
Size:	10.4 KB 
ID:	72234
    Ne mozes ti bez mene :-)

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  6. #86
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Cestitam svima na trofejima idemo u novu sezonu

    http://forum.topeleven.com/top-eleve...o-vam-ide.html

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789