Page 14 of 39 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast
Results 131 to 140 of 385
Like Tree479Likes

Thread: Sezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?

  1. #131
    Newbie
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Bosna,Tešanj
    Posts
    9
    Jel sad u svih vas Top Eleven vracen na staru verziju ?

  2. #132
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Nije nikome vracen vec dosta ljudi igra na staroj verziji stabilnija je i nije zahtevna za raunare.

  3. #133
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Liga runda 4

    Attachment 72484
    Raspad sistema u drugom poluvremenu u režiji NORDEUSA. Još i crveni karton zbog lošeg ponašanja za Guerrera da katastrofa bude još veća. moj igrač je pljunuo protivničkog i nakon toga sam primio 3 gola . Nakon dobrog početka sezone nazire se borba za opstanak do kraja sezone.

    Ne ucitava link
    Macva FC likes this.

  4. #134
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Eh ta logika top elevena

    Samo obratite paznju na to ko je koga pobedio,da se ne raspisujem puno sto se toga tice,vidi se...
    primer:Pobedio sam 4. a on je pobedio 1. a ja sam izgubio od 1. itd
    E sad,razumem,top eleven tezi da bude zanimljiva zavrsnica grupe ali ipak preteruju...
    Ovaj poraz danas je manje vise okej,imam kvalitetniji tim,imao sam vise sansi pratio sam utakmicu 6% trening ali ajde,imao je domaci teren
    nekoliko ljudi je navijalo za njega golman mu je upisao 6 odbrana moze lako da se desi i bolji bonus i pratio je utakmicu,to i da razumem...ali 0:0 proslo kolo protiv tima koji mi nije sutnuo u okvir gola...

    Sezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?-screenshot_24.jpg

  5. #135
    Banned
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    GB
    Posts
    84
    Nije bug postoji cheat. Nakon jednog treninga ovoliko napreduju igrači. Ako misliš da je bug otiđi u saveze i pogledaj najjače ekipe i kakve timove imaju. Realno trebale bi im desetine hiljada tokena i bustera za to.

    I to nije jedini cheat postoji još jedan, ali neću da ga spominjem neka jebu stoku iz Nordeusa tako im i treba.
    Prije 4-5 sezona otkrio sam cheat i uredno prijavio. Nisu se udostojili reći hvala, a kamoli da su rekli evo ti 50 tokena.
    Sve što sam dobio je poruka u fazonu "problem je rešen, varalice su banovane. I to je to!

    Trenutno su aktivna 2 cheata i jedna prevara koja nije klasičan cheat nego više mjenjanje činjenica radi sticanja određene koristi (opet ispade cheat), ali eto eksperata iz Nordeusa pa neka se nose sa sebi ravnim. Dosta nas obične smrtike jebu!
    Last edited by milion; 10-22-2016 at 10:58 AM.
    MNK Kaskada likes this.

  6. #136
    Banned
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    GB
    Posts
    84
    Evo SS označeno crvenom kockicom gdje se tačno nalazi.


  7. #137
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195



  8. #138
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195
    Ima li neko da bi se pridružio savezu?
    3. Srebrna divizija, 9X prvo mjesto, 1X drugo mjesto i 1X treće mjesto.
    Za ulazak u viši rang dobijamo 10 tokena.

    Više inf.
    #3PEF61
    LEGIJA BALKANACA

  9. #139
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Najdox View Post


    Auu, legendo bas si se zainatio da uzmes ovog igraca, ali nije ti se dalo. jbg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  10. #140
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Da li je neko igrao formaciju 3-5-2 ( 3dc-dml-dmr-3mc-2st) gde DML i DMR imaju crvene strelice u novoj verziji? Sta se desava na "live match"? El idu DML i DMR napred i centriraju u "box"?
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 14 of 39 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast