Page 39 of 39 FirstFirst ... 29373839
Results 381 to 385 of 385
Like Tree479Likes

Thread: Sezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?

  1. #381
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Mene samo zanima da li ti akademci brzo napreduju kao najbolji Nordgeni, ako to nije slučaj onda mi ne trebaju. Kofere i nekako skupim ali tokene nikako. Na drugom profilu sam kao i Shadow dobio jednog 4* od 6 tokena i jednog 2* od 0 tokena. Tog besplatnog sam potpisao da ga prodam kasnije, a drugi ne dolazi u obzir jer kao prvo kraj je sezone a kao drugo na tom profilu imam super transfer listu. Na glavnom profilu mi je bitno samo da li napreduju brzo, ako ne napreduju brzo onda mi je bolje iz gomile nordgena 3* od po 1 token izabrati onog koji najbrže napreduje i njega usavršiti da mi igra narednih 10 sezona.
    Pa napreduju k'o i nordgeni, kako koji... Neki malo brže, neki malo sporije, kako ti se zalomi... U proseku 4Q po sezoni na 5*-6*, a da ih ne treniraš zelenim koferima...
    MNK Kaskada likes this.

  2. #382
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    A evo kako igraju omladinci kad startuju sa skoro 6*... Opet kako koji... Ovaj Jaime je token-free omladinac...

    Sezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?-4a.jpgSezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?-4b.jpgSezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?-4c.jpgSezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?-4d.jpg

  3. #383
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Pa napreduju k'o i nordgeni, kako koji... Neki malo brže, neki malo sporije, kako ti se zalomi... U proseku 4Q po sezoni na 5*-6*, a da ih ne treniraš zelenim koferima...
    Trebalo bi isprobati nekad, i medju nordgenima je nekad ogromna razlika u brzini napredovanja. Tako imam u timu lijevog i desnog beka nordgene koji mi igraju vec nekoliko sezona, ali na lijevog beka sam potrosio za 40% više kofera tako da mislim da mi je bolje bilo da sam trazio zamjenu nego sto sam ga forsirao. Ove sezone mi jedino taj lijevi bek nije uspio prijeci u skaute. Počeo sam selektovati nordgene po brzini napredovanja. Kad kupim nordgena 3* i treniram na staroj verziji ako ide preko 165% (bar jednom iz 3-4 pokusaja) na trening utakmici (intenzitet 3 crte) onda je super talent, ako ide od 145% do 165% onda je prosječan a ako ide ispod 145% onda je spor i vrlo tesko ga je istrenirati do 8*.

  4. #384
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Trebalo bi isprobati nekad, i medju nordgenima je nekad ogromna razlika u brzini napredovanja. Tako imam u timu lijevog i desnog beka nordgene koji mi igraju vec nekoliko sezona, ali na lijevog beka sam potrosio za 40% više kofera tako da mislim da mi je bolje bilo da sam trazio zamjenu nego sto sam ga forsirao. Ove sezone mi jedino taj lijevi bek nije uspio prijeci u skaute. Počeo sam selektovati nordgene po brzini napredovanja. Kad kupim nordgena 3* i treniram na staroj verziji ako ide preko 165% (bar jednom iz 3-4 pokusaja) na trening utakmici (intenzitet 3 crte) onda je super talent, ako ide od 145% do 165% onda je prosječan a ako ide ispod 145% onda je spor i vrlo tesko ga je istrenirati do 8*.
    Ma ne mora to ništa da znači, ta brzina napredovanja... Imam ja extra brze nordgene, DC i GK, pa kurcu ne valjaju... A recimo Niedda mi je jedan od najsporijih nordgena, pa vidi kako igra, a ne izvodi prekide... Prati ostale po brzini napredovanja samo zato što je često igrač utakmice, pa dobija bonus skil poene...

    Sezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?-4h.jpg
    Macva FC likes this.

  5. #385
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Brutalna sezona sto se saveza tice, na pocetku nam je ostanak visio a na kraju 4/4 100% ucinak s time da je razocaranje sto nismo sve utakmice dobili, samo 2 puta je bilo 36-0 steta, ali dobro iduce sezone krecemo sa 745 bodova dakle opet iz 2.srebrne ali samo 6 bodova ce nam falit za ulaz u 1.srebrnu


    Zavrsili smo i na prvom mjestu u ovom djelu saveza nije lose

    Ostalima cestitam na pojedinacnim uspjesima kao i upjesima u njihovim savezima iduce sezone nadam se da cete ostvarit zacrtano.

    S postovanjem uprava CA Boce Juniors
    Shadow likes this.

Page 39 of 39 FirstFirst ... 29373839