Page 19 of 39 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast
Results 181 to 190 of 385
Like Tree479Likes

Thread: Sezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?

  1. #181
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Jesam li ja lud ili su skratili kup za 1 kolo? Sada počinje od 2. kola...
    Macva FC and MNK Kaskada like this.

  2. #182
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Jesam li ja lud ili su skratili kup za 1 kolo? Sada počinje od 2. kola...
    Ti tek sad skonto. Sad više nema ispadanja u pretkolu kupa. Dobro je to jer sad bi kup trebao biti pravedniji jer je duplo manje klubova pa će i razlika u kvalitetu biti manja. Morali su skratit zbog Super Lige. Isto tako oni koji udju u Super Ligu sa treće pozicije u Ligi Šampiona igraju 2 utakmice manje.

  3. #183
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Jel postoji neka potvrda ili dokaz da premije igracima stvarno uticu na njihovu bolju igru?

  4. #184
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Страхиња998 View Post
    Jel postoji neka potvrda ili dokaz da premije igracima stvarno uticu na njihovu bolju igru?
    Postoji... 10 titula u ligi zaredom...

  5. #185
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    E odlicno,ja igracima dajem minimalnu premiju za LS ali planiram da im povecam
    barem sad za 6. kolo zato sto mi je doveden prolaz u pitanje jer sam remizirao sa ekipim
    koju sam u 1. kolu pobedio 4:0 a sobzirom da imam jedan od najboljih timova u takmicenju
    steta bi bilo da protracim to...Koliku premiju dajes igracima?

    Evo inace i slika sa danasnjih utakmica

    Sezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?-grupna-faza-utakmica-5.jpgSezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?-123456789.jpg

    Liga ponovo pobeda i prvo ovosezonsko izbijanje na vrh tabele

    Sezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?-liga-utakmica-9.jpgSezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?-screenshot_31.jpg
    Shadow likes this.

  6. #186
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Страхиња998 View Post
    E odlicno,ja igracima dajem minimalnu premiju za LS ali planiram da im povecam
    barem sad za 6. kolo zato sto mi je doveden prolaz u pitanje jer sam remizirao sa ekipim
    koju sam u 1. kolu pobedio 4:0 a sobzirom da imam jedan od najboljih timova u takmicenju
    steta bi bilo da protracim to...Koliku premiju dajes igracima?
    Uvek max bonus... Bolje da daš max bonus za prvu utakmicu, pa posle smanjiš ako dobiješ visokim rezultatom, nego da kiksneš u prvoj, pa posle juriš rezultat sa max bonusom... Isto i u grupi LŠ, daš max bonus na prve utakmice, pa ako se rano plasiraš, isključiš posle...

  7. #187
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Brazilac Renato Castro je napustio Belgrade United... Doveden je preko agenta za 19 tokena... 2. po broju odigranih utakmica, 3. strelac i 4. asistent kluba... Osvojio je 4 lige i 1 Ligu šampiona...

    Sezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?-1.jpg

  8. #188
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Uvek max bonus... Bolje da daš max bonus za prvu utakmicu, pa posle smanjiš ako dobiješ visokim rezultatom, nego da kiksneš u prvoj, pa posle juriš rezultat sa max bonusom... Isto i u grupi LŠ, daš max bonus na prve utakmice, pa ako se rano plasiraš, isključiš posle...
    Tako sam i planirao ubuduce...nego eto,sad je tako ispalo,nisam razmisljao

  9. #189
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Trenutno igram utakmicu LS na drugom profilu,koji mi sluzi kao referal,nije ni bitno
    uglavnom pomocnik mi izbacuje ono ''Vodimo,mogli bi da se fokusiramo...bla bla bla'' ja pogledam rezultat 0:0,taman da slikam 1:0 za mene
    Slucajnost ili? Jel se desavalo nekom jos?

  10. #190
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Страхиња998 View Post
    Trenutno igram utakmicu LS na drugom profilu,koji mi sluzi kao referal,nije ni bitno
    uglavnom pomocnik mi izbacuje ono ''Vodimo,mogli bi da se fokusiramo...bla bla bla'' ja pogledam rezultat 0:0,taman da slikam 1:0 za mene
    Slucajnost ili? Jel se desavalo nekom jos?
    Porani on nekad sa savetima... Najgluplje je kad u utakmici kupa kaže "Moramo da napadnemo, treba nam gol za prolaz dalje", a prvu utakmicu dobio 6-0...

Page 19 of 39 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast