Page 37 of 39 FirstFirst ... 273536373839 LastLast
Results 361 to 370 of 385
Like Tree479Likes

Thread: Sezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?

  1. #361
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Bok ljudi

    Poslano sa mog 5045X koristeći Tapatalk
    Macva FC likes this.

  2. #362
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Vidi, ja sam potpisivao te "talente" i prosleđivao ih u Partizan, gde su odmah bili na 6* posle par dana... Tamo su igrali kako koji... MR recimo igra odlično, a MC i ST prosečno...
    Vidi, to je tvoje iskustvo do sada i ne sumnjam da je tako kako ti kazes. Mene zanima ovo najnovije gde kazu da ce sada akademci kostati manje ali biti boljeg kvaliteta.
    Da kostaju manje smo utvrdili ali sta znaci da ce biti boljeg kvaliteta? Da ce ovi sto kostaju tokena na treningu biti na nivou nordgena i/ili da su talenti koji ce imati najbolju statistiku po svim parametrima 5 - 6 sezona. E. posto to nece da nam otkriju ostaje nam samo da ih kupimo i probamo. Ali, iskreno cak i da su talenti ne znam da li bih potrosio 150 zelenih da ga podignem na skauta.
    Najverovatnije se radi o tome da su videli da menadzeri retko kupuju akademce sa tokenima pa pokusavaju da ozive i to trziste. Priznajem, kod mene su uspeli, razmisljam se da kupim akademca kad dodje za 7 dana. Mada, po meni je najbolje uzeti igraca preko asistenta ( 79 tokena ) ali samo ako ima 19 godina. Ove sezone su mi triput nudili igraca ali svaki put 21 godina pa sam odustajao. Ipak, dve pozicije i spec znace nesto. bar meni...
    Naravno, dok je bilo zelenih najbolje je bilo kupiti nordgena i sam mu napraviti pozicije i spec ali posto toga vise nema ovo je the next best thing.
    Last edited by lespa; 11-12-2016 at 02:55 PM.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  3. #363
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Vidi, to je tvoje iskustvo do sada i ne sumnjam da je tako kako ti kazes. Mene zanima ovo najnovije gde kazu da ce sada akademci kostati manje ali biti boljeg kvaliteta.
    Da kostaju manje smo utvrdili ali sta znaci da ce biti boljeg kvaliteta? Da ce ovi sto kostaju tokena na treningu biti na nivou nordgena i/ili da su talenti koji ce imati najbolju statistiku po svim parametrima 5 - 6 sezona. E. posto to nece da nam otkriju ostaje nam samo da ih kupimo i probamo. Ali, iskreno cak i da su talenti ne znam da li bih potrosio 150 zelenih da ga podignem na skauta.
    Najverovatnije se radi o tome da su videli da menadzeri retko kupuju akademce sa tokenima pa pokusavaju da ozive i to trziste. Priznajem, kod mene su uspeli, razmisljam se da kupim akademca kad dodje za 7 dana. Mada, po meni je najbolje uzeti preko asistenta igraca ( 79 tokena ) ali samo ako ima 19 godina. Ove sezone su mi triput nudili igraca ali svaki put 21 godina pa sam odustajao. Ipak, dve pozicije i spec znace nesto. bar meni...
    Naravno, dok je bilo zelenih najbolje je bilo kupiti nordgena i sam mu napraviti pozicije i spec ali posto toga vise nema ovo je the next best thing.
    Ja te nord kurce vec sezonama nemam, nemam cak na TL igraca ispod 25 god i to vec 3-4 sezone, igrace 5* sam imao u zadnje 4 sez mozda 5 komada ali 26+ god i kvalitet smjeh, ako iduce ne bude bolje kupit cu skauta i nesto na pregovore, moj MR/AMR Staklenac je kupljen za 79T 0 para i evo vec 4 sezone najbolji igrac i ove je skaut bio a 28 god ima
    lespa and Macva FC like this.

  4. #364
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Vidi, to je tvoje iskustvo do sada i ne sumnjam da je tako kako ti kazes. Mene zanima ovo najnovije gde kazu da ce sada akademci kostati manje ali biti boljeg kvaliteta.
    Da kostaju manje smo utvrdili ali sta znaci da ce biti boljeg kvaliteta? Da ce ovi sto kostaju tokena na treningu biti na nivou nordgena i/ili da su talenti koji ce imati najbolju statistiku po svim parametrima 5 - 6 sezona. E. posto to nece da nam otkriju ostaje nam samo da ih kupimo i probamo. Ali, iskreno cak i da su talenti ne znam da li bih potrosio 150 zelenih da ga podignem na skauta.
    Najverovatnije se radi o tome da su videli da menadzeri retko kupuju akademce sa tokenima pa pokusavaju da ozive i to trziste. Priznajem, kod mene su uspeli, razmisljam se da kupim akademca kad dodje za 7 dana. Mada, po meni je najbolje uzeti igraca preko asistenta ( 79 tokena ) ali samo ako ima 19 godina. Ove sezone su mi triput nudili igraca ali svaki put 21 godina pa sam odustajao. Ipak, dve pozicije i spec znace nesto. bar meni...
    Naravno, dok je bilo zelenih najbolje je bilo kupiti nordgena i sam mu napraviti pozicije i spec ali posto toga vise nema ovo je the next best thing.
    Pa boljeg su kvaliteta, 5* i to ti je to... Ako si na nešto drugo mislio, hahaha Naivno, zaboravljaš da je to Nordeus, stisli se za par igrača...
    MNK Kaskada likes this.

  5. #365
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Ja te nord kurce vec sezonama nemam, nemam cak na TL igraca ispod 25 god i to vec 3-4 sezone, igrace 5* sam imao u zadnje 4 sez mozda 5 komada ali 26+ god i kvalitet smjeh, ako iduce ne bude bolje kupit cu skauta i nesto na pregovore, moj MR/AMR Staklenac je kupljen za 79T 0 para i evo vec 4 sezone najbolji igrac i ove je skaut bio a 28 god ima
    Da, za menadzere koji igraju 40+ nivo ovi novi akademci i igraci preko asistenta su velika stvar. Ja srecom jos nemam takvih problema jer je ponuda igraca dobra.
    Macva FC likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #366
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Pa boljeg su kvaliteta, 5* i to ti je to... Ako si na nešto drugo mislio, hahaha Naivno, zaboravljaš da je to Nordeus, stisli se za par igrača...
    Nisam naivan nego imam informacije od coveka koji je ranije isao u Nordeus gde je bilo reci da se uvede novina gde bi bilo moguce kupiti bas skupog igraca koji bi bio legenda kluba i tome slicno. Pa sam pomislio ili ponadao se da to mozda ne rade preko u-21 akademije...
    Ja cu dati 15-20 tokena kada dodje akademac pa ako je corak boze moj...
    Macva FC and MNK Kaskada like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  7. #367
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Vidi, to je tvoje iskustvo do sada i ne sumnjam da je tako kako ti kazes. Mene zanima ovo najnovije gde kazu da ce sada akademci kostati manje ali biti boljeg kvaliteta.
    Da kostaju manje smo utvrdili ali sta znaci da ce biti boljeg kvaliteta? Da ce ovi sto kostaju tokena na treningu biti na nivou nordgena i/ili da su talenti koji ce imati najbolju statistiku po svim parametrima 5 - 6 sezona. E. posto to nece da nam otkriju ostaje nam samo da ih kupimo i probamo. Ali, iskreno cak i da su talenti ne znam da li bih potrosio 150 zelenih da ga podignem na skauta.
    Najverovatnije se radi o tome da su videli da menadzeri retko kupuju akademce sa tokenima pa pokusavaju da ozive i to trziste. Priznajem, kod mene su uspeli, razmisljam se da kupim akademca kad dodje za 7 dana. Mada, po meni je najbolje uzeti igraca preko asistenta ( 79 tokena ) ali samo ako ima 19 godina. Ove sezone su mi triput nudili igraca ali svaki put 21 godina pa sam odustajao. Ipak, dve pozicije i spec znace nesto. bar meni...
    Naravno, dok je bilo zelenih najbolje je bilo kupiti nordgena i sam mu napraviti pozicije i spec ali posto toga vise nema ovo je the next best thing.
    Naravno da dve pozicije i specijalnost znace ali tih 79 tokena (tj kod mene je 69t vrv zbog nivoa) je previse za mene,ne pamtim kad
    sam imao toliko broj tokena na jednoj gomili,za sadasnji tim sam ih dao oko 40-ak
    Prosecna starost mi je 24.4 a kvalitet 109%...Verujem da su igraci sa skaut liste i uspesniji i da brze napreduju ali sobzirom da ne kupujem tokene
    trebalo bi mi dosta vremena da sastavim tim od njih,ili bar da kupim nekoliko njih...
    MNK Kaskada likes this.

  8. #368
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Vidi, ja sam potpisivao te "talente" i prosleđivao ih u Partizan, gde su odmah bili na 6* posle par dana... Tamo su igrali kako koji... MR recimo igra odlično, a MC i ST prosečno...
    A kako ti napreduju talentni kroz novi trening?

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  9. #369
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Attachment 73339

    Jel ovaj kod jos vazi, ja ga sad na fejsu vidio i ukucao ali mi kaze da je vec koristen
    Stari kod :-(

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  10. #370
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    A kako ti napreduju talentni kroz novi trening?

    Idemooooooooooo
    Ma isto ko i ostali nordgeni, kako koji...

Page 37 of 39 FirstFirst ... 273536373839 LastLast