Page 43 of 55 FirstFirst ... 33414243444553 ... LastLast
Results 421 to 430 of 545
Like Tree445Likes

Thread: Sezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?

  1. #421
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Celtic osvaja kup... Strašno... Protivnik je na 120%, a mi na 101%... Protivnik ima 2 napadača od 7* i samo 1 šut u okvir gola, a utakmicu sa 2 gola rešava moj napadač od 4*... Toliko...
    Cestitam, ali me zanima kako sad ne prigovaras i ne pljujes po nordeusu zbog nerealnosti prijatelju, nemoj me krivo shavit znam kako ti je ja sam u kupu danas pobjedio lika koji me razvalio jucer u ligi 6-1, danas ja njega 3-2 pobjedio u finalu pametnom dosta, nerealnost bez granica

  2. #422
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Cestitam, ali me zanima kako sad ne prigovaras i ne pljujes po nordeusu zbog nerealnosti prijatelju, nemoj me krivo shavit znam kako ti je ja sam u kupu danas pobjedio lika koji me razvalio jucer u ligi 6-1, danas ja njega 3-2 pobjedio u finalu pametnom dosta, nerealnost bez granica
    Ne pljujem zbog Miloša, inače ovo zaslužuje pljuvanje baš kao i da je bila obrnuta situacija... Danas od 4 utakmice, sve 4 sam dobio, sve 4 katastrofa, ne zna se koja je nerealnija... Celtic u ligi sa zadnjim, 2*, prvih pola sata 10 puta 1 na 1, 9 puta preko gola... United sa zadnjim jedva 1-0 iz slobodnjaka, celu utakmicu samo tuku preko gola, pored gola, stative... Partizan na 21 utakmici u ligi primio 6 golova, 15 na 35 utakmica ukupno, danas od boranije prima 3 iz 5 šuteva... Vodim 5-1, završi 5-3...

  3. #423
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ne pljujem zbog Miloša, inače ovo zaslužuje pljuvanje baš kao i da je bila obrnuta situacija... Danas od 4 utakmice, sve 4 sam dobio, sve 4 katastrofa, ne zna se koja je nerealnija... Celtic u ligi sa zadnjim, 2*, prvih pola sata 10 puta 1 na 1, 9 puta preko gola... United sa zadnjim jedva 1-0 iz slobodnjaka, celu utakmicu samo tuku preko gola, pored gola, stative... Partizan na 21 utakmici u ligi primio 6 golova, 15 na 35 utakmica ukupno, danas od boranije prima 3 iz 5 šuteva... Vodim 5-1, završi 5-3...
    Komedije brate

  4. #424
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Hoho, drugi tim. Prvo finale kupa u 9. sezoni i prvi trofej. Dobijen protivnik sa višeg nivoa. Ako sve bude po planu, biće borba za triplu krunu.




    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    MNK Kaskada likes this.

  5. #425
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Cestitam na kupu momci ipak je to najtezi trofej da se osvoji

    Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

  6. #426
    Rookie Albator1's Avatar
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    85
    Da li je zaista potrebno da prilikom prelaska na novi nivo u treningu tj. otvaranja novih treninga sve to toliko traje? Mislim na onaj krug koji se pojavljuje, ispunjava, pa onda jedna kartica, pa druga...pa NASTAVI. Potpuno bespotrebno

    Послато са GT-I8200 уз помоћ Тапатока
    MNK Kaskada likes this.

  7. #427
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Albator1 View Post
    Da li je zaista potrebno da prilikom prelaska na novi nivo u treningu tj. otvaranja novih treninga sve to toliko traje? Mislim na onaj krug koji se pojavljuje, ispunjava, pa onda jedna kartica, pa druga...pa NASTAVI. Potpuno bespotrebno

    Послато са GT-I8200 уз помоћ Тапатока
    Ma to klikneš još jednom kad krene i ispuni instant...

  8. #428
    Rookie Albator1's Avatar
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    85
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ma to klikneš još jednom kad krene i ispuni instant...
    Ne mislim prilikom treninga vec kad predjes nivo treninga i otvaras novu vjezbu...npr. meni je trening na 64 nivou...kad prelazim na 65. otkljucavam novu vjezbu ili unapredjujem postojecu

    Послато са GT-I8200 уз помоћ Тапатока

  9. #429
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Albator1 View Post
    Ne mislim prilikom treninga vec kad predjes nivo treninga i otvaras novu vjezbu...npr. meni je trening na 64 nivou...kad prelazim na 65. otkljucavam novu vjezbu ili unapredjujem postojecu

    Послато са GT-I8200 уз помоћ Тапатока
    Pa kao i u bilo kojoj drugoj igri, što je veći level, to ti više treba exp da dostigneš sledeći...

  10. #430
    Rookie Albator1's Avatar
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    85
    Opet se ne razumijemo :-)) mislio sam na trajanje animacije...pojavi se krug...pa ga vrti, mjenja mu boje, pojavi se broj skedeceg nivoa...pa de odaberi vjezbu koju ces unaprediti,pa i to onda dugo prolazi,pa onda pise za tu vjezbu sta donosi, pa pritisni NASTAVI...itd. predugo brate. Nema potrebe za tolikom animacijom

    Послато са GT-I8200 уз помоћ Тапатока

Page 43 of 55 FirstFirst ... 33414243444553 ... LastLast