Page 51 of 55 FirstFirst ... 414950515253 ... LastLast
Results 501 to 510 of 545
Like Tree445Likes

Thread: Sezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?

  1. #501
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Partizanov maksimalni domet ove sezone u NL
    je mesto vice sampiona...
    Protivnik je izveo malo jaci sastav od mog
    obojica smo pratili utakmicu ali on je imao cak 6 navijaca...
    u prvom poluvremenu moj tim nesto bolji,sa manjim posedom ali vise sansi za gol
    drugo poluvreme obrnuto...
    Partizan prima gol u 1. minutu produzetaka...Tu idem na sve ili nista,fokusiram se iskljucivo na napad
    sto protivnik koristi i daje gol iz kontre...
    Svakako zasluzena pobeda...
    To je to,iza mene sezona bez nekih uspeha 2. mesto u NL a u ligi cu biti 2. 3. ili 4. videcemo jos
    Sl sezone igram samo LS/NL pa dokle doguram a posvecujem se kupovini i treniranju igraca

    Sezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?-screenshot_23.jpgSezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?-screenshot_24.jpg

  2. #502
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    E to ti je Nordeusova "realističnost"... Igra se finale, a igrač nije dovoljno motivisan... Pa kad je ako nije sad...

  3. #503
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    E to ti je Nordeusova "realističnost"... Igra se finale, a igrač nije dovoljno motivisan... Pa kad je ako nije sad...
    Jbg,vise sam prestao da se nerviram oko takvih stvari...
    Krivo mi je sto nisam uzeo trofej NL,popravio bi utisak ove sezone
    a i nastavio bi se lep niz trofeja ali ajde sta je tu je...
    Sl sezone gadjam 3. mesto u grupi LS pa cu opet da pokusam
    pa dokle stignem,ko sto sam rekao,primarni cilj je kupiti i utrenirati
    igrace,bilo bi lepo da osvojim NL da bi i naredne sezone igrao
    LS posto planiram da ostanem u istoj ligi naredne sezone

  4. #504
    Rookie Albator1's Avatar
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    85
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    E to ti je Nordeusova "realističnost"... Igra se finale, a igrač nije dovoljno motivisan... Pa kad je ako nije sad...
    Koliko sam ja primjetio moral ima uticaja na rezultat koliki i ja na rast crnogoricnog drveca u Gorskom Kotaru

    Послато са GT-I8200 уз помоћ Тапатока

  5. #505
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Jutros osvojena i Liga prvaka i osma tripl kruna u istoriji kluba!!
    Neverovatno, svaki put kad osvojim tripl krunu pomislim sad i ko zna kad, ali eto naleti ponovo sezona kad se sloze sve kockice.
    Ova tripl je vrednija od nekih ranijih jer u Ligi prvaka igram sa protivnicima koji su nivo iznad sto ranije nije bio slucaj. Krilni napadaci su ove sezone bili fantasticni pogotovo matori Younes. Sledece sezone gubi zvezdicu i bice samo igrac kvaliteta 5* ali ako nastavi sa dobrim igrama i u novoj sezoni, nema razloga da ga stavim na klupu. Wolf je u pravu, forma je vaznija od zvezdica sto ja tesko prihvatam. U poslednji nedelji tekuce sezone sam presao na napadacki stil sa bonusom "posed lopte" u toku igre ali ne mogu da tvrdim da je to uticalo na ovaj fantastican rezultat.

    cestitke svima na osvojenim trofejima!

    Sezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?-capture111.jpg

    Sezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?-capture112.jpg

    Sezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?-capture113.jpg
    Last edited by lespa; 12-09-2016 at 03:17 PM.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #506
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Albator1 View Post
    Koliko sam ja primjetio moral ima uticaja na rezultat koliki i ja na rast crnogoricnog drveca u Gorskom Kotaru

    Послато са GT-I8200 уз помоћ Тапатока
    Ma moral je teška zajebancija, nema veze ni sa čim... Sad sam imao utakmicu protiv prvog na tabeli, namerno golmanu i napadaču nakucao moral na maksimum, iako im je samo malo falilo... Golman nijednu odbranu nije imao, primio je 2 gola iz prva 2 šuta... Napadač je prebacio gol posle kornera, posle centaršuta sa krila i kontru je čak uspeo da prebaci gol... A da sam dobio, kao što je trebalo, jer su svi parametr bili u moju korist, DUPLO, sada bih bio prvi sa dva boda prednosti... Ali Nordeus celu sezonu protežira taj tim, koji 2 dana pre kraja sezone nije ni na 100%, pregledao sam mu sve utakmice i na 70% se provukao... Pa pogledaj mu sada ocene... Prvi gol, opet posle kornera, daje krilo, a korner izvodi DC... Krilo 178 cm, igra glavom na 70%, DC centaršut na 70%... Pa ti sad vidi ozbiljnost ove igre...

    Sezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?-1oooo.jpg

  7. #507
    Rookie Albator1's Avatar
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    85
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ma moral je teška zajebancija, nema veze ni sa čim... Sad sam imao utakmicu protiv prvog na tabeli, namerno golmanu i napadaču nakucao moral na maksimum, iako im je samo malo falilo... Golman nijednu odbranu nije imao, primio je 2 gola iz prva 2 šuta... Napadač je prebacio gol posle kornera, posle centaršuta sa krila i kontru je čak uspeo da prebaci gol... A da sam dobio, kao što je trebalo, jer su svi parametr bili u moju korist, DUPLO, sada bih bio prvi sa dva boda prednosti... Ali Nordeus celu sezonu protežira taj tim, koji 2 dana pre kraja sezone nije ni na 100%, pregledao sam mu sve utakmice i na 70% se provukao... Pa pogledaj mu sada ocene... Prvi gol, opet posle kornera, daje krilo, a korner izvodi DC... Krilo 178 cm, igra glavom na 70%, DC centaršut na 70%... Pa ti sad vidi ozbiljnost ove igre...

    Click image for larger version. 

Name:	1oooo.jpg 
Views:	19 
Size:	77.6 KB 
ID:	74390
    Keve im ga penetriram...
    Ja jos ni jednu tekmu nisam dobio kad sam nabudzio moral. I skontao sam da je najbolje da nije na max...jer tad moze samo da pada

    Послато са GT-I8200 уз помоћ Тапатока

  8. #508
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Albator1 View Post
    Keve im ga penetriram...
    Ja jos ni jednu tekmu nisam dobio kad sam nabudzio moral. I skontao sam da je najbolje da nije na max...jer tad moze samo da pada

    Послато са GT-I8200 уз помоћ Тапатока
    Pa meni Khisamovu u Partizanu iz utakmice u utakmicu pada moral bar za 30%, a skoro svaki put je igrač utakmice ili jedan od boljih na terenu, pa ti vidi logiku...

  9. #509
    Rookie Albator1's Avatar
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    85
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Pa meni Khisamovu u Partizanu iz utakmice u utakmicu pada moral bar za 30%, a skoro svaki put je igrač utakmice ili jedan od boljih na terenu, pa ti vidi logiku...
    Cak sam pokusavao da pratim sa kakvim moralom koji igrac reaguje. Niđe vezeee

    Послато са GT-I8200 уз помоћ Тапатока

  10. #510
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Albator1 View Post
    Cak sam pokusavao da pratim sa kakvim moralom koji igrac reaguje. Niđe vezeee

    Послато са GT-I8200 уз помоћ Тапатока
    Ma ja sam slikao moral igrača uveče pre reseta i onda to upoređivao sutradan sa moralom i gledao kako će koji igrač da odigra tog dana, na osnovu toga da li mu je moral pao ili skočio... Niđe veze...
    Albator1 likes this.

Page 51 of 55 FirstFirst ... 414950515253 ... LastLast