Page 46 of 55 FirstFirst ... 364445464748 ... LastLast
Results 451 to 460 of 545
Like Tree445Likes

Thread: Sezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?

  1. #451
    Rookie Albator1's Avatar
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    85
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Osim toga, u kupu troluje... Mnogo ćeš češće ispadati od slabijih timova u pretkolu, nego od jačih, kad uđeš u top 16... Ja kad sad vidim tim od kog je Partizan ispao ove sezone, posle dve uzastopne triple krune, plače mi se... Liku se kvalitet tima nije pomerio ni za milimetar, samo 2 skauta ima i to je to...
    Za partizan mi i nije toliko zao ... lol

    Послато са GT-I8200 уз помоћ Тапатока

  2. #452
    Rookie Albator1's Avatar
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    85
    Quote Originally Posted by Albator1 View Post
    Ajde mi, molim te, objasni kako si to uspio? Je li zaista to jedini nacin? To sa obaranjem kvaliteta sopstvenog tima? Jer ja ozbiljno razmisljam da odustanem od igranja...


    Послато са GT-I8200 уз помоћ Тапатока
    Evo npr. Sezona 27; liga 23lvl - kup 28lvl
    Se 31; liga 27lvl- kup 32lvl
    Se 32; liga 28lvl- kup 33lvl
    Se 34; LIGA 29LVL -KUP 35LVL

    Ti je po 5, cak i 6 nivoa ispod

    Послато са GT-I8200 уз помоћ Тапатока

  3. #453
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Albator1 View Post
    Evo npr. Sezona 27; liga 23lvl - kup 28lvl
    Se 31; liga 27lvl- kup 32lvl
    Se 32; liga 28lvl- kup 33lvl
    Se 34; LIGA 29LVL -KUP 35LVL

    Ti je po 5, cak i 6 nivoa ispod

    Послато са GT-I8200 уз помоћ Тапатока
    Što si jači na početku sezone, to će veći level u kupu biti... Meni je prosečan kvalitet tima između 4* i 5* uvek na početku, tako da dobijam 2-3 levela jači kup... A što se tiče LŠ, ti si sigurno pri vrhu servera... Za LŠ treba 64, a na top serveru ih je samo 4 koji igraju LŠ, plus 8 sa levela ispod, plus 16 dva levela ispod, plus 32 tri levela ispod i opet ih ima samo 60, fale još 4... Za sledeću, nižu LŠ ostaje 60, zbog onih 4 koji su upali u LŠ iznad, i onda neko upadne kod ovih, da dopuni... Usled tog tumbanja i ti ponekad završiš u LŠ iznad, pogotovo ako imaš jak tim...

  4. #454
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Posle 1:1 na mom stadionu cupavo do finala NL
    Sobzirom da je tekma jutros rano bila,nisam je pratio...
    povedem 0:2,povredi mi se golman 2:2 srecom po prvi put posle mnogo sezona
    imam rezernog golmana tako da je rezultat 2:2 odrzan + je postignut i gol...
    Vidim da imam 7 odbrana,koj golman je koliko skupio ne znam ali nije ni bitno...
    Ceka me jako tesko finale protiv ekipe Ajaxa

    Sezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?-screenshot_18.jpg
    Albator1 likes this.

  5. #455
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Ljudi ne znam cemu tolika frka oko kupa...
    Mozda nisam kompetentan za komentarisanje sobzirom
    da vec sezonama ne igram kup jer ga uvek nekako zapostavim...
    ali i ako budem krenuo da igram voleo bi da ima i slabijih
    i jacih lvl od mene kao i do sad...Vrv sam u manjini ali to mi daje neku draz
    igrici,do god razlika u kvalitetu nije mnogo velika to je meni okej...
    Recimo kod mene ove sezone kup cine klubovi sa 32. 33. mog (34.) i 35.
    a trofej je uzeo klub upravo sa 32. nivoa,koji je malo slabiji po kvalitetu od mene...
    Jbg takva je kakva je igrica,nase je da igramo ili ne a nordeus ce valjda vremenom poraditi
    na problemima...

    Evo i slika:

    Sezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?-screenshot_19.jpgSezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?-screenshot_20.jpgSezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?-screenshot_21.jpg

  6. #456
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Taj je tankovao prošlu sezonu, zato je i uzeo kup..

  7. #457
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Nikako se nemože mjeriti težina osvajanja kupa na nižim i višim levelima a to je zbog broja klubova na nižim i višim levelima. Albator ti si u istoj situaciji kao i ja što sam bio sa kupom. Da bi osvojio kup moraš uraditi nešto drastično, čak nisam siguran da išta može da ti pomogne. Al eto možda da čuvaš akademce na nekoliko sezona i da ih ne treniraš pa da ostanu na 1% pa onda zadnji dan sezone prodaš sve jače igrače a ostaviš tim na 20% i tako udješ u sledeći level pa onda uzmeš novi tim sa kojim možeš da prodješ prvog protivnika u kupu a kad krene liga i liga šampiona onda istreniraš prvi tim na 130-150% i tako da uzmeš triplu.

  8. #458
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Moram istaći da je osvajanje kupa sad mnogo lakše zbog duplo manje ekipa (smanjili su sa 128 na 64) pa je tako i kup ujednačeniji. Ja kad sam počinjao igrati top eleven razlika u visini levela u kupu je bila mnogo gora, pa sam ja na prvom levelu imao protivnike u kupu sa 21 levela.

  9. #459
    Rookie Albator1's Avatar
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    85
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Nikako se nemože mjeriti težina osvajanja kupa na nižim i višim levelima a to je zbog broja klubova na nižim i višim levelima. Albator ti si u istoj situaciji kao i ja što sam bio sa kupom. Da bi osvojio kup moraš uraditi nešto drastično, čak nisam siguran da išta može da ti pomogne. Al eto možda da čuvaš akademce na nekoliko sezona i da ih ne treniraš pa da ostanu na 1% pa onda zadnji dan sezone prodaš sve jače igrače a ostaviš tim na 20% i tako udješ u sledeći level pa onda uzmeš novi tim sa kojim možeš da prodješ prvog protivnika u kupu a kad krene liga i liga šampiona onda istreniraš prvi tim na 130-150% i tako da uzmeš triplu.

    Sent from my C1505 using Tapatalk
    Moja situacija iziskuje neke mjere, ovako kao dosad ne ide. Samo sam uzalud trosio kofere na 3 fronta da bih dosegao pretkolo ili u LS da budem treci u grupi, predjem u NL, a tamo me doceka neko ko je opet 2 nivoa iznad. I sve tako u krug.

    Послато са GT-I8200 уз помоћ Тапатока

  10. #460
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Moram istaći da je osvajanje kupa sad mnogo lakše zbog duplo manje ekipa (smanjili su sa 128 na 64) pa je tako i kup ujednačeniji. Ja kad sam počinjao igrati top eleven razlika u visini levela u kupu je bila mnogo gora, pa sam ja na prvom levelu imao protivnike u kupu sa 21 levela.
    E to je bilo vreme kada sam bio srecan kad prodjem prvo kolo haha
    Posle kad sam stigao do nekog 15. nivoa bio sam medju jacima pa sam uspevao da izborim
    1/4,1/2...ne dalje od toga...
    Tad je od 124 ekipa u kupu nas 20/30 bilo ''prijatelji'' haha

Page 46 of 55 FirstFirst ... 364445464748 ... LastLast