Page 52 of 55 FirstFirst ... 2425051525354 ... LastLast
Results 511 to 520 of 545
Like Tree445Likes

Thread: Sezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?

  1. #511
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Svi mi imamo neke teorije o tome kako funkcionise TE. Jedni kazu kako specijalnosti znace, drugi kazu da posed znaci, treci da moral i ocene znace xD
    Ja ipak verujem u to da je sve apsolutno nasumice. Da sto vise trosite bustere za moral da ce vam igra namerno srozavati moral, da se posed vidi samo u statistici u one dve brojke i da je to to. Naravno postujem sva vasa misljenja ali eto imam i ja neko svoje xD
    Jedna lepa slika o igri i njenom postovanju igraca koji ulaze 😂





    Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

  2. #512
    Rookie Albator1's Avatar
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    85
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Svi mi imamo neke teorije o tome kako funkcionise TE. Jedni kazu kako specijalnosti znace, drugi kazu da posed znaci, treci da moral i ocene znace xD
    Ja ipak verujem u to da je sve apsolutno nasumice. Da sto vise trosite bustere za moral da ce vam igra namerno srozavati moral, da se posed vidi samo u statistici u one dve brojke i da je to to. Naravno postujem sva vasa misljenja ali eto imam i ja neko svoje xD
    Jedna lepa slika o igri i njenom postovanju igraca koji ulaze 😂





    Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
    Strasno!!!

    Послато са GT-I8200 уз помоћ Тапатока

  3. #513
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Jutros osvojena i Liga prvaka i osma tripl kruna u istoriji kluba!!
    Neverovatno, svaki put kad osvojim tripl krunu pomislim sad i ko zna kad, ali eto naleti ponovo sezona kad se sloze sve kockice.
    Ova tripl je vrednija od nekih ranijih jer u Ligi prvaka igram sa protivnicima koji su nivo iznad sto ranije nije bio slucaj. Krilni napadaci su ove sezone bili fantasticni pogotovo matori Younes. Sledece sezone gubi zvezdicu i bice samo igrac kvaliteta 5* ali ako nastavi sa dobrim igrama i u novoj sezoni, nema razloga da ga stavim na klupu. Wolf je u pravu, forma je vaznija od zvezdica sto ja tesko prihvatam. U poslednji nedelji tekuce sezone sam presao na napadacki stil sa bonusom "posed lopte" u toku igre ali ne mogu da tvrdim da je to uticalo na ovaj fantastican rezultat.

    cestitke svima na osvojenim trofejima!

    Attachment 74387

    Attachment 74388

    Attachment 74389
    Bravoooooooo, nas najbolji menadzerrr

    Idemooooooooooo
    lespa and Najdox like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  4. #514
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Nemojte mene više ništa pitat, ako možete pomozite a ne kritizirajte one koji pokušavaju pomoći. Nije fol ignorirati pa kritizirati.

  5. #515
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Nemojte mene više ništa pitat, ako možete pomozite a ne kritizirajte one koji pokušavaju pomoći. Nije fol ignorirati pa kritizirati.
    Mesa, bitno je da mi ove veceras isprasimo

    Idemooooooooooo
    MNK Kaskada likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  6. #516
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Mešo ne znam da li se ovaj tvoj post odnosi na mene ali moj se nije odnosio na tebe. Samo sam izneo moje vidjenje TE.

  7. #517
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Mešo ne znam da li se ovaj tvoj post odnosi na mene ali moj se nije odnosio na tebe. Samo sam izneo moje vidjenje TE.
    Ne odnosi se na tebe već na Viktora i Wolfa. Neko me je prozivao da ga ignoriram i ne želim pomoći novim članovima na forumu a kad se javim da pomognem koliko znam i umijem onda se javlja Wolf da meni udara reply umjesto da odgovori direktno Viktoru. I još ispada da ja neznam računat.......

  8. #518
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Mesa, bitno je da mi ove veceras isprasimo

    Idemooooooooooo
    Ma znaš mene, ja se ne štedim. Tim je spreman i kad imam 2 utakmice na dan i plus 2 savezne. Teški su ovi večeras, al nema predaje.

    Idemooooo

  9. #519
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Pa meni Khisamovu u Partizanu iz utakmice u utakmicu pada moral bar za 30%, a skoro svaki put je igrač utakmice ili jedan od boljih na terenu, pa ti vidi logiku...
    Blizi se penzija pa je u nekoj depresiji haha

  10. #520
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Ne odnosi se na tebe već na Viktora i Wolfa. Neko me je prozivao da ga ignoriram i ne želim pomoći novim članovima na forumu a kad se javim da pomognem koliko znam i umijem onda se javlja Wolf da meni udara reply umjesto da odgovori direktno Viktoru. I još ispada da ja neznam računat.......
    Pa ti si pomenuo Wolfa u tvom komentaru... Valjda Wolf ima pravo na repliku?

Page 52 of 55 FirstFirst ... 2425051525354 ... LastLast