Page 18 of 60 FirstFirst ... 8161718192028 ... LastLast
Results 171 to 180 of 594
Like Tree685Likes

Thread: Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?

  1. #171
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ja odavno znam da su specijalnosti šminka... BUnited nema specijalistu za igru glavom i vrlo retko prima golove posle kornera... Celtic i Partizan imaju i redovno primaju golove glavom...
    Jedino pozitivno iskustvo sa specijalnostima sam imao kada su u pitanju
    ''specijalisti za slobodnjake'' jos ranije a sada
    desno krilo Moravac mi vec 3. sezonu sutira slobodnjake i pogadja 3/5 recimo,sada sam mu istrenirao i specijalnost pre par dana
    pa je od tad dao 4 gola iz 4 slobodna udarca,videcemo za dalje
    Steppenwolf likes this.

  2. #172
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Nordeus je ODLUČIO da mi golman bude u totalnom kurcu... Prošle sezone od 43 utakmice, na 22 bez primljenog gola, a vidi sada... A ovu sezonu počeo kao skaut... Nordeus to pravda "realističnošću", ja kažem sviranje kurcu... Ili je golman dobar, ili nije dobar... Ne mogu svi da idu od najboljeg do najgoreg i obrnuto, a upravo to se dešava...

    Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-2.jpg

    Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-1dddd.jpg
    Shadow and lespa like this.

  3. #173
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    [QUOTE=Steppenwolf;433940]Nordeus je ODLUČIO da mi golman bude u totalnom kurcu... Prošle sezone od 43 utakmice, na 22 bez primljenog gola, a vidi sada... A ovu sezonu počeo kao skaut... Nordeus to pravda "realističnošću", ja kažem sviranje kurcu... Ili je golman dobar, ili nije dobar... Ne mogu svi da idu od najboljeg do najgoreg i obrnuto, a upravo to se dešava...

    Mesa je isto pisao o tome, da kad mu igrac dobije zvezdicu pada mu forma. Ispada kad igrac treba da dobije zvezdicu da mu se odmah dodeli ucenje nove pozicije ili spec kako bi ostao u dobroj formi. jbg
    Shadow and Steppenwolf like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  4. #174
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Posaljem ponudu od 120 mil. i 3 tokena za menadzera i prodaja je bila uspesna. pregovori su macka u dzaku, ali zahvaljuci staroj verziji t11 znao sam kome saljem ponudu. Menadzer je moj nivo i u prvoj postavi ima igrace 7* i 8* sa po tri pozicije i ujutru hvata skupe igrace. stara verzija je zakon! :-)

    Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-capture111.jpg

    Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-capture112.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  5. #175
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Jako nerealno...
    U goste mi dolazi najjaci tim ovosezonske LS (a posle meca debilni komentar ''na papiru smo bili mnogo jaci'')
    I ako protivnik ima 114% a Partizan 90%
    Od prvog minuta sam dominirao,i po posedu i po sansama a onda protivnik dobija crveni karton,preuzima inicijativu i daje 2 gola
    (bez da menadzer prati)...Nemam reci

    Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-screenshot_30.jpg
    lespa and MNK Kaskada like this.

  6. #176
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Страхиња998 View Post
    Jako nerealno...
    U goste mi dolazi najjaci tim ovosezonske LS (a posle meca debilni komentar ''na papiru smo bili mnogo jaci'')
    I ako protivnik ima 114% a Partizan 90%
    Od prvog minuta sam dominirao,i po posedu i po sansama a onda protivnik dobija crveni karton,preuzima inicijativu i daje 2 gola
    (bez da menadzer prati)...Nemam reci

    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_30.jpg 
Views:	22 
Size:	63.8 KB 
ID:	74772
    Pa bio si jači, kad je ostao bez igrača...

  7. #177
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Svaki dan bar po 2 utakmice moram u isto vreme da igram... Ajmo peticija da promena termina odigravanja utakmica bude free, a ne 2 tokena...

  8. #178
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    BUnited dobija obe utakmice danas, u drugoj jedva, iako je bilo teško trolovanje...

    Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-1ff.jpgSezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-1fff.jpgSezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-1ffff.jpg

  9. #179
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Opet primljen gol sa igračem više... Moraću da počnem da računam u koliko slučajeva procentualno se to dešava... Ovako ofrlje, brat bratu, u jedno 90% slučajeva... Taj treći gol protivnika čak nije ni bio u utakmici, pojavio se tek posle završetka... 16 šuteva smo imali u okvir, 3 blokirana, 9 od 12 odbrana protivničkog golmana... Protivnik je imao 7 šuteva u okvir, 3 blokirana, a glupi Stoica samo 1 od 4 odbrana... 75% naspram 25%... Malo sreće...

    Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-1g.jpgSezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-1gg.jpgSezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-1ggg.jpg

  10. #180
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Kod Kelta u ligi drugi i treći kiksnuli... Očekujem trolovanje, da se ne odlepim... Nordeuse, smeš li da staviš pare da ću da dobijem tu utakmicu???

Page 18 of 60 FirstFirst ... 8161718192028 ... LastLast