Page 22 of 60 FirstFirst ... 12202122232432 ... LastLast
Results 211 to 220 of 594
Like Tree685Likes

Thread: Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?

  1. #211
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Viktor Stefanovic View Post
    Ma šalim se druže moj,nemoj te da mi zamerite,bilo ko na forumu,ja volim da se zezam.
    Ima vremena za mene,mi smo klub u razvoju.
    Prvo da ja napravim ekipu koja će iz sezone u sezonu da sve više napreduje a za neki bolji grb ili dres ima vremena.
    Sve u svemu hvala tebi
    Neka zezanja, to je super. E baš zato što tek krećeš znam kako ti je za tokene. Samo ti traži, imamo mi lažnjaka na kojim skupljamo tokene baš da dijelimo. Pošto su strahinja i zvezda bili skromni ti trazi 2 premium dresa i grb po želji. Neboj se da ćemo ti to nekad prebacivati, nisi ni prvi ni posljednji kojem je Mačva poslao neki takav poklon (ja sam nešto manje slao).

  2. #212
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Greška ušla mi poruka u tvojuTrebao si naše gigante da pitaš da ti daju i za Delije,onda bi bio u full-u.


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Crvena Zvezda likes this.

  3. #213
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Neka zezanja, to je super. E baš zato što tek krećeš znam kako ti je za tokene. Samo ti traži, imamo mi lažnjaka na kojim skupljamo tokene baš da dijelimo. Pošto su strahinja i zvezda bili skromni ti trazi 2 premium dresa i grb po želji. Neboj se da ćemo ti to nekad prebacivati, nisi ni prvi ni posljednji kojem je Mačva poslao neki takav poklon (ja sam nešto manje slao).
    Važi bate moj.
    Ja ću ti reći kad,opušteno,samo da vidim šta ima,skroman sam ti i ja.
    Veruj mi,nego hteo sam da ti kažem da onaj Puffin nije loša stvar.

  4. #214
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Sutra premijera i grba i dresa . Zahvaljujem se Mačvi i Kaskadi još jednom. 👍

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  5. #215
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Vidiš sad mi nešto pade na pamet,pa ja imam jedan klub koji je na 18 levelu njega mi nisu ugasili,tamo retko ulazim on se muči na 18 levelu i ima ja mislim 170 tokena.
    Ja tamo kupim grb i šiknem ga ovamo u glavni profil(FC Gustavsberg).
    Taj klub ne vodim jer sam krenuo sa ovim a mislio sam da su mi oba ugasili a ono ugasili ovaj glavni jer sam sa njim igrao još 2011-2012,a sa ovim lažnjakom nešto kasnije verovatno kad su prestali da gase klubove.
    A glupo mi da vodim dva kluba a i nemam ni vremena sad.
    Ja ne znam kako ljudi koji vode više klubova ne pomešaju igrače i kome šta treba,koje pojačanje gde treba,transfer ovde,transfer onde...aaaa
    Svaka čast,nema šta


    Sent from my iPad using Tapatalk

  6. #216
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Viktor Stefanovic View Post
    Važi bate moj.
    Ja ću ti reći kad,opušteno,samo da vidim šta ima,skroman sam ti i ja.
    Veruj mi,nego hteo sam da ti kažem da onaj Puffin nije loša stvar.
    Puffin je super stvar, al izgleda da su nešto zeznuli pa nemože više na top eleven preko facebooka, ali može na sajt www.topeleven.com/play-old pa barem kome nije mrsko može pogledati neki video za tokene.

  7. #217
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Danas sam primio prvi gol u ligi, 20:1 gol razlika. E nek sam dočekao da igram opet neku prosječnu skaut ligu da malo odmorim od super teškaša.

    Idemoooooooo

  8. #218

  9. #219
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Plavi dres (lažnjak Sampdorije) pobijedio je na glasanju i sutra ćemo ga svi dobiti na poklon

  10. #220
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Katastrofalna sezona, u ligi smo jako jako losi, u LP smo drugu sez u nizu zadnji u grupi, a u Kupu smo u 1/8 finala prvu doma popusili 6-1 stoga namece se pitanje ima li smisla vise pratit

    Poslano sa mog 5045X koristeći Tapatalk

Page 22 of 60 FirstFirst ... 12202122232432 ... LastLast