Page 21 of 60 FirstFirst ... 11192021222331 ... LastLast
Results 201 to 210 of 594
Like Tree685Likes

Thread: Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?

  1. #201
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Uprave MNK Kaskade i Mačva FC su odlučile da odriješe kesu i da nagrade 2 najaktivnija nova člana (za početak) na forumu: Strahinja998 i Crvena Zvezda sa nekom garniturom po želji (obična -2 dresa i grb ili premium - 1 dres i 1 grb). Zvanične nismo u mogućnosti da šaljemo. Stavite svoje želje pa vam se javim na facebook oko preuzimanja nagrade (vjerivatno sa naših lažnih profila koje će te obrisati nakon preuzimanja nagrade). Lijep pozdrav, biće još nagrada do nove godine
    Trebali ste i meni da date utešnu nagradu ,na primer pola grba ili pola dresa pa kad zaslužim više onda mi dodelite onu drugu polovinu
    Macva FC likes this.

  2. #202
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Viktor Stefanovic View Post
    Trebali ste i meni da date utešnu nagradu ,na primer pola grba ili pola dresa pa kad zaslužim više onda mi dodelite onu drugu polovinu
    Nisam mogao da te nadjem na facebooku pa potraži ti mene, lako se dogovorimo kako i šta ;-)

  3. #203
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Uprave MNK Kaskade i Mačva FC su odlučile da odriješe kesu i da nagrade 2 najaktivnija nova člana (za početak) na forumu: Strahinja998 i Crvena Zvezda sa nekom garniturom po želji (obična -2 dresa i grb ili premium - 1 dres i 1 grb). Zvanične nismo u mogućnosti da šaljemo. Stavite svoje želje pa vam se javim na facebook oko preuzimanja nagrade (vjerivatno sa naših lažnih profila koje će te obrisati nakon preuzimanja nagrade). Lijep pozdrav, biće još nagrada do nove godine
    Zvanično saopštenje uprave kluba FK Crvena Zvezda:
    Uprava kluba na čelu sa Zvekanom Zbunjevčevićem se zahvaljuje sportskim prijateljima iz FK Mačve i MNK Kaskada. Ovaj poklon je samo odraz i priznanje za nas i našeg menadžera, za naš uporan i predan rad. Shodno tome smo se odlučili za sledeće poklone. Ako ste u mogućnosti naravno.





    Zvuči poznato, ali još uvek deluje

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Last edited by Crvena Zvezda; 12-19-2016 at 03:47 PM.

  4. #204
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Nisam mogao da te nadjem na facebooku pa potraži ti mene, lako se dogovorimo kako i šta ;-)
    Ma šalim se druže moj,nemoj te da mi zamerite,bilo ko na forumu,ja volim da se zezam.
    Ima vremena za mene,mi smo klub u razvoju.
    Prvo da ja napravim ekipu koja će iz sezone u sezonu da sve više napreduje a za neki bolji grb ili dres ima vremena.
    Sve u svemu hvala tebi
    MNK Kaskada likes this.

  5. #205
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Zvanično saopštenje uprave kluba FK Crvena Zvezda:
    Uprava kluba na čelu sa Zvekanom Zbunjevčevićem se zahvaljuje sportskim prijateljima iz FK Mačve i MNK Kaskada. Ovaj poklon je samo odraz i priznanje za nas i našeg menadžera, za naš uporan i predan rad. Shodno tome smo se odlučili za sledeće poklone. Ako ste u mogućnosti naravno.





    Zvuči poznato, ali još uvek deluje

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Tooo careeee, salji mi tvoj link, pa da ti saljem poklone

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  6. #206
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Posle jučerašnjeg neplaniranog poraza u ligi, menadžer je bio poslat na tribine pa nije mogao pratiti utakmicu, danas su stvari vraćene na svoje mesto. Pobeda protiv tima sličnog kvaliteta posle preokreta. Od 0:2 do 3:2 u 85'.





    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  7. #207
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    U LŠ sa rezervama opušteno do overe prvog mesta.




    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  8. #208
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Delije posle nezadovoljavajuće sezone, ponovo na stazi uspeha. Obe utakmice odigrane sa kombinovanim timom.
    U pomada ligi overen prolazak.


    U prvenstvu za sada dominacija.



    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    MNK Kaskada likes this.

  9. #209
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Posle jučerašnjeg neplaniranog poraza u ligi, menadžer je bio poslat na tribine pa nije mogao pratiti utakmicu, danas su stvari vraćene na svoje mesto. Pobeda protiv tima sličnog kvaliteta posle preokreta. Od 0:2 do 3:2 u 85'.





    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Auuuu... Sale al' ti čuči ovaj grb sad na ovoj slici,ima da razbijemo ove za vikend sa tim grbom.
    Veruj mi

  10. #210
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Delije posle nezadovoljavajuće sezone, ponovo na stazi uspeha. Obe utakmice odigrane sa kombinovanim timom.
    U pomada ligi overen prolazak.


    U prvenstvu za sada dominacija.


    Trebao si naše gigante da pitaš da ti daju i za Delije,onda bi bio u full-u.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk



    Sent from my iPad using Tapatalk

Page 21 of 60 FirstFirst ... 11192021222331 ... LastLast