Page 4 of 60 FirstFirst ... 234561454 ... LastLast
Results 31 to 40 of 594
Like Tree685Likes

Thread: Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?

  1. #31
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Страхиња998 View Post
    Ako stavljam teze vezbe da li ce igrac brze napredovati?
    Znam da tezina vezbe nema veze sa bonusima ali da li je isto i sa napretkom igraca?
    Igrač napreduje koliko mu kondicije potrošiš na treningu... To na kom ti je levelu određeni trening dodaje bonus od 10%, 20% ili 30%...

  2. #32
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Koliki idiot treba neko da bude da ovo nazove "malo sreće"? Na 2 utakmice danas, 5 šuteva u okvir, 4 gola...

    Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-1aaaaa.jpg
    lespa likes this.

  3. #33
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Znači, danas sam igrao kup sa levelom iznad (Celtic) i razvalio u gostima 7-2, iako je menadžer bio prisutan... United i Partizan su igrali sa levelom ispod i obe su završene nerešeno, 1-1 i 2-2 i nijednu nije pratio protivnički menadžer... Protiv ovoga se borim evo već 3 godine...

  4. #34
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Igrač napreduje koliko mu kondicije potrošiš na treningu... To na kom ti je levelu određeni trening dodaje bonus od 10%, 20% ili 30%...
    A kada koristim vise vezbi od jednom?
    Jedna mi je na 20% jedna na 30% itd,sta onda?
    I kada se dobije krajnji napredak od recimo 70%
    to je 70% od cega? Ako se razumemo

  5. #35
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Koliki idiot treba neko da bude da ovo nazove "malo sreće"? Na 2 utakmice danas, 5 šuteva u okvir, 4 gola...

    Click image for larger version. 

Name:	1aaaaa.jpg 
Views:	20 
Size:	59.0 KB 
ID:	74575
    Tim protiv kojeg sam svojevremeno igrao...
    Secam se da smo kod njega odigrali 1:1 i to sam primio gol oko 90-og minuta iz slobodnog udarca
    a kod kuce sam ga dobio jedva 4:3,imao je u obe utakmice nesto mnogo odbrana...imam negde sliku
    pa ako nadjem okaci cu

  6. #36
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Страхиња998 View Post
    A kada koristim vise vezbi od jednom?
    Jedna mi je na 20% jedna na 30% itd,sta onda?
    I kada se dobije krajnji napredak od recimo 70%
    to je 70% od cega? Ako se razumemo
    Pa to koliko ti skine kondicije taj od 20% puta brzina napredovanja igrača (svaki igrač napreduje razičitom brzinom) plus 20%... Isto i za ovaj od 30%... Svaku računa posebno za to koliko je potrošeno kondicije... Koliko ti koji trening potroši kondicije (0,75%, 1,5%, 2.25%, 3% ili 3.75%), toliko ti igra dodaje % na svaki atribut u tom treningu, poseljeno sa brojem atributa koji se nalaze u tom treningu (golmanski atributi se računaju samo za golmane, napad i odbrana atributi samo za igrače, a psihofizički atributi za sve)... Na staroj verziji vidiš kojom brzinom ti koji igrač napreduje... Pa, recimo, ako na 3% utrošene kondicije ima progres od 20%, to znači da, ako igraču staviš onaj prvi napadački trening od 1.5% x 2 (brzina, pas i šut), skinuće ti isto 3% kondicije i podeliće 20% na ta tri atributa i svaki će dobiti 6.66%... Ako mu staviš neki trening koji ima 5 atributa, svaki atribut će dobiti po 4%... Plus na to dodaj onaj bonus na level tog treninga...

  7. #37
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Pa to koliko ti skine kondicije taj od 20% puta brzina napredovanja igrača (svaki igrač napreduje razičitom brzinom) plus 20%... Isto i za ovaj od 30%... Svaku računa posebno za to koliko je potrošeno kondicije... Koliko ti koji trening potroši kondicije (0,75%, 1,5%, 2.25%, 3% ili 3.75%), toliko ti igra dodaje % na svaki atribut u tom treningu, poseljeno sa brojem atributa koji se nalaze u tom treningu (golmanski atributi se računaju samo za golmane, napad i odbrana atributi samo za igrače, a psihofizički atributi za sve)... Na staroj verziji vidiš kojom brzinom ti koji igrač napreduje... Pa, recimo, ako na 3% utrošene kondicije ima progres od 20%, to znači da, ako igraču staviš onaj prvi napadački trening od 1.5% x 2 (brzina, pas i šut), skinuće ti isto 3% kondicije i podeliće 20% na ta tri atributa i svaki će dobiti 6.66%... Ako mu staviš neki trening koji ima 5 atributa, svaki atribut će dobiti po 4%... Plus na to dodaj onaj bonus na level tog treninga...
    Aha aha,kapiram,hvala puno

  8. #38
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Prva dva dana mogu da odmorim od igre:


  9. #39
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    U uzvratu prvog kola kupa golman Truszczynski će odigrati 500-ti meč za Kaskadu.


  10. #40
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Čak sam doveo i jedno pojačanje (za klupu)



    Kad vidim kako napreduje možda ga i istreniram (odbrana na 320 i fizika na 315)

Page 4 of 60 FirstFirst ... 234561454 ... LastLast