Page 30 of 49 FirstFirst ... 20282930313240 ... LastLast
Results 291 to 300 of 486
Like Tree506Likes

Thread: Sezona 88 - 8. Januar - Kako vam ide?

  1. #291
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860






    Razmisljam o ponavljanju lige cisto onako iz zajebancije malo i dosade, meni igra ne znaci nista vise osim igre...a malo osvjezit level iduce sezone da se mogu sprdat sa ligom i protivnicima, da je budem Macva svoga levela...u Nivei idemoi dalje logicki 3-0 i 4-2 pobjede

    Sutra u ligi igram protiv 13. na tablici
    Last edited by vedran boca juniors; 01-24-2017 at 10:05 PM.

  2. #292
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Forum i služi da pišemo o svim nelogičnim stvarima u igri. A pomjeranje utakmice u 4:30 za igrače sa servera 1 jeste nelogičnost. To da je logično dobijali bi u savezima protivnike koji igraju u 1:00, 3:00 ili 5:00. Nema ljutnje Matej ako to meni ne odgovara, izvini molim te.

    Poslano sa mog LG-X210 koristeći Tapatalk

  3. #293
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Jbg, ko god je protiv mene pomerio utakmicu, zajeb'o se, jer sam ja sveprisutan... Znate kako kažu, pametni se uče na tuđim greškama, zato nikad nisam, niti ću promeniti termin utakmice... a i 2 tokena je 2 tokena, mogu dva nordgena za te pare da kupim...
    galacticos and Crvena Zvezda like this.

  4. #294
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    A gle ako decku taj termin pase ok, ne branim ja nikog da se razumijemo, ali prepirete se oko primjene termina govorite kako je to glupa igra a onda spominjete navijace, ja osobno se nikad nisam zamarao promjenom termina, meni ako termin iz nekog razloga nije pasao promjenio bih ga, naravno zadnju zekmu je Galacticos i termin nase tekme promjenio i dobro ne marim za to...a ako cete se svadjat i prepirat oko toga onda u kurac delete igru i pravac na odjel psihijatrije, primjerice neki dan mi se Tuzla porukom ispricao sto je glasao za mog pritivnika msm meni je to smjesno...i sad sta b ja lika trebao obrisat sto bi ti Sinisa primjerice napravio...al dobro svako ima pravo na svoje misljenje ali da se koljemo tu zbig toga vec je malo djetinasto...
    Ne zelim da vise pricam o tome, srecno vam bilo i uzivajte. Vidim da niste shvatili sta sam zeleo reci, tako da....pozzzz

    idemoooooooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #295
    Newbie
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    30
    ima se tokena, ima se svega, to je najmanji problem

  6. #296
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Moram da se uključim u razgovor ne mogu da preskočim ovo.
    Samo jedna stvar što se tiče ove igre ili bilo koje na ovom fazonu.
    Koje druže "znanje i dobar sam u ovome"
    Sve igre ako ulažeš novac imaš uspeha,u ovom slučaju su tokeni.
    I tu nema neko veliko znanje.
    Da se nadjemo u istoj ligi isti level ja uložim novac a ti ne,ne može ti pomoći nikakvo znanje.


    Послато са GT-S7275R уз помоћ Тапатока

  7. #297
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Jbg, ko god je protiv mene pomerio utakmicu, zajeb'o se, jer sam ja sveprisutan... Znate kako kažu, pametni se uče na tuđim greškama, zato nikad nisam, niti ću promeniti termin utakmice... a i 2 tokena je 2 tokena, mogu dva nordgena za te pare da kupim...
    Ti si lud ko struja, i kad spavas budan si haaa...i ja sam tako znao u inat se probudim i pratim a lik koji je primjenio termin se nije pojavio....a sto se tice tokena stav i razmidljanje ti je na mjestu

  8. #298
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Viktor Stefanovic View Post
    Moram da se uključim u razgovor ne mogu da preskočim ovo.
    Samo jedna stvar što se tiče ove igre ili bilo koje na ovom fazonu.
    Koje druže "znanje i dobar sam u ovome"
    Sve igre ako ulažeš novac imaš uspeha,u ovom slučaju su tokeni.
    I tu nema neko veliko znanje.
    Da se nadjemo u istoj ligi isti level ja uložim novac a ti ne,ne može ti pomoći nikakvo znanje.


    Послато са GT-S7275R уз помоћ Тапатока
    Nije istina iz iskustva znam, ja sam prije kupovao tokene i to dosta, svake sezone kupim cjeli tim skauta i dizao i na 7* tokenima a uspjeha manje nego sad, a da zlo bude vece jis sam ban od nordeusa dobio jer sam po njihovom ilegalnim putem dosao do tokena ajd zamisli, nakon dva dana mi vratili tim bez tokena, bustera i sa 18 penzionera, prosjek tima mi prije bana bio skoro 8* a nakon bana 4-4.5* sta reci, uvjek ima debila koji neznaju da kad sa nizeg levela gleda tvoj tim mu izgkeda ko space shutlle i onda te priavi ko hakera a onda te nordeus odma bana i onda privjerava dal jesi ili nisi kriv ako nisi dobijes lakrdiju od tima bez isprike i ostaloga....tako da nema to veze unaprijed se zna ko ce sta osvojit

  9. #299
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Sada ću ja da ti kažem moje iskustvo iz 2011.
    Ja kupim 50 tokene i krenem da ubrzavam infrastrukturu,(ubrzam izgradjnu stadiona,akademiju...)
    Od tih tokena kupio sam samo jednog na aukciji i potrosio nešto malo tokena za tog igrača.
    Moj prijatelj ne kupi tokene ali gleda reklame za tokene i tako gradi tim(skaut igrace).
    Tada si mogao u toku dana da od reklama
    na kupiš 8,9,10 tokena.
    Normano variralo iz dana u dan u vezi reklam-tokena ali bila je baš baš dobra količina u toku prvenstva.
    Normalno ja osvojim trofej on ne.
    Pa logično kad razmisliš, da sam ja vlasnik ove igre,normalno da bi nagradio(dao trofeje onom ko mi je dao novac nego onaj što je samo gledao reklame jer će taj opet sledeće sezone da mi da novac da uzme opet trofeje)
    Meni lepo ja uzimam novac a njemu" lepo" uzeo trofeje.
    Ako Vi u ligi kupite svi tokene pa normalno je da će nagraditi Nordeus onog koje kupio vise tokena i uložio u tim.
    Provereno;-)


    Послато са GT-S7275R уз помоћ Тапатока

  10. #300
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    U takvom smo usra.. vremenu gde samo novac igra ulogu,nažalost.
    A ova igra je jedna kap u ovom ludom svetu.

    Послато са GT-S7275R уз помоћ Тапатока

Page 30 of 49 FirstFirst ... 20282930313240 ... LastLast