Page 9 of 44 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast
Results 81 to 90 of 439
Like Tree744Likes

Thread: Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?

  1. #81
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Uzmi sebi rječnik hrvatskog jezika.

    Poslano sa mog LG-X210 koristeći Tapatalk

  2. #82
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Evo da se i ja javim, posto se moje ime ili ime mojeg kluba SPOMENULO U PAR POSTOVA. Sto se mene tice, ja vise nemam nista protiv pomeranja utakmica u 4:30, 2:00, 00:00 svako radi sta hoce i igra kako hoce ovo sranje od igrice, ali isto tako JA imam pravo da stavljam igrace koje hoce da igraju i da radim sa mojoj formacijom sta hocu,kao i svaki drugi igrac, nadam se da se slazete sa tim :-), a i da se ne slazete, zaboleme ona stvar. Sto se mena tice, ja cu da pustam koga hocu i kada to hocu i koliko hocu, i to cu stalno da radim, sve dok igram ovo sranje od igrice.I mislim da nema vise smisla da se raspravljate ovde na forumu, nije zanimljivo drugim igracima. Sto se mene tica, Mesa ima moju punu podrsku i napred NTNK savezzzz. POzdrav svim igracima i puno uspeha u novoj sezoni
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  3. #83
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Dok se vi svađate ja izbacih 30% jačeg u kupu... 2 gola iz 2 slobodnjaka u produžetku... Ja ga pušt'o da prođe, al' kad ne zna amater...

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-1g.jpgSezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-1gg.jpgSezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-1ggg.jpg

  4. #84
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    A kako bi bilo da se malo pripazi na rečnik? Ko je kome popušio i ko je pička, jal u najavi jal hipotetički, nije bitno. Važno je samo poštovanje.
    Da u ulazim u razloge sukoba ne želim, svako ima svoj aspekat. Kao što vidim ni drugi forumaši nemaju mnogo volje za tim.
    Sportski pozdrav

    Sve za jednog, jedan za sve
    Madridista likes this.

  5. #85
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Ja se ispričavam ostalim forumašima. Prepravit ću svoje postove. Njihove ne mogu.

  6. #86
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Evo da se i ja javim, posto se moje ime ili ime mojeg kluba SPOMENULO U PAR POSTOVA. Sto se mene tice, ja vise nemam nista protiv pomeranja utakmica u 4:30, 2:00, 00:00 svako radi sta hoce i igra kako hoce ovo sranje od igrice, ali isto tako JA imam pravo da stavljam igrace koje hoce da igraju i da radim sa mojoj formacijom sta hocu,kao i svaki drugi igrac, nadam se da se slazete sa tim :-), a i da se ne slazete, zaboleme ona stvar. Sto se mena tice, ja cu da pustam koga hocu i kada to hocu i koliko hocu, i to cu stalno da radim, sve dok igram ovo sranje od igrice.I mislim da nema vise smisla da se raspravljate ovde na forumu, nije zanimljivo drugim igracima. Sto se mene tica, Mesa ima moju punu podrsku i napred NTNK savezzzz. POzdrav svim igracima i puno uspeha u novoj sezoni
    Ajde napokon netko govori posteno, svaka cast Sinisa sad kad spominjes te termine meni osobno nikad nije smetalo ako netko mjenja termin, to je njegova odluka i kako njemu odgovara u odredjenom trenutku, ti i sam znas da mene nikad nije zamaralo pustanje ili ilegalne formacije, osobno ne pustam ali isto tako si ne dajem za pravo nekome ista govorit i prigovarat kako ce vodit svoj tim..puno srece svima.
    P.S. Sinisa nemoj me samo kantat u ligi vidis da mi nejde pa ako imas neki savjet javi se u inbox na fejsu jer neznam vise sta da radim.

  7. #87
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Jednu utakmicu ne pratiš i nordeus dočeka da te troluje, samo 1:1 sa zadnjim.


  8. #88
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Uzmi sebi rječnik hrvatskog jezika.

    Poslano sa mog LG-X210 koristeći Tapatalk
    Piše se riječnik hrvatskoga jezika.

  9. #89
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Dok se vi svađate ja izbacih 30% jačeg u kupu... 2 gola iz 2 slobodnjaka u produžetku... Ja ga pušt'o da prođe, al' kad ne zna amater...

    Click image for larger version. 

Name:	1g.JPG 
Views:	24 
Size:	53.3 KB 
ID:	80319Click image for larger version. 

Name:	1gg.JPG 
Views:	24 
Size:	20.4 KB 
ID:	80320Click image for larger version. 

Name:	1ggg.JPG 
Views:	24 
Size:	82.8 KB 
ID:	80321
    Cestitam

    Poslano sa mog NOA_MOVEse koristeći Tapatalk
    Madridista and Steppenwolf like this.

  10. #90
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Ljudi trebam pomoc, ovo mi je tim prosle sezone losi ila ove jos i gori, mjenjao sam formacije, taktike, igrace nema sta nisam i nejde...pa ako moze kakav savjet
    Madridista and Najdox like this.

Page 9 of 44 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast