Page 19 of 44 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast
Results 181 to 190 of 439
Like Tree744Likes

Thread: Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?

  1. #181
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    [QUOTE=Crvena Zvezda;452194]Ima li neko iskustva sa golmanima iz akademije? Do sada su mi dolazili kao lošiji akademci i uzimao sam ih radi preprodaje. Ovaj košta 14 tokena. Ne znam šta radim.

    s obzirom da je tek dobio petu zvezdicu bolje uzmi nordgena ujutru kvaliteta 87-88 kako bi ga uzeo za jedan token. s druge strane, možda ti je nordeus ponudio talenta ali to ne možeš znati dok ne platiš 14 tokena.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  2. #182
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    [QUOTE=lespa;452197]
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Ima li neko iskustva sa golmanima iz akademije? Do sada su mi dolazili kao lošiji akademci i uzimao sam ih radi preprodaje. Ovaj košta 14 tokena. Ne znam šta radim.

    s obzirom da je tek dobio petu zvezdicu bolje uzmi nordgena ujutru kvaliteta 87-88 kako bi ga uzeo za jedan token. s druge strane, možda ti je nordeus ponudio talenta ali to ne možeš znati dok ne platiš 14 tokena.
    Treba mi rezervni golman. Prvi mi je na 115%. E sada, svi akademci za 14 tokena su mi u prvom timu. Od 97% do 116%. Sa tim što je ovaj od 97 bio samo DL, a sada i DML i ML i "centriši dragiši" osobinu ima. Ali golmana još nisam imao kao talenta za 14T

    Sve za jednog, jedan za sve
    Madridista likes this.

  3. #183
    Newbie micafuseklina's Avatar
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    17
    Kako prepoznati talenta, negdje sam procitao da kod kupnje na transfer listi treba kliknut na vrijednost i kliknut samo na prva dva i ako im je placa visoka da je talent, naravno vjerujem da bi trebao bit 18 najvise 19 godina

  4. #184
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    [QUOTE=Crvena Zvezda;452199]
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Treba mi rezervni golman. Prvi mi je na 115%. E sada, svi akademci za 14 tokena su mi u prvom timu. Od 97% do 116%. Sa tim što je ovaj od 97 bio samo DL, a sada i DML i ML i "centriši dragiši" osobinu ima. Ali golmana još nisam imao kao talenta za 14T

    Sve za jednog, jedan za sve
    pa s obzirom da taj ne bi igrao u prvoj postavi onda i nije toliko bitno. ali ako ti nije frka za 14 tokena svakako ga uzmi.
    Madridista likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  5. #185
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by micafuseklina View Post
    Kako prepoznati talenta, negdje sam procitao da kod kupnje na transfer listi treba kliknut na vrijednost i kliknut samo na prva dva i ako im je placa visoka da je talent, naravno vjerujem da bi trebao bit 18 najvise 19 godina
    ako je skup onda ima šanse da brzo napreduje na treningu ali to u zadnje vreme i nije više slučaj. a da li je talenat to ćeš videti tek posle nekog vremena.
    Madridista likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #186
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Ala me je majstor raskantao, a samo je 2% jači. Nisam mogao da pratim, on jeste.


    Sve za jednog, jedan za sve
    Madridista likes this.

  7. #187
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by micafuseklina View Post
    Kako prepoznati talenta, negdje sam procitao da kod kupnje na transfer listi treba kliknut na vrijednost i kliknut samo na prva dva i ako im je placa visoka da je talent, naravno vjerujem da bi trebao bit 18 najvise 19 godina
    Gleda se isključivo vrijednost igrača i godine (ne plaća). Naravno treba imat na umu da se vrijednost igrača povećava sa povećanjem kvaliteta pa tako npr od 2 igrača sa istom vrijednosti i godinama brže će napredovati onaj igrač sa manjim kvalitetom (Npr jedan igrač na 85% i drugi na 95% imaju istu vrijednost i godine, dok prvog istreniraš na 95% njegova vrijednost će se povećati i biće iznad vrijednosti drugog igrača. Baš to je razlog da neki menadžeri preferiraju da uzimaju igrače od 88-92%). Isto tako vrijednost igrača opada sa godinama, zato je bolje kupiti što mlađeg. Napredak igrača može se podijeliti po godinama u 4 grupe: 18-21, 22-25, 26-29 i 30-34 godine. Igrač kad napuni 22 godine njegov se napredak smanji za nekih 30-40%, isto tako kad napuni 26 godina itd.

  8. #188
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Što ovi moji iz Zvezde vole da šutiraju pored gola 😉


    Sve za jednog, jedan za sve
    Madridista likes this.

  9. #189
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Gleda se isključivo vrijednost igrača i godine (ne plaća). Naravno treba imat na umu da se vrijednost igrača povećava sa povećanjem kvaliteta pa tako npr od 2 igrača sa istom vrijednosti i godinama brže će napredovati onaj igrač sa manjim kvalitetom (Npr jedan igrač na 85% i drugi na 95% imaju istu vrijednost i godine, dok prvog istreniraš na 95% njegova vrijednost će se povećati i biće iznad vrijednosti drugog igrača. Baš to je razlog da neki menadžeri preferiraju da uzimaju igrače od 88-92%). Isto tako vrijednost igrača opada sa godinama, zato je bolje kupiti što mlađeg. Napredak igrača može se podijeliti po godinama u 4 grupe: 18-21, 22-25, 26-29 i 30-34 godine. Igrač kad napuni 22 godine njegov se napredak smanji za nekih 30-40%, isto tako kad napuni 26 godina itd.
    50%, ne 30-40%... Ako je od 18-21 godine 100% napredak, od 22-25 je 50%, od 26-29 je 25% i sa 30+ je 12.5%...

  10. #190
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Нордеус ми не да да се приближим врху табеле
    Поново црвени картон,поново повреда играча и пораз за пад на 7. место

Page 19 of 44 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast