Page 39 of 44 FirstFirst ... 293738394041 ... LastLast
Results 381 to 390 of 439
Like Tree744Likes

Thread: Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?

  1. #381
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Muhiddinov... United-ova škola...
    Једна од најпаметнијих инвестиција икад :Д
    Можда и играч са највише шанси да наследи капитенску траку
    кад Моравац оде у пензију пошто верујем да ће и тад играти :Д
    Штета што је нордеус сад сјебао директне преговоре...
    Madridista likes this.

  2. #382
    Newbie Dexi's Avatar
    Join Date
    Apr 2017
    Location
    Belgrade
    Posts
    22
    -Od 2012 je igram i bio sam u par navrata jako, jako blizu TRIPLETE, ali ove sezone na 31. Nivou sam najbliži do sada da OSVOJIM 4 TROFEJA računajući i SAVEZ?! 3 su već OSVOJENA a ostala je Liga Šampiona u kome sam večeras postao FINALISTA i najverovatnije je prekosutra dan L.Š.?! LIGA OSVOJENA ubedljivo 3 kola pre kraja sa 67:15 gol razlikom (za sada) i 67 Bodova 17 više od drugoplasiranog!!! Juče KUP BRUTALNO LAKO OSVOJEN i SAVEZ konstantno u usponu, velike su šanse da pređemo 1200 bodova i nagradimo se sa po 50 Tokena, za sada imamo 1159 i SIGURNIH 30 Tokena po igraču!!! I za kraj da kažem da sam u % poprilično jači od protivnika finaliste u L.Š. i ako ga OSVOJIM na VRHU ću ''zabosti'' SRPSKU zastavu tako što ću na svim mogućim Top Eleven sajtovima da ostavim kom. i SLIKE, POZDRAV KOLEGE!!!

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-111.jpg Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-112.jpg Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-113.jpg
    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-114.jpg Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-115.jpg
    -Tri NAJVAŽNIJE reči su: STRPLJENJE, STRPLJENJE, STRPLJENJE!!!

    -Three most IMPORTANT words are: PATIENCE, PATIENCE, PATIENCE!!!

  3. #383
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Quote Originally Posted by Dexi View Post
    -Od 2012 je igram i bio sam u par navrata jako, jako blizu TRIPLETE, ali ove sezone na 31. Nivou sam najbliži do sada da OSVOJIM 4 TROFEJA računajući i SAVEZ?! 3 su već OSVOJENA a ostala je Liga Šampiona u kome sam večeras postao FINALISTA i najverovatnije je prekosutra dan L.Š.?! LIGA OSVOJENA ubedljivo 3 kola pre kraja sa 67:15 gol razlikom (za sada) i 67 Bodova 17 više od drugoplasiranog!!! Juče KUP BRUTALNO LAKO OSVOJEN i SAVEZ konstantno u usponu, velike su šanse da pređemo 1200 bodova i nagradimo se sa po 50 Tokena, za sada imamo 1159 i SIGURNIH 30 Tokena po igraču!!! I za kraj da kažem da sam u % poprilično jači od protivnika finaliste u L.Š. i ako ga OSVOJIM na VRHU ću ''zabosti'' SRPSKU zastavu tako što ću na svim mogućim Top Eleven sajtovima da ostavim kom. i SLIKE, POZDRAV KOLEGE!!!

    Click image for larger version. 

Name:	111.jpg 
Views:	33 
Size:	98.3 KB 
ID:	81255 Click image for larger version. 

Name:	112.jpg 
Views:	32 
Size:	98.4 KB 
ID:	81253 Click image for larger version. 

Name:	113.jpg 
Views:	32 
Size:	93.3 KB 
ID:	81254
    Click image for larger version. 

Name:	114.jpg 
Views:	32 
Size:	93.0 KB 
ID:	81256 Click image for larger version. 

Name:	115.jpg 
Views:	32 
Size:	98.1 KB 
ID:	81257
    Свака част и пуно пуно среће у финалу! :Д
    Dexi and Madridista like this.

  4. #384
    Newbie Dexi's Avatar
    Join Date
    Apr 2017
    Location
    Belgrade
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by страхиња998 View Post
    свака част и пуно пуно среће у финалу! :д
    -хваааааааалаааааааа!!! (на ћирилици) :d
    -Tri NAJVAŽNIJE reči su: STRPLJENJE, STRPLJENJE, STRPLJENJE!!!

    -Three most IMPORTANT words are: PATIENCE, PATIENCE, PATIENCE!!!

  5. #385
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Kao što reče Mačva, na transfer listi tokeni ima da idu kao alva, ja sam odlučio da ne dovodim ništa. Prosek godina u Zvezdi mi je sada 20,8. Dvojica imaju 26, jedan 25 i jedan 24 godine. Za dvojicu imam već zamenu iz akademije. Treniram im poziciju trenutno pa ne napreduju kvalitativno. Prva postava je trenutno na 110 %, rezerve na oko 90-95%. Pa šta mi sreća junačka, čitaj Nordeus, da sledeće sezone.🤔
    Inače, dva dana dana do kraja sezone kupuju se igrači od 25+ godina za 15 i više tokena. Ovi mlađi bez 25 T ne smeš ni da pomisliš. Svi u euforiji, vraćaju se tokeni.😨
    Više se isplati zameniti tokene za zelene kofere i istrenirati 2 akademca nego ulaziti u bidovanje. 🤔
    Kakvo je vaše mišljenje?


    Sve za jednog, jedan za sve

  6. #386
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Više se isplati zameniti tokene za zelene kofere i istrenirati 2 akademca nego ulaziti u bidovanje. ������
    Kakvo je vaše mišljenje?



    ja ću radije kupovati igrače na preporuku asistenta jer za 79 tokena dobijam igrača 19 god dve pozicije, spec i ful 6* nego davati 20-30 tokena za igrača o kome ništa ne znam.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  7. #387
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Više se isplati zameniti tokene za zelene kofere i istrenirati 2 akademca nego ulaziti u bidovanje. ������
    Kakvo je vaše mišljenje?



    ja ću radije kupovati igrače na preporuku asistenta jer za 79 tokena dobijam igrača 19 god dve pozicije, spec i ful 6* nego davati 20-30 tokena za igrača o kome ništa ne znam.
    Baš...

    3 dana prije kraja sezone i dalje vidim da pojedini igrači na aukcijama ulažu po 15 tokena, što je u prošlom sistemu bidovanja bilo nezamislivo.

    Je li neko upratio da li se i dalje tokom jutra nordgeni pojavljuju u većem broju? Pošto vidim da ih sada ima i tokom dana...?

  8. #388
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Više se isplati zameniti tokene za zelene kofere i istrenirati 2 akademca nego ulaziti u bidovanje. ������
    Kakvo je vaše mišljenje?



    ja ću radije kupovati igrače na preporuku asistenta jer za 79 tokena dobijam igrača 19 god dve pozicije, spec i ful 6* nego davati 20-30 tokena za igrača o kome ništa ne znam.
    Danas mi asistent nudi igrača DL/DML. Koji će mi k... na kraju sezone?
    Na toj poziciji mi igra akademac 21 godina, DL/DML/ML sa 114%.
    I prethodne dve preporuke bile za pozicije gde su mi igrači bili na 110+%.


    Sve za jednog, jedan za sve
    lespa likes this.

  9. #389
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Je li neko upratio da li se i dalje tokom jutra nordgeni pojavljuju u većem broju? Pošto vidim da ih sada ima i tokom dana...?[/QUOTE]


    koliko ja kapiram, igrači koje mi prodamo na aukciji nestaju a svi igrači koji se nama nude na aukciji su generisani igrači a kakvog su kvaliteta, to ne znam, jer čekam da se menadžeri dozovu pameti ako se to uopšte dogodi...
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  10. #390
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    I opet isti protivnici, NORDEUS nam radi o glavi.

Page 39 of 44 FirstFirst ... 293738394041 ... LastLast